در تصاویر: خشونت پلیس علیه معترضان در تظاهرات علیه خشونت پلیس

اعتراضات در سراسر آمریکا نورد را در روز هفتم – با کسانی که به دنبال برجسته کردن وحشت از خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی پیدا کردن خود را به طور فزاینده ای در معرض تهدید و مورد حمله پلیس و نیروهای مسلح با درجه نظامی تجهیزات و رو به با تماس از کاخ سفید به “تسلط” خیابان های اطراف آنها را.

اعتراضات موجب شده تا در سراسر کشور پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر. آقای فلوید شده بود متهم از خرید یک بسته سیگار با تقلبی $20 bill توسط یک کارگر مغازه.

(خبرگزاری گتی ایماژ)

مرگ آخرین در یک رشته از قتل غیر مسلح سیاه مردان و زنان و کودکان به دست ما اجرای قانون تلقی نشانه ای از نژادپرستی نظاممند در هر دو نیروهای پلیس و جامعه. معترضان به استناد خاطرات 2014 از مرگ اریک گارنر در نیویورک که مانند آقای فلوید گفت ماموران او نمی توانستم نفس بکشم در حالی که دوخته شدن توسط آنها و مرگ اخیر پیراپزشک Breonna تیلور, 26, که به ضرب گلوله کشته شد در کنتاکی خانه توسط یک افسر مواد مخدر در طول یک حمله. طرح دعوی در دادگاه ادعا افسران را اعلام آنها وارد و در حال حاضر توقیف مظنون در تحقیقات خود که او به ضرب گلوله کشته شد.

پس آقای فلوید مرگ آمریکا دیده می شود یکی از شدید ترین لحظات مدنی تحول از قرن گذشته. برخی از 21 کشور به ارمغان آورده اند در گارد ملی با تظاهرات فوران در حداقل 140 شهر در میان یک پس زمینه از سراسر کشور مستند معرفی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus – که منجر به مرگ و میر بیشتر در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر. تعداد مرگ و میر در حال حاضر در مورد 107,000 با 1.8 میلیون نفر آلوده.

و با غارت و خرابکاری زیر تعدادی از در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات در سراسر این کشور تحت پرچم جنبش Black Lives Matter – از جمله در واشنگتن دی سی که در آن آتش سوزی شد در نزدیکی کاخ سفید و مینیاپولیس شهرستان آقای فلوید درگذشت در دیدم که در آن ایستگاه پلیس را به آتش کشیدند – عمومی برآورده شده است با بیشتر خشونت از افسران.

افسران دستگیر 4,100 مردم در سراسر آخر هفته به تنهایی در حالی که فیلم از صحنه های سراسر کشور نشان داده است سیاه تماشاگران مورد آزار و اذیت معترضان مسالمت آمیز دوخته به دیوار با فرار آنها به عنوان محققان به رگبار با استفاده از گاز اشک آور و روزنامه نگاران اخراج پس با گلوله های لاستیکی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است که برای جلب رضایت نگرانی از معترضان. روز دوشنبه به شدت زره پوش پلیس ضد شورش مستقر شدند برای پاک کردن خیابان ها با گاز اشک آور به عنوان او ساخته شده راه خود را به کلیسای سنت جان در واشنگتن دی سی برای یک عکس, op, که در طی آن او مطرح شده با کتاب مقدس.

(خبرگزاری گتی ایماژ)

در ضمن سیاه و سفید رستوران دیوید McAtee ضرب گلوله کشته شد در لوئیزویل کنتاکی به عنوان افسران اجرا حکومت نظامی در این منطقه است. لویی رئیس پلیس شده و رها از وظایف خود را پس از آن کشف شد و دو نفر از افسران دخیل در تیراندازی بود نه خود بدن دوربین روشن به سند این حادثه.

یک فرد است که داوطلبانه به عنوان پزشک در تظاهرات گفت: مستقل او هدف قرار داده بود توسط پلیس در طول تظاهرات در بروکلین با وجود پوشیدن روشن نشانه گذاری شناسایی خود را به عنوان یک طبیب.

(AP)

“اگر پلیس وجود ندارد, مهیج, هیچ چیز اتفاق می افتد. رویارویی اتفاق می افتد چرا که پلیس در حال حاضر است.”, او گفت:.

“به عنوان یک طبیب آن را تبدیل به دشوار است برای حذف مردم را به ایمنی. در شب جمعه من در حمل یک نیمه خودآگاه فرد به ایمنی. آنها حتی نمی خواهد به من اجازه دهید آنها را به سمت. من به سختی می تواند حمل فرد به عنوان آنها battoning من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>