در عصر ربات در بانک UBS نیازهای اساسی جدید رئیس

در عرض چند ماه از پیوستن به UBS گروه AG در سال 2011 سرجیو Ermotti در بر داشت خود را فقط در جای مناسب. سوئیس بزرگترین بانک مورد نیاز برای بازگرداندن ثبات پس از موجی از ضرر و زیان معاملات و تازه وارد به سرعت بالا به اجرایی. خروج خود را رفتن نیست بنابراین هموار.

Ermotti, 59 کرده است نشان داد که او قصد دارد به این سال و بر اساس زوریخ قرض دهنده در حال حاضر به دنبال یک جایگزین خبری بلومبرگ گزارش داد. پس از اجرای موفق چرخش با در نظر گرفتن UBS از برخی از بخش های تجاری کسب و کار و تقویت آن منجر به عنوان بزرگترین ثروت مدیر — فقط به عنوان مرکزی-بانک محرک حاوی بازار و غنی غنی تر شد — Ermotti اجازه داده است بانک به رانش به تازگی, و, سهام حال ورشکستگی است. آن را سخت برای دیدن واضح جانشین آن را منعکس نمی کند و در مدیر عامل و رئیس اکسل وبر.

در حالی که این سهام باید عملکرد بهتری نسبت به رقبای اروپایی پس از Ermotti در زمان بیش از آن نبوده است در مورد بیش از دو سال گذشته. مهمتر این بانک در حال حاضر معاملات زیر ارزش کتاب. مدیر عامل شرکت تلاش کرده است برای دیدار با کلید اهداف مالی دیده می شود به عنوان unambitious و او قطع اهداف خود دوباره در ماه ژانویه سومین بار در سه سال است که او را مجبور به تنظیم مجدد جاه طلبی.

در یک دوره منفی, نرخ دلار 2.6 تریلیون دلار ثروت مدیر نشده اقتباس شده به سرعت به عنوان برخی از رقبا از جمله Credit Suisse Group AG — برای حفظ آن خصوصی-بانکداری حاشیه. تغییر به منفعل سرمایه گذاری و کاهش انتظارات بر بازده برای مشتریان دشوار ساخته اند آن را به دفاع از هزینه های بالاتر در حالی که تنش های سیاسی باید خاموش مشتری تجارت.

تعقیب مطلق رشد در دارایی های تحت مدیریت کمک کنید بهبود می گرداند تا آنجا که امیدوار است به عنوان هزینه های UBS باقی مانده بالا. حتی با سرب خود را در این پررونق بازار آسیا مدیریت پول از ثروتمندان تبدیل شده است سخت تر است.

جانشینی به نظر نمی رسد رفته اند به طرح یا. با هر دو وبر و Ermotti داشتن شده است در شغل خود را برای تقریبا هشت سال باید به بانک مونتاژ عمیق نیمکت از نامزدهای بالقوه. در عوض یک سری از botched انتصاب ارشد و مدیریت تغییرات از جمله خروج از بانک سرمایه گذاری رئیس Andrea Orcel 18 ماه پیش در حال محدود کردن UBS را انتخاب کنید.

Iqbal Khan, باارزش استخدام از کردیت سوئیس در آورده برای کمک به اجرای مدیریت ثروت بخش ممکن است در میان دوندگان خبری بلومبرگ گزارش داد. که تعجب آور نیست. او تنها در نقش یک چند ماه و آیات مورد acrimonious تقسیم با کارفرمای سابق خود را تازه در ذهن همه را.

آن را ممکن است بیش از حد به زودی به نوبه خود به مدیریت دارایی رئیس Suni Harford, که همچنین تنها در ماه سپتامبر بود. که برگ سابین کلر-Busse این افسر ارشد عامل در میان مهمترین داخلی نامزدها. اما سابق McKinsey & Co. مشاور را موفق یک بخش در بانک.

$5 billon خوب در فرانسه برای کمک به مشتریان اجتناب از مالیات است و تیرگی چشم انداز برای افزایش بازده سرمایه گذار در این سال پس از این بانک منتقل فرصتی برای حل و فصل زمانی که فرصت به وجود آمد. هنوز هم پایین تر اهداف سود و هزینه بهره وری دیده می شود به عنوان دست یافتنی است چرا که آنها با تکیه کمتر بر درآمد نسبت به قبل. خان قصد دارد به ارائه بیشتر متناسب با محصولات برای ثروت مشتریان و کاهش بوروکراسی و افزایش وام باید آب تا بازده و سود. اما این تغییر بزرگ به وام حامل خطر است.

UBS است که هنوز هم در یک موقعیت ممتاز در مقایسه با برخی از رقبای اروپایی. آن را در میان یک بازسازی عمیق مانند Deutsche Bank AG, HSBC Holdings Plc و نه آن را احاطه رسوایی مانند کردیت سوئیس و بارکلیز Plc. بنابراین این یک فرصت برای فکر می کنم اساسی. به عنوان روبات جایگزین کارگران و بانک های سرمایه گذاری به شدت در انقلاب دیجیتال در UBS خواهد بود عاقلانه به دنبال فراتر از معمول محافل خود رهبر.

برای تماس با نویسنده این داستان: الیسا Martinuzzi در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: جیمز Boxell در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

الیسا Martinuzzi است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش امور مالی. او سابق سردبیر اروپایی برای سرمایه گذاری در خبری بلومبرگ.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de