در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن, غرب ویرجینیا, مبارزه برای متقاعد کردن ساکنان یک بیماری همه گیر در حال آمدن است

رمان coronavirus قطعا از طریق سوزاندن آنها مانند زغال سنگ و آتش.

Milvet می دانستم که او نیاز به کلیساها ، او تا به حال به صدای زنگ در مورد یک بیماری عفونی است که مانند بسیاری از موضوعات در کشور مشاهده شد در سراسر حزبی تقسیم.

بیمارستان خود را نشسته در قلب یک جامعه که به لحاظ سیاسی محافظه کار حتی توسط غرب ویرجینیا استاندارد در یک شهرستان که در آن رئیس جمهور تهمت موفق به کسب نزدیک به 90 درصد از 2016 رای دادن. برای هفته مردم اینجا گوش به عنوان تهمت و محافظه کار رسانه ها عنوان خطرات ناشی از این ویروس رد آن را به عنوان یک جعل است.

در حال حاضر قیمت سیاسی همه گیر شد و در آینده با توجه.

Timothy Boddy, center, discusses scripture, while Samuel Pancake, 4, naps during a bible study gathering at the New Creek Gospel Hall, in New Creek, West Virginia.
تیموتی Boddy, مرکز مورد بحث کتاب در حالی که ساموئل کلوچه, 4, چرت زدن در طول یک مطالعه کتاب مقدس جمع آوری و در خور جدید انجیل سالن در خور جدید, West Virginia. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)

ساکنان بسیاری فکر می کردند که دولت جمهوری خواه فرماندار جیم عدالت overreacted زمانی که او بسته مدارس. “من فکر می کنم این همه B. S.,” می گوید. و به زودی دولت را در رستوران ها و کافه ها دنبال کرد. غرب ویرجینیا گذشته دولت به گزارش تایید coronavirus مورد اجازه دادن به ترس که گریبانگیر سایر نقاط کشور به احساس بسیار دور است.

پس از آن بود تا به یک گروه کوچک محلی مقامات بهداشتی برای محافظت از Grant County, حتی اگر بسیاری از ساکنان باقی مانده ديپلمات آنها نیاز به صرفه جویی در.

“آنها از من می دانید. آنها می دانند که باب یک جمهوری خواه” Milvet گفت: با اشاره به خود است. “و بنابراین شاید آنها به شما گوش دادن.”

دیگر مقامات بهداشت با اشاره به ضرورت گرفتن ساکنان را به عمل آورند.

“ما باید قادر به ایستادن به تنهایی و گفت:” سندی Glasscock یک پرستار ثبت شده است که اجرا می شود, بهداشت محلی ،

“ما در خود ما” کارولین آرمسترانگ متخصص داخلی و در بیمارستان رئیس ستاد.

 Shane Roy, 36, awaits a throat swab from Theresa Reel and Dora Snyder outside the Grant Memorial Hospital. Roy, a Type-1 diabetic, had been experiencing a fever for a few days.
شین Roy, 36, در انتظار یک سواب گلو از ترزا حلقه و دورا اسنایدر در خارج از اعطای بیمارستان یادبود. روی یک نوع 1 مبتلا به دیابت شده بود دچار یک تب برای چند روز. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)
Staff await visitors in the lobby at Grant Memorial Hospital last week.
کارکنان در انتظار بازدید کنندگان در لابی در اعطای یادبود هفته گذشته در بیمارستان. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)

Milvet درک عدم نگرانی در اعطای شهرستان به حدود 12000 نفر فقط 2-1/2 ساعت از واشنگتن است.

او می دانست که چرا بسیاری از محافظه کاران را دیدم وخیم پیش بینی در مورد کوروناویروس به عنوان فقط یک حزبی حمله روسیه هک 2016 انتخابات و تهمت را استیضاح.

“آن را مانند صدا فقط چیزی دیگری که ما نمی باید به این باور در” Milvet گفت.

اما این بهداشت عمومی اورژانس او را ادامه داد. “و این است که ما گام به معادله است.”

اعطای یادبود بیمارستان تنها بیمارستان برای سه شهرستان در جنوب شرقی ویرجینیا تکدی.

آن را بخشی از یک زنجیره ای ملی. تصمیم گیری ها از چپ به محلی.

که حس انزوا تقویت شد عدم توجه از فدرال و حتی رهبران دولت. نگرانی در مورد آمادگی به نظر می رسید به سقوط در شهرهای بزرگ و بزرگ بیمارستان Milvet گفت. هیچ کس به نظر می رسید علاقه مند در آنچه که یک روستایی کوچک در بیمارستان انجام شد. او گفت که او تنها به تازگی شنیده ام از غرب ویرجینیا هیئت نمایندگان کنگره زمانی که یک کارمند به نام به سوال “آیا شما بچه ها انجام می شود هر چیزی را رتبهدهی نشده است؟”

“من می خواستم به پرش از طریق تلفن” Milvet گفت. “شما باید به نام ام سه هفته پیش!”

این زمانی است که اعطای یادبود و محلی ایمنی و بهداشت مقامات شروع به کار بر روی خود را coronavirus قصد دارد به عقب زمانی که تهمت بود هنوز هم در مقایسه با این پاتوژن به آنفولانزا.

همه بیمارستان ورودی شده اند مهر و موم کردن به جز یکی funneling بازدید کنندگان و کارکنان گذشته یک کنترل عفونت میز که در آن یک پرستار آزمونها آنها را ارائه می دهد و ضد عفونی کننده دست.

کارکنان بیمارستان با تشدید تلاش های ضد عفونی هدف قرار دادن چیزهایی مانند دستگیره درب ها و صندلی چرخدار است. قلم در بیمارستان ثبت نام در میز در حال پاک کردن بین استفاده از.

آنها شروع به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو در هفته گذشته به اتاق را برای انتظار امواج Covid-19 بيمار. بیشتر تعویض زانو یا hysterectomies.

25 تخت بیمارستان دارای سه منفی-فشار اتاق برای بیماران آلوده. عمل جراحی در اتاق ریکاوری می تواند تبدیل به فضایی برای چند.

و پس از آن وجود دارد هواکش که در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور.

اعطای یادبود چهار تن از آنها را به علاوه اضطراری تهویه واحد. پنج جدید هواکش در راه خود هستند Milvet گفت. تحویل فقط یک زن و شوهر هفته دور.

بیمارستان بود و حتی شروع به ارائه منظقه coronavirus آزمون بیش از یک هفته پیش پردازش توسط یک آزمایشگاه خصوصی. چهار آزمون تکمیل شد تا کنون Milvet گفت. همه منفی است.

“اما شما می دانید که رفتن به تغییر” گفت: Glasscock با بخش بهداشت محلی. “شما فقط نمی دانم چه زمانی.”

Donald Kimble, 35, of Petersburg, a veteran with two tours in Iraq, says he is not concerned about the Coronavirus.
دونالد Kimble, 35, از پترزبورگ جانباز با دو تور در عراق می گوید او نگران است در مورد کوروناویروس. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)
Members of the Grant County W.V. Interfaith Food Pantry meet to discuss arranging food delivery to the 100 families the pantry distributes to in the area.
اعضای Grant County W. V. ادیان غذا آشپزخانه دیدار به بحث در مورد مرتب تحویل مواد غذایی به 100 خانواده توزیع شربت خانه در این منطقه است. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)

پایین جاده از بیمارستان در یک فروشگاه سخت افزار محلی, مدیر جیم chelsea marrs گفت که او شنیده ام بیشتر نگرانی در مورد تمام تغییرات در پیش بینی از coronavirus — مدارس تعطیل محلی رستوران تعویض برای حمل کردن – نسبت به بیماری خود را.

“احساس من از صحبت کردن با مردم است که می تواند آن را جدی معامله” chelsea marrs گفت. “اما آن می تواند شبیه به آنفلوانزای معمولی بیش از حد.”

Glasscock شنیده مشابه از نظر پزشکان است.

او متوجه شد که آنها نیاز به انجام بیشتر.

“آنچه که ما نیاز به انجام بود افتاد او گفت:” چرا که “واکنش افراطی است که احتمالا آنچه برای نامیده می شود.”

او و بیمارستان راه اندازی یک هفتگی تلفن تماس با شهرستان مدیران به بحث در مورد کوروناویروس. از آنها خواسته آنها را به تمرکز بر روی پیام های که از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا دولت و وزارت بهداشت و منابع انسانی است. فراموش نکنید فاکس نیوز. فراموش سی ان ان. فراموش نکنید آنچه شما را دیدم posted on Facebook.

“ما تا به حال به قطع از طریق شعارهای” Milvet گفت.

آنها در ملاقات با county هیئت مدیره مدرسه. آنها در ملاقات با کمیسیون شهرستان ها است. آنها رفت و در ایستگاه رادیویی محلی. آنها دست از علائم برای پزشکان محلی به پست خود در دفتر اتاق انتظار. بیمارستان در زمان از یک صفحه کامل آگهی در محلی هفتگی روزنامه به توضیح Covid-19 علائم و راه های پیشگیری از عفونت است.

“این نادر است که ما همه گویند همان چیزی که در همان زمان” Glasscock گفت.

“پس از مردم فکر می کنم این باید واقعی” گفت: حلقه های کنترل عفونت بیمارستان, پرستار.

اما آنها هنوز هم نیاز به کلیساها.

Milvet نمی خواهید به دیده می شود به عنوان وادار کردن کلیساها ، است که نمی خواهد برود ، بنابراین او به نام کمیسیون شهرستان ها است.

او و Glasscock توضیح به کمیسیون اجتماعی چرا فاصله آنقدر بحرانی به توقف coronavirus’ گسترش یافته است. خدمات کلیسا قرار دادن افراد در معرض خطر به خصوص ساکنان مسن گفتند. آنها روشن ساخته است که آنها تنها درخواست برای کلیساها برای کمک به.

آن را در مورد عدم ایمان Glasscock به آنها گفت. خدا با این نسخهها کار از طریق ما, او گفت:. و ما فقط درخواست شما را به نزدیک به دو هفته – در حال حاضر است.

کمیسیون تبدیل به کریگ هوارد کشیش در ترمز کلیسای برادران و رهبر محلی وزرا انجمن.

گرفتن او به توافق برسند به مقامات بهداشت’ طرح خواهد بود کلید.

هوارد گوش. او مقاومت کرده است. و او فکر کرد که آن را بیش از.

سپس او رفت به ایستگاه های رادیویی محلی برای ضبط یک ویدیو تخمگذاری افکار خود بود که نوشته شده آنلاین.

هوارد به نظر می رسد به دوربین و شروع می شود و اشاره کرد که او اقدام به درخواست کمیسیون شهرستان محلی در بخش بهداشت و درمان و 911 مرکز بپرسید که کلیساها جلوگیری از برگزاری خدمات برای دو هفته.

“من متاسفم برای این ناراحتی,” او گفت:. اما از آن ساخته شده حس. بسیاری از افرادی که در کلیسا هستند بیشتر در معرض این ویروس. و اگر یک فرد می شود آن را به کل جماعت خواهد صورت 14 روز در قرنطینه.

این فقط یک درخواست است. نمی توانست وجود داشته باشد “هر کلیسا پلیس” وادار کردن درب را ببندید.

“برای کسانی از شما گفت:” ما اعتماد به خدا “من درک می کنم که تمایلات” هوارد گفت. “اما بخشی از خدا ارائه برای ما و مراقبت ما است که به ما دادن اطلاعات به مقامات ما اطلاعات برای محافظت در برابر تصمیم گیری است که می تواند تاثیر منفی داشته باشد.”

بعد از آن روز Howard متوقف شده توسط دفتر محلی هفتگی روزنامه. همسر او است سردبیر و او اشاره کرد که coronavirus اخبار بود به تنها چیزی که برای نوشتن در مورد در یک شهر کوچک است که تا به حال دیده می شود همه از آن محلی ورزش و هنر فعالیت لغو شد. هوارد از جیبش تلفن خود را برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در حال تماشا فیلم او می خواهم ارسال شده چند ساعت پیش از آن.

“ما 698 انداز” هوارد گفت: به همسر خود. “این بسیار خوب برای اطراف در اینجا.”

هوارد نمی دانم که چگونه بسیاری از کلیساها در منطقه خواهد خود را pews یکشنبه. آن داوطلبانه است. اما او می تواند بسته شدن کلیسای خود را برای دو هفته آینده. او گفت: برخی از کشیشان احتمالا رها به نزدیک است. آنها نگران بودند coronavirus اما نمی خواهم برای تصمیم گیری به تنهایی.

“آن را سخت بدانید که چه چیزی حق تماس” هوارد گفت.

Milvet برطرف شد به عنوان کلمه نورد که حداقل یک دوجین کلیساها بودند لغو خدمات. سنگ بنای خانواده و یاران جنوبی شعبه باپتیست برنامه ریزی برای ارائه رانندگی در خدمات به جای.

این کمک خواهد کرد که سرعت گسترش coronavirus او گفت: “و این چیزی است که من در مورد نگران است. آنچه را در بهترین منافع جامعه؟”

اما آن را نه لزوما یک درخواست مردمی حتی با برخی در کمیسیون شهرستان ها است.

“ما در حال ساخت همه این تغییرات برای چیزی است که ما می توانید ببینید نمی توانید لمس” کمیسر Scotty مایلی گفت.

مدارس تعطیل شد, او گفت:. بنابراین کمی لیگ های ورزشی و پیشاهنگی پسر. تولید محلی از شرک تا به حال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“این همه ترساندن است که به کرات توسط رسانه ها” مایلی گفت.

و در حال حاضر محلی هیت مقامات می خواستم برای بستن کلیساها.

که حس را ندارد مایلی گفت.

“وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای قرار دادن ایمان خود را به خدا نسبت در حال حاضر,” او گفت:.

Ashley Bachman, 35, owns Cheetah BÕs, with 28 employees outside Petersburg. Bachman has shifted from in-house dining to take-out at her restaurant.
اشلی Bachman, 35, صاحب یوزپلنگ BÕs با 28 کارکنان خارج پترزبورگ. Bachman منتقل شده از خانه ناهار را در رستوران خود را. (جف Swensen/برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de