در آستروس رسوایی راب مانفرد گرفته شده از یک وضعیت بد و بدتر

با توجه به شدت از Houston Astros’, فریب داد, رسوایی, این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای پوشش بالا برای انجام هر گونه آسیب بیشتر به بازی بیس بال. اما آستروس و کمیسر راب مانفرد دادن آن بهترین شات خود را.

به عنوان یک گروه آستروس شده مصر و متاسفم فقط که آنها گرفتار شدم در صورتی که. آه مطمئن صاحب جیم جرثقیل اخراج مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch اما که در حال حاضر به نظر می رسد یک حرکت ساخته شده برای منحرف کردن هر گونه سرزنش و دور از او.

در آستروس’ شرم آور کنفرانس خبری در اولین روز بهار, آموزش, جرثقیل اصرار داشت او با مته سوراخ کردن هیچ مسئولیتی در قبال رسوایی و در یک نقطه و در واقع گفت: “نظر ما این است که آن را نمی گذارد نتیجه بازی.” پنجاه و پنج ثانیه بعد او گفت که این خیانت را بر نتیجه بازی.

سپس خواست به طور مستقیم اگر او فکر سرقت علائم و دانستن آنچه در زمین بودند آمدن تفاوت در نتایج جرثقیل گفت: “این احتمالا می تواند انجام دهد که آن را احتمالا نه.”

البته جرثقیل هرگز ادا کلمه خیانت; هیچ یک از Astros استفاده کرده است که کلمه. آن را به عنوان اگر آنها فکر می کنم اگر آنها نمی گویند آن را نوعی تصمیم گیری آن اتفاق نمی افتد.

به عنوان شرم آور به عنوان Astros رفتار شده است مانفرد است بدتر شده است. او قرار است به رهبر هنگامی که یک بازدید بحران ورزش خود که به همین دلیل او را به پرداخت 11 میلیون دلار در سال است. از سمت راست شروع MLB botched این تحقیقات شروع با پتو ایمنی آن را به بازیکنان به مانفرد امتناع به بسیار به عنوان یک حرکت نمادین با در نظر گرفتن 2017 سری جهانی عنوان و جایزه به دور از Astros.

[اگر MLB نمی خواهد مجازات Astros بازیکنان مخالف کوزه آماده به دل کردن عدالت خود به خود]

برخی استدلال می کنند که سلب Astros خود عنوان می کند. اما آنها اشتباه آن را یک معامله بزرگ از معنی است. دور گرفتن جایزه به معنی این تیم نمی تواند نمایش آن را در ابد و نیروهای آن را به پایین همه آگهی ها که اعلام “قهرمان جهان است.” حذف Astros’ نام از کتاب رکورد ترک خالی برای 2017 جهان سری برنده وجود دارد برای سال 1994 زمانی که جهان سری نامیده می شد پس از صاحبان مجبور به بازیکنان به اعتصاب نقض قوانین چانه زنی جمعی.

که هیچ چیز نیست. NCAA که بسیار کوچک مناسب است خالی چهار نهایی ظاهر و اخیرا لویی 2013 قهرمانی ملی. بنر آویزان است که در یام مرکز تا به حال گرفته شود و لویی طرفداران عصبانی هستند در مورد همه آن را.

خوب.

Astros طرفداران باید عصبانی بیش از حد در تیم خود است.

مانفرد ادعا می کند او فکر گرفتن قهرمانی اما پس از آن تصمیم گرفت آن را واقعا نمی هر گونه معنی است که آن را به اندازه کافی برای عموم مردم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است. در حال حاضر وجود دارد یک مرد شما می خواهید به عنوان قاضی که متهم به جرم و جنایت. “بله شما افتخار من آن را انجام داد ولی دانستن در مورد آن به اندازه کافی مجازات است.”

به طور جدی ؟

مانفرد بزرگترین اشتباه بود و نه مجازات هر بازیکن است. ارائه ایمنی باید به تعداد محدودی از شهود. شروع با بازیکنان و سپس مدیران دیگر با آستروس (Alex کورا, کارلوس Beltran).

پس از کشف که محرکین بودند به آنها بگویید: “ما gotcha. شما بهتر است صحبت کنید اگر شما همیشه می خواهید به بازی/کار در بیس بال و دوباره.”

نیست و هر یک از این بچه ها همیشه به تماشای “قانون و نظم؟”

به جای مانفرد و باند خود را از نه چندان شاد-مردان در زمان راه آسان: به هر کس مصونیت و سپس کمان برای افشای طرح. به جز آنها نمی افشای طرح: Fformer Astros پارچ مایک Fiers انجام داد. او تا به حال جرات به رفتن در این رکورد به ورزشی به MLB به اندازه کافی است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. بیشتر چه, ما در حال حاضر پیدا کرد که تقلب شده بود و زمزمه در مورد سال. پیدا کردن whisperers که حداقل می تواند به شما بگویم که چرا آنها زمزمه شد. نه دشوار است.

[جثه Altuve نشان می دهد خود تو به عنوان Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی طول می کشد یک واقعیت-TV نوبه]

اما شاید این مضحک ترین چیزی که مانفرد را در طول mini-media تور جمعه بود و ادعا می کنند که ترس از بازیکنان اتحادیه نمی تاثیر تصمیم خود را برای مجازات هر بازیکن است.

بیس بال بازیکنان اتحادیه قدرتمند ترین در ورزش است و در گذشته شلاق کمیسر و صاحبان بارها و بارها در طول توقف کار. این متفاوت است. این نیست در مورد پول است. آن را دشوار است به این باور است که بازیکنان در 29 تیم خواهد بود مشتاق به بالا بردن یک هیاهو در مورد بازیکنان در یک تیم است که فریب خورده راه خود را به مسابقات قهرمانی جهان بودن ، نظرات آمدن از بازیکنان در تیم های دیگر این هفته مطمئن نمی نشان می دهد که هر کسی خواهد بود تا در آغوش-اگر مانفرد تا به حال تا به حال جرات به مجازات بازیکنان.

و اگر رهبر اتحادیه تونی کلارک آیا اعتراض زیرا او موظف به شانس تعلیق ممکن است کاهش می یابد اما نمی شود لغو شد.

آن را به عنوان چهار مردان جریمه شده است برای رسوایی: Luhnow و Hinch همراه با کورا و Beltran که مجبور به استعفا از مشاغل در بوستون و نیویورک. که در آن است. ضمن اکثر Astros در حال نشستن در خود را شیک و مد بهار آموزش clubhouse در پالم بیچ smirking در همه مهمترین gutless کمیسر.

بیس بال اخیر — و-پس-اخیر — تاریخچه کمیسیون نیست فوق العاده: بویی کوهن اعلام کرد که آژانس را از بین ببرد بازی; Peter Ueberroth خواست صاحبان به تبانی کردن برای حفظ حقوق; جوانه Selig در حالی که ادعا می شود در مورد استفاده از استروئید هنوز هم نشان داد تا شب اوراق قرضه Barry فریب خورده راه خود را به بستن هنک آرون صفحه اصلی اجرای ثبت.

و در حال حاضر می آید مانفرد به وضوح اعتقاد داشتند که اگر او چیزی می گوید درست, سپس آن را درست است. آخرین خط که از بیس بال مدافعان “آن زمان برای قرار دادن این پشت سر ما است.”

که قصد ندارم به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. تقریبا هیچ کس مجازات شده است (آستروس’ $5 میلیون جریمه و از دست دادن پیش نویس میدارد تقریبا بی معنی) و آستروس حتی نمی خواهد می گویند که کلمه “تقلب” و کمیساریای می خواهد با آن انجام می شود.

چه آستروس آیا یک رسوایی است که لکه بیس بال برای سال آمده است. اقدامات تیم بازیکنان و بیچاره کمیسر تنها را بدتر می کند.

که به نظر نمی رسد ممکن است زمانی که این همه آغاز شد. و در عین حال . . .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de