در حرکت بالا دیزنی اجرایی اجرا خواهد شد Infinite

Infinite پدر و مادر ByteDance گفت که مایر نیز تبدیل به افسر ارشد عامل آن شرکت در حال رشد نیروی عظیم منهدم کننده با برخی از 60 ، 000 کارمند در سراسر جهان به تازگی ایجاد شده ،

مایر “ثروت از تجربه ساختمان موفق کسب و کار جهانی باعث می شود او فوق العاده مناسب برای ماموریت ما الهام بخش خلاقیت برای کاربران در سطح جهان” ByteDance اجرایی Yiming ژانگ گفت: در یک نسخه.

در علاوه بر این به Infinite که تبدیل به انبوه مردمی با نوجوانان ByteDance صاحب این روند-تصویری پلت فرم بالا Buzz به برنامه عکس FaceU و اجتماعی برنامه Helo در میان خواص دیگر. مایر شروع خواهد شد در ژوئن 1 و خواهد بود مستقر در جنوب کالیفرنیا.

الکس زو, Infinite رهبر سابق تبدیل خواهد شد معاون رئیس جمهور از محصول و استراتژی در ByteDance با مایر استخدام.

در پاسخ به مایر خروج دیزنی گفت: این امر ترویج شرکت veteran ربکا کمپبل در حال حاضر رئیس جمهور از دیزنی لند توچال را به جای او. کمپبل قبلا یک مدیر اجرایی در جریان بخش با تمرکز بر دیزنی به همراه راه اندازی در اروپا, آفریقا و شرق میانه.

مایر برگ دیزنی پس از شکست او به نام به رئیس اجرایی نقطه در خروج از Robert Iger در ماه فوریه است. باب Chapek که اجرا می شود theme-پارک تقسیم شد به نقش باعث گمانه زنی در مورد اینکه آیا مایر به دنبال ترک کنگلومرا.

مایر در بیانیه ای گفت که او “هیجان زده برای کمک به مرحله بعدی ByteDance سفر به عنوان شرکت همچنان به گسترش وسعت آن از محصولات در سراسر هر منطقه از جهان است.”

اجرایی شد و با اعتبار کمک به توسعه و راه اندازی دیزنی Plus است که یک مصرف کننده اگر هنوز سود موفقیت داستان با 54 میلیون مشترکان پرداخت می شود که از اوایل این ماه با توجه به دیزنی.

اما مهارت های خود را بیشتر غیر منتظره متناسب با Infinite که به مراتب از بالا و براق محتوای حرفه ای از دیزنی به همراه متمرکز شده است در یک حجم سنگین از خانه ساخته شده فیلم ها. تحلیلگران می گویند یک سوال به پخش خواهد شد که آیا مایر را فشار سایت در بیشتر بالا پایان مسیر.

Yiming این ByteDance مدیر عامل شرکت گفت که او فکر مایر می تواند “را ByteDance نمونه کارها از محصولات خود را به سطح بعدی.”

بیشتر بلافاصله مایر همچنین می تواند کار خود را قطع در جبهه سیاسی است. Infinite چهره دو حزبی سوال در کاپیتول هیل بیش از حفظ حریم خصوصی و نظارت و نگرانی است. در پاییز رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) و بهداشت ، ایسنا-ارک.), خواسته اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر نگاه به این شرکت داده-مجموعه تاکتیک و همچنین سانسور توسط دولت چین.

انتصاب او بلافاصله برجسته در توییتر توسط سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), که اشاره به سرخوردگی خود را با Infinite امتناع ارسال به مدیران سطح بالا به واشنگتن به شهادت قبل از کنگره است. “[email protected]_us قبلا به من گفت که آنها نمی تواند حضور در جلسات و شهادت از آنجا که مدیران واقع شد در #چین” هالی توییتی. “اما این اجرایی جدید زندگی در ایالات متحده آمریکا است. من مشتاقانه منتظر شنیدن از او. تحت سوگند.”

“با بیش از 110 میلیون محبوبیت در ایالات متحده به تنهایی Infinite بالقوه ضد جاسوسی تهدید ما نمی توانیم چشم پوشی از” نمایندگان مجلس نوشت. آن باقی مانده است دیده شود که آیا علاوه بر این از یک آمریکایی اجرایی خواهد جلب رضایت کسانی که نگرانی. انتصاب او بلافاصله برجسته در توییتر توسط سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), که اشاره به سرخوردگی خود را با Infinite امتناع ارسال به مدیران سطح بالا به واشنگتن به شهادت قبل از کنگره است.

[email protected]_us قبلا به من گفت که آنها نمی تواند حضور در جلسات و شهادت از آنجا که مدیران واقع شد در #چین” هالی توییتی. “اما این اجرایی جدید زندگی در ایالات متحده آمریکا است. من مشتاقانه منتظر شنیدن از او. تحت سوگند.”

اجرایی نمی خواهد در دسترس ساخته شده برای اظهار نظر گفت: Infinite سخنگوی. دیزنی سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

زو سال گذشته تا به حال به دنبال ملاقات با رهبران کاستن از نگرانی های خود را هر چند مدیران این شرکت کاهش یافته است به نظر می رسد در کنگره شنوایی در ماه مارس برای پاسخ به سوالات در مورد شیوه های خود را. روابط بین قانونگذاران و Infinite باید به چالش کشیده شده است به عنوان بخشی از بزرگتر اقتصادی و اخیرا ویروس مربوط به تنش ها بین چین و ایالات متحده است.

ByteDance ادامه داد: برای به دست آوردن نفوذ است. این شرکت چندی پیش آمار یک میلیارد کاربر فعال در بسیاری از کمتر از 25 سال سن. Infinite است که اغلب بیشتر دانلود برنامه در فروشگاه اپل.

همه گیر سمان است این برنامه محبوبیت بیشتر به عنوان کاربران آپلود ویدئوها از خود در قرنطینه; بسیاری از آنها پس از آن رفته ویروسی و یا ساخته شده راه خود را به اواخر شب نشان می دهد بحث.

در ضمن دیزنی به همراه خواهد سعی کنید به حرکت به جلو بدون مایر به عنوان آن به نظر می رسد به ارائه خدمات به درآمد در حالی که بسیاری از دیگر عوالم از اکران فیلم به, ESPN هستند به شدت محدود با توجه به کوروناویروس.

کمپبل در بیانیه ای گفت که “مسلح با بهترین محتوای خلاق موتور و فن آوری تیم در صنعت من بسیار با اعتماد به نفس در توانایی ما برای ادامه رشد [دیزنی به علاوه] کسب و کار در سراسر جهان است.”

این Mayer اخبار نشان دهنده آخرین رابطه نزدیک بین دیزنی مدیران و دولت چین. شرکت های متعلق به شانگهای دولت اکثریت سرمایه گذار در دیزنی لند شانگهای و مارول و دیزنی فیلم به این کشور آرزو تئاتر توزیع اسلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im