در سیاتل یک مسابقه فوتبال در طول coronavirus احساس می کند هر دو روال و فوق العاده

سیاتل — این گیج فن تا به حال به تکرار سوال.

“چرا من؟” برایان بره پرسید. “چرا من نمی تواند در اینجا؟”

او با قرار دادن دست راست خود را بر روی این لایحه از خود خاکستری Sounders FC 2019 لیگ قهرمانان جام ملت های کلاه. او sipped آشامیدنی خود را. او به طور خلاصه در تلویزیون در یک نوار های ورزشی به نام “نود” که به درستی به نام فوتبال hub نزدیکی سنچریلینک درست. آن حدود 75 دقیقه قبل از تیم خود — دفاع از شانزه خواهد صورت Columbus Crew در یک achingly زیبا و شنبه شب مهلت از زمستان دل تنگی. برای 48 ساله نجار این بود که فقط روال مارس سرگرمی و مطابق با زمان خود را با بزرگسالان, پسر, لوقا. اما در یک منطقه به عنوان ایالات متحده در کانون یک رمان coronavirus شیوع معمولی عمل می کنند به نحوی احساس فوق العاده ای بی دست و پا و شاید حتی خطرناک است.

چرا شما در خارج با داشتن سرگرم کننده است ؟ برای بسیاری از ارزش های عمومی لذت یک سوال در حال حاضر در واشنگتن به عنوان باطل covid-19 ادعای بیماری بیشتر قربانیان. محلی شمار کشته شدگان تا به حال صعود به 17 همانطور که از شنبه شب و در مجموع موارد در اینجا پیشی 100. در سراسر جهان وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد گزارش شده و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر.

ورزش معمولا در مورد انحراف یاران و بالاتر از همه شادی است. وجود دارد برخی از درد بی اهمیت درگیر بیش از حد به خصوص زمانی که تیم خود را از دست می دهد. اما در بیشتر قسمت ها هیچ واقعی وجود دارد رنج می برند. هیچ واقعی وجود دارد هر چیزی. شما فقط لذت بردن توانایی به کار کرده تا بیش از این برکت بی اهمیت منظره از آن همه است. آن را فوق العاده پناهگاه اما آن را غیر قابل نفوذ. به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان ورزش نمی توان فرار از آن شناخته شده است.

در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee با اعلام وضعیت اضطراری و تشویق اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس. کسب و کار و مدارس در حال بسته شدن هستند. سینما خالی هستند. رزرو نیست ضروری برای رستوران فانتزی. سیاتل است که به دور از یک شهر متروک, اما این شهر می خوابد در حال حاضر — با یک چشم باز.

بره شانه ای بالا انداخت.

“هیچ نگرانی, راستش,” او گفت:. “تمرین عادی بهداشت روش. که هیچ تفاوتی از آنفولانزا و ما در برخورد با آن هر سال است.”

من بعد از ابراز نگرانی کرد که او بیش از حد معتاد به اسب دوانی بره hedged کمی و اذعان خطرات. اما او حاضر به وحشت.

“شما نمی تواند ترس از ناشناخته,” او گفت:. “من در اجرا به مردم هر روز در ساخت تصمیم گیری های بد چون آنها ترس از ناشناخته است.”

[تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نشان دادن نشانه هایی از متزلزل]

شنبه شب بره بود در میان یک اعلام کرد جمعیت 33,080 طرفداران که رفت به سنچریلینک درست و به طبیعی ترین چیز در این فوتبال-هار منطقه. آنها آمدند به تماشای مورد علاقه خود را Sounders FC بازی. آن را سرگرم کننده بازی که 1-1 به پایان رسید با کراوات.

اکثر شب مردم در خانه خواهد بود حسادت چه کسانی تماشاگران تجربه کرده است. این زمان ؟ Nah احتمالا نه.

اعلام حضور 33,080 — که به احتمال زیاد چند هزار سخاوتمندانه تر از تعداد واقعی شرکت کنندگان — نمایندگی کوچکترین MLS فصل به طور منظم مخاطبان صدا تا به حال خود را پس از مراسم تحلیف نجومی در سال 2009. قبلی یکشنبه زمانی که جزئیات شیوع بودند و فقط در حال ظهور یک جمعیت از 40,126 جمع آوری شده در سنچریلینک درست برای فصل بازکن. آنها reminisced و جشن فصل گذشته قهرمانی را به عنوان حق رای دادن پرده دوم MLS Cup بنر در تیم تاریخ است.

به عنوان او صحبت با پدرش شنبه لوقا بره فکر بازگشت به ماه نوامبر گذشته پیروزی و انرژی ضربان دار را از طریق شهرستان است که بعد. قبل از عنوان مسابقه هزاران نفر از طرفداران پیشی گرفت Occidental میدان و خیابان های اطراف و حضور در این تیم را به مطابقت با سنت است. و در حال حاضر چهار ماه بعد در این نگاه. تنها وجود دارد صدها نفر از راهپیمایان روز شنبه.

“این یک احساس متفاوت” 21 ساله گفت.

قبل از راهپیمایی طرفداران این pregame میزبان اعلام کرد: “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت مقدار از یک خط به شما وارد ورزشگاه. بنابراین لذت بردن از آن است.”

دقیقه بعد راهپیمایی جمعیت بود و آواز یکی از آن آهنگ های مورد علاقه “رونالدینیو” تا وقتی که من بمیرم.” بله این امر می تواند کاملا ملودرام به در نظر گرفتن شعار تعدادی از نوعی استعاره. اما در این وضعیت فعلی که در آن حتی کاغذ توالت فروخته شده در فروشگاه ها و هر سرفه باعث می شود ضربان قلب کمی سریع تر از آن بود غیر ممکن است به احساس وهم آور گوش دادن به ترانه. بنابراین غیر منطقی. بنابراین انسان بیش از حد.

طبیعی است که غیر معمول و عادی در حال رفتن به احساس عجیب و غریب برای مدتی. این Sounders FC بازی بزرگترین سیاتل ورزشی جمع آوری برای یک بازی در طول هفته گذشته و حق رای دادن تا به حال به کار با بیشتر سعی و کوشش و همکاری بیش از همیشه برای حفظ تنظیم و همیشه در حال تغییر وضعیت و تصمیم به بازی.

گوش دادن به Sounders را توضیح می روند و آن را روشن انتخاب های دشوار رو هر ورزشی لیگ در امریکا و در سراسر جهان است. اولویت این است که امنیت عمومی اما کسب و کار است که یک عامل عمده است. نیز وجود دارد یک مسئولیت مدنی سعی کنید برای سرگرمی در طول یک زمان دشوار است. پزشکی وجود دارد عوامل سیاسی و عوامل اجتماعی عوامل و عوامل تاریخی است. وجود دارد بنابراین بسیاری از امکانات به وزن. بازی, به تعویق انداختن یا لغو کنم ؟ رقابت در یک محل خالی? نحوه ارسال صحیح پیام برای ورزشکاران, طرفداران و رسانه ها ؟ چگونه برای تعیین درست انجام دانستن است که همه چیز سیال است?

“این فوق العاده بود هفته گفت:” پیتر Tomozawa این Sounders FC رئیس جمهور از عملیات کسب و کار. “این چیزی بود اما طبیعی است. ما صرف مقدار باور نکردنی از زمان فکر کردن را از طریق تمام مسائل از میزبانی بازی جایگشت و ترکیب از آنچه ممکن است اتفاق می افتد با یک فکر: امنیت عمومی. ما می دانیم مسئولیت است که ما باید به جامعه است. مردم به دنبال ما و ما چگونه رفتار می کنند در اینجا در سیاتل.”

این سازمان به نظر می رسید به تحمل بار مسئولانه است. آن را ارائه عمومی با بیش از دو ساعت از انحراف شنبه. این طبیعی است برای رونالدینیو در این زمان از سال است اما در حال حاضر آن را یک شاهکار به یاد ماندنی. و فقط به دلیل آن به نظر می رسید به کار برای آنها در این روز وجود دارد هیچ گفتن چه چالش های فردا ممکن است در حال حاضر.

به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که در برخی از نقطه عمده آمریکا رویداد ورزشی و یا احتمالا یک بزرگتر رویداد مانند بازی های المپیک — باید به تصمیم گیری دشوار برای به تعویق انداختن لغو و یا بازی بدون فن. می تواند آن را مجبور مدنی رهبران. یا آن را می تواند فعال انتخاب است. هر فرم تاریخچه نشان می دهد که لحظه ای در حال آمدن است اگر گسترش همچنان ادامه دارد. و ورزش جهان را فقط باید با آن زندگی می کنند. بهتر است از مبرم جایگزین بیشتر مردم در حال مرگ است.

“در واقع آنچه که ما در حال انجام است بیشتر از یک سرگرمی برای همه” رونالدینیو هافبک گوستاو Svensson گفت. “ما بسیار خوش شانس به آن را به عنوان یک شغل. ما درک می کنیم که ایمنی می آید.”

به عنوان او راه می رفت از طریق ورزشگاه پنج شنبه, Tomozawa شنیده بازخورد مثبت است. طرفداران که با حضور مشتاق بودند. اقدامات احتیاطی از قبیل اضافی دست عفونی و جاسازی شده نکاتی برای کاهش خطر ابتال به کروناویروس به هر جنبه ای از بازی ارائه نمی تواند نادیده گرفته شود. فوتبال خوب بود برای اوایل فصل بازی. این Sounders چپ حداقل برای شب بدون هیچ خبر بد.

“یکی از چیزهایی که مردم می گویند بود” با تشکر از شما برای میزبانی این رویداد امشب. آن را به ما و شهر ما چیزی به تشویق در مورد'” Tomozawa به یاد می آورد.

در اینجا در ایالات متحده در کانون شیوع ورزشی موفق به ورزشی شنبه شب. در این زمان از سلامت در بحران به نظر می رسید قابل توجه تر از معمول است.

[ثبت نام برای خبرنامه روزانه در آخرین coronavirus اخبار]

[به روز رسانی های زنده: آخرین تحولات در coronavirus]

[آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im