در سوریه را ویران ادلب, روسی, حملات هوایی تاکید استراتژی گسترده تر در منطقه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نیروهای دولتی سوریه در حال تصویر پس از به دست گرفتن کنترل از Rashideen al-Rabea منطقه در سوریه را در استان حلب در فوریه. 11.

مسکو — در اینجا یکی را در سوریه: “در کل وضعیت در سوریه تثبیت شده است به طور قابل توجهی. زندگی مسالمت آمیز در حال بازگشت به کشور است. اقتصاد و زندگی اجتماعی است که دوباره بازسازی شد.”

که از وزارت امور خارجه روسیه تنها اذعان چند تنش نقاط در آن Jan. 23 جلسه.

در اینجا یکی دیگر را از آمریکا فرستاده ویژه سوریه جیمز اف جفری هفته گذشته: “ما فکر می کنیم که این بسیار خطرناک جنگ است. شما ببینید این مشکلات در حال حاضر در ادلب. باید آن را به پایان آورد. روسیه نیاز به تغییر سیاست های خود.”

روسیه گلگون تصویر از سوریه است که در تضاد کامل با dystopian تصاویر از ادلب — سیگار خرابه های بمباران کردن خانه ها و آوارگان مجبور به فرار. خانواده های گریه بیش از سوخته باقی مانده از خود را به کشته شدن در حملات بمب توسط سوریه یا هواپیماهای روسی.

رژیم سوریه مصمم است برای از بین بردن آخرین دژ شورشی مقاومت در استان ادلب در سوریه و شمال غربی هم مرز با ترکیه است. و روسیه داده است این حمله پشتیبانی کامل خود را از طریق حملات هوایی.

مسکو هدف این است که نه تنها حمایت از یک دوست قدیمی سوریه است. آن را نیز در مورد طرح روسیه قدرت های جهانی در برابر ناتو در حالی که همه دستکاری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پیچیده دوستی با دیگر همفکر استبدادی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/drone-video-shows-snow-covered-displacement-camp-in-idlib-syria/2020/02/13/426a081e-7b9f-4cfb-8280-16aedac99d63_video.html

روسیه و سوریه جنگنده های آمار غیر نظامی اهداف از جمله بیمارستان نانوایی و بازار, به گفته ناظران. استراتژی آنها می گویند به نظر می رسد محاسبه شده به درایو غیر نظامیان را به سوی کم نفوسی شهرها و روستاها به طوری که ارتش سوریه می تواند رفت و برگشت از طریق بلامنازع.

جمعیت بسیاری از آنها فرار کرده اند خانه های خود را یک یا دو بار قبل از اینکه در سوریه جنگ داخلی در حال فرار به سوی مرز ترکیه. اما آنها مسدود شده از ورود و خروج آنها رشته مجبور به پیدا کردن پناهگاه در ساختمان های ناتمام رها مدارس و یا در زیر درختان در زمستان انجماد.

تلفات غیرنظامیان است و ویرانگر. اما نه این و نه غربی خشم به نظر می رسد برای تغییر نظامی روسیه حساب دیفرانسیل و انتگرال با توجه به تحلیلگر نظامی پاول Felgenhauer از بنیاد جیمز تاون.

“ارتش روسیه می گوید حملات خود را دقیق است که هیچ غیر نظامی صدمه دیده بود,” او گفت:. “اما هر کس می داند که گویم چیز بی معنی.”

الیزابت Tsurkov یک سوریه متخصص در سیاست خارجی موسسه تحقیقات گفت: روسیه و سوریه در حال حاضر به نظر می رسد متعهد به نظامی پیشرفته است که ممکن است ترک صرف بریدن از زمین در امتداد مرز ترکیه برای شورشیان و 3 میلیون ادلب شهروندان است. بخش دیگری از توهین آمیز او گفت: به نظر می رسد قصد شکستن روح و روان خود را با ایجاد بدبختی و ترس است.

“سابقه خود را در طول این جنگ نشان داده است این وقت و زمان دوباره. من فکر نمی کنم آنها در مورد مراقبت از تلفات غیر نظامی و در زمان آنها حتی پیدا کردن آنها را مفید برای سیاست های خود را از هدفمند depopulation از مناطق خط مقدم” Tsurkov گفت.

[ادلب می تواند تبدیل به بدترین بحران انسانی در سوریه جنگ داخلی]

گذشته از اتحاد نزدیک با سوریه رفتن بسیاری از دهه روسیه اصلی استراتژیک علاقه دو مهم پایگاه های نظامی: این Hmeimim پایگاه هوایی و پایگاه دریایی طرطوس دادن به آن باارزش نظامی جای پایی در دریای مدیترانه و آستان عضو ناتو ترکیه است.

خلیل Ashawi

ایسنا

آوارگان داخلی راه رفتن بر روی برف در نزدیکی چادر در Azaz سوریه در فوریه. 13.

“کرملین بسیار گسترده تر از نظر داخلی سوریه خرده اختلافات,” Felgenhauer گفت.

مهم ترین است Hmeimim پایگاه هوایی فراهم می کند که پوشش هوایی برای نیروی دریایی روسیه در مدیترانه شرقی. حفاظت از آن به معنی تامین امنیت حکومت روسیه متحد و رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, او گفت:.

“که اصلی رانندگی نقطه برای روسیه” Felgenhaur گفت. “به عنوان یک استراتژیک, ژئوپلتیک دارایی Hmeimim باید امن از هر سرکش نیروهای. این دو پایگاه در حال طرح ریزی نیروی خارج از سوریه به مدیترانه اما از نقطه نظر آنها باید یک محیط امن.”

حمایت روسیه برای سوریه درایو به دست آوردن مجدد خاک در ادلب خطرات و به خطر انداختن استراتژیک دیگر جایزه برای مسکو: تلاش خود را برای ایجاد روابط نزدیک تر با ترکیه است.

این اوراق قرضه بین پوتین و اردوغان رانده اند گوه بین ترکیه و اصلی آن متحد ناتو و ایالات متحده است. و این شکاف بیشتر قدرت روسیه به عنوان بازیکن در غالب در سوریه است.

ادلب است که آزمون دیگری برای ترکیه و روسیه است. اردوغان دولت نمی خواهد به راحتی قبول محاصره از چندین میلیون از جان گذشته مردم فقیر در آن مرز به دلیل خطر که تعداد زیادی را در پیدا کردن راه خود را در سراسر Tsurkov گفت.

ترکیه متهم کرده است روسیه از نقض خود را تا سال 2018 قرارداد امضا شده بین پوتین و اردوغان در روسیه در شهر سوچی که در نظر گرفته شده برای ایجاد یک منطقه غیرنظامی بین نیروهای دولتی سوریه و مخالفان و مبارزان.

رامی Al Sayed

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آواره سوری از فرار از حومه حلب و ادلب استان نسبت به سوریه و شمال غربی Afrin منطقه در نزدیکی مرز با ترکیه در فوریه. 13.

اما روسیه نیز به اتهام ترکیه با نقض تعهد خود تحت این قرارداد برای پاکسازی منطقه از شبه نظامیان افراطی مانند حیات تحریر الشام سابق القاعده وابسته است که در حال حاضر بزرگترین مخالفان جنگ در سوریه است. حکومت سوریه در همین حال بود که با توجه به دسترسی به استراتژیک بزرگراه M5 که لینک های پایتخت از دمشق به شهر حلب است.

اگر چه ترکیه اعزام نیروهای نظامی برای ایجاد مشاهده پست در امتداد منطقه دیگر جنبه های معامله از جمله حذف افراطی مبارزان بودند هرگز اجرا شده است.

در ماه آوریل گذشته نیروهای دولتی سوریه حمله به این منطقه منجر به پس گرفتن توسط نیروهای دولتی از بزرگراه M5 در اوایل این هفته.

[نظر: ادلب است دوزخ. وجود دارد هیچ راه حل های خوب باقی مانده است.]

سوریه و روسیه استدلال می کنند پیش خود را در پاسخ به حملات تروریست ها.

“مهم ترین چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با تروریسم است که نیروهای مسلح جمهوری عربی سوریه منجر می شوند, در سوریه را در خاک” گفت: پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov در روز پنج شنبه.

بحران را تشدید کرده به شدت در روزهای اخیر. اردوغان خواستار آن شدند که روسیه متوقف سوریه پیشبرد و صادر اتمام حجت است که سوریه را برداشت 2018 موقعیت توسط پایان ماه.

با استراتژیک M5 مسیر در حال حاضر در دست دولت است این احتمال وجود دارد روسیه و ترکیه خواهد دوباره اعتصاب یک معامله به د-تشدید تحلیلگران می گویند. نه پوتین و نه اردوغان است علاقه به یک شکست کامل در رابطه خود آنها می گویند.

خطر این است که این درگیری ها تشدید می شود بیشتر باقی می ماند اما.

ارتش سوریه — در حال حاضر تقویت شده توسط هجوم ایرانی-حمایت عربستان از عراق و افغانستان و جاهای دیگر نشان داده است هیچ نشانه آن است که آن را آماده برای متوقف کردن پیشروی آن است.

“من فکر می کنم ترکیه است که در بیش از سر خود را در ادلب … قرار داده است نیروهای خود را در یک موقعیت بسیار آسیب پذیر,” Tsurkov گفت. “آنها در حال نشستن اردک است.”

به عنوان مخاطرات رشد بالاتر روسیه را محاسبه و به نظر می رسد که اردوغان را به پایین.

“مواضع هر دو طرف به شدت ناسازگار” Felgenhauer گفت. “وجود دارد یک باور در مسکو که اردوغان نمی تواند جدی است که او نمی تواند در معرض خطر یک رویارویی با روسیه و سقوط خواهد کرد و اگر ما را به اندازه کافی فشار بر او را.”

“اما اگر او نمی کند ؟” او اضافه شده است. “که ممکن است یک مشکل است.”

پوتین معنیداری اهرم فشار بر اردوغان گفت: Soner Cagaptay یک ترکیه تحلیلگر و نویسنده “اردوغان امپراتوری: ترکیه و سیاست خاورمیانه است.”

روسیه را فراهم کرده است ترکیه با سلاح های نظامی می کند و فشار اردوغان بر حقوق بشر و دیگر مسائل مانند برخی از ترکیه شرکای غربی.

در لیبی جنگ داخلی مسکو و آنکارا در حال حمایت طرف مقابل. ترکیه با مالی و منافع استراتژیک در لیبی شدت می خواهد روسیه را به شماره گیری پشت آن مداخله در جنگ است.

“پوتین در حال حاضر ساخته شده ترکیه پس وابسته به او” Cagaptay گفت. “او یک 3-D بازیکن شطرنج.”

حیله گر گزارش از بیروت و فهیم از غازی عینتاب ترکیه.

ادامه مطلب

نادر مرگبار درگیری بین سوریه و ترکیه برجسته تنش در شورشی سوریه استان

سوریه و ترکیه اینچ نزدیک به جنگ پس از حملات, کشته شدن 5 سرباز ترک

این ادلب بحران یادآوری است که در سوریه جنگ است و نه بیش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>