Karla: من قصد دارم به سرب با مهربانی در اینجا: “Miffed” یک واکنش بهترین ذخیره شده به صورت عمدی و یا به طرز وحشیانه ای بی ملاحظه snubs. من گمان می کنم شما احساس بیشتر صدمه دیده و نا امید و حتی کمی مشت به آسمان عصبانی در حال رد اذعان یک بار در طول عمر گذار. دیگر بازنشستگان, تازه ازدواج کرده ها و فارغ التحصیلان در تمام سنین می تواند بدون شک با شناسایی این.

اما همانطور که از نوشتن این مقاله در حدود 100 ، 000 نفر جان خود را از دست داده اند و نزدیک به 40 میلیون نفر شغل خود را از دست. حتی اگر کسب و کار شما بوده و نسبتا دست نخورده توسط coronavirus همه گیر همکاران خود هستند و بدون شک با تمرکز بر حفظ زندگی و امرار معاش. چیزی نیست که حمایت از این تلاش است که خسارت های ناخواسته.

با توجه به این شرایط توصیه من به شما تعداد خوش شانس خود را اگر مناسب ارسال کردن بزرگترین از دست دادن شما رنج می برند در این سال و میزبان خود را جشن هنگامی که خطر گذشته است.

خواننده 2: شرکت من فقط تحت یک اخراج به دلیل covid-19. من بسیار خوش شانس هنوز هم کار من اما غمگین به از دست دادن بسیاری از همکاران برخی از آنها با من کار برای سال های بسیاری است. چه راه مناسب برای تصدیق این همکاران ؟

Karla: پرتاب آنها را در یک تاسیسات است که اولین چیزی که به ذهن می آید. ارائه به عنوان یک مرجع برای هر کسی که به آن نیاز دارد. نگه داشتن چشم و گوش خود را باز برای فرصت هایی که ممکن است متناسب با کسی که شما می دانید. به جلو résumés همراه اگر شما اتصال. رسانه های اجتماعی (LinkedIn, Twitter, Facebook) برای این فوق العاده است به خصوص اگر شما می خواهید به استخر منابع با دیگر هنوز هم به کار همکاران. و اگر شما در یک موقعیت برای متقاعد کردن کارفرما به فایل تعداد مدعیان بیکاری با دولت به نمایندگی از کسانی گذاشته است که می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از سردرد.

بهترین چیز بعدی است که به شما اجازه همکاران سابق می دانم که آنها فراموش شده است. حتی اگر شما لازم نیست که یک کار منجر به ارائه یک بررسی ساده در ایمیل و تلفن و یا متن می توانید تفاوت را.

یک نکته: شما نمی خواهید به استوک سیتی خشم و یا به کارفرمای خود باعث به گمان شما از انجام این کار. هنگامی که شما در رسیدن به همکاران سابق سعی کنید به نگه داشتن تمرکز بر رفاه خود و آینده خود و محل کار جلوگیری از شایعات بی اساس است.

خواننده 3: اگر من کار ارائه شده توسط شرکت های مختلف در حالی که در کردند آیا من هنوز هم باید به دو هفته متوجه?

Karla: Oh my sweet summer کودک ، مگر اینکه آن چیزی است که شما متعهد به قرارداد دو هفته متوجه حسن نیت ارائه میدهد نه قانون. ایده پشت دادن اطلاع به شما اجازه می دهد تا زمان به نتیجه رسیدن و یا نماینده برجسته هر گونه پروژه ها به کارفرما زمان شروع به پیدا کردن جایگزینی برای شما. اما اگر شما بوده ام در کردند که احتمالا یک نگرانی است.

این نیز قانونی نیست اما این هوشمند: قبل از تنفس شما یک کلمه به کارفرمای فعلی شما مطمئن شوید که کار جدید ارائه جامد است و مشروع است. این زمان به اجازه رفتن از یک درخت مو قبل از شما بصورتی پایدار و محکم درک بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de