در برخی موارد شهرستانها که خود و یا کار خود را در آب و برق مجبور شده اند برای جذب این ضرر و زیان ایجاد یک وضعیت وخیم است که در آن تلاش دولت برای نجات مردم از مالی آستانه به جای تحت فشار قرار دادند تا شهرداری خزانه خود را به نقطه شکستن.

در الیزابت, N. C., برای مثال حدود 2500 ساکنان نمی پرداخت صورتحساب برق خود را در زمان با توجه به ریچارد اولسون شهر manager. این پرداخت در اواخر در یک نقطه ثابت به طوری که مشکل اولسون گفت: او محاسبه الیزابت نمی توانست به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های خود را در ماه جولای. در پاسخ به رهبران شهر درخواست به دست آمده و چشم پوشی از یک ایالت سفارش صادر شده در ماه مارس است که محافظت از مردم از اینکه جریمه خود را برای گذشته به علت قبوض آب و برق.

مخمصه ارائه شده منحصر به فرد بودجه چالش های سراسر کارولینای شمالی, در حالی که نشان دادن عواقب ناشی از بحران نقدی بودجه کل کشور است. دولت فدرال و رهبران گسترده طیف وسیعی از coronavirus برنامه های امداد رسانی از مارس سعی کنید برای کمک به مردم از طریق همه گیر. اما پول محدود است و محدود و روشن نیست که آیا به کمک بیشتر از کنگره در راه است — ایجاد یک بحران است که در آن ملت های اقتصادی در حال پیشی برخی از برنامه های کمک به تصویب رسید و به مبارزه با آنها.

“ما در حال ورود به یک مرحله که در آن آب و برق [ممکن است] قادر به خاموش اما چه شد propping تا مردم در زندگی اقتصادی از مزایای بیکاری و مراقبت عمل می کنند پشتیبانی نمی شود وجود دارد” گفت: پل مایر, مدیر اجرایی, North Carolina لیگ شهرداری.

آینده از آن ایمنی-net support — و دیگر فدرال کمک های اولیه — آویزان در تعادل به عنوان قانونگذاران بازگشت به کار این هفته خود را نهایی با حداکثر سرعت دویدن پیش از ماه اوت زنگ تفریح. کاخ سفید و رهبران کنگره در حال تقسیم بر خطوط بعدی coronavirus بسته امداد از جمله نیاز به گسترش کمک های بیشتر به شهرها و ایالات متحده و reauthorize اضافی $600 در هفتگی بیکاری پرداخت که مورد تایید قرار گرفت به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در ماه مارس است.

در خارج از واشنگتن, کارگران, کسب و کار و مقامات دولتی در سراسر کشور باید التماس کرد با قانونگذاران فدرال به تمدید و یا گسترش آن برنامه ها. در هفته گذشته روی کوپر دموکراتیک فرماندار کارولینای شمالی از کنگره خواست به سرعت عمل و اتخاذ یک آرایه گسترده ای از جدید فدرال صرف کرد در نامه ای که “اقدامات شما را در چند هفته آینده حیاتی به توانایی ما برای خروج از این بحران است. “

با دولتی مواجه سهم خود را از فشار مالی کوپر در اواخر ماه مارس با صدور بخشنامه مقدار کمی از ساکنان از دست دادن آب و برق خدمات در وسط این بیماری همه گیر. تعطیل کردن مهلت قانونی نیز ممنوع خصوصی و متعلق به شهرستان آب و برق از تحمیل هزینه های اواخر و یا شارژ منافع مردم در بی توازن و قرار دادن در محل یک فرایند است که در آن تلاش خانواده ها می پرداخت مبالغ آنها مدیون بیش از یک دوره شش ماهه.

از آن پس به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون حساب های مسکونی در کارولینای شمالی کاهش یافته است در پرداخت های خود را و تبدیل شدن به واجد شرایط برای قطع اما نه به حال خود نرم افزار خاموش کردن به عنوان یک نتیجه از فرماندار اسلام را به دولت داده است. کارولینای شمالی مقامات هشدار داد تعداد برآورد است که ممکن است دو-تعداد برخی از خانواده ها به خصوص اگر آنها قادر به پرداخت چندین نوع از قبوض آب و برق در بیش از یک مناسبت و آن را شامل نمی شود همه ارائه دهندگان ابزار در دولت است.

بسیاری از پرداخت های از دست رفته به نظر می رسد تحت تاثیر خصوصي خدمات از جمله ارائه دهندگان عمده ای مانند دوک انرژی با توجه به کارولینای شمالی مقامات. این شرکت می گوید این است که صرفنظر از اموال کسانی که پرداخت نمی کند و آن را بیش از 130,000 مشتریان در کارولینای شمالی که به مدت 60 روز در صورتحساب خود گفت: Neil نیسان یک سخنگوی این شرکت.

اما سر رسیده توازن ثابت کرده اند حتی بیشتر مزاحم برای کارولینای شمالی شهرستانها که خود و مدیریت خود را در آب و برق. این شهرداری است که ممکن است در تولید قدرت خود و یا خرید و سپس فروش آن را به ساکنان خود می گویند که آنها را دیده اند تیز کاهش در درآمد که شکاف عمیق به بودجه خود را ایجاد مالی ویران کردن در زمانی که آنها در حال حاضر در حال تلاش برای شکستن حتی.

این وضعیت شده است وخیم ترین برای شهرهای روستایی مانند قرمز چشمه, یک جامعه بیش از 3000 در جنوب بخشی از دولت است. نزدیک به 40 درصد از ساکنان آن کاهش یافت و در صورتحساب برق خود را فقط در ماه گذشته گفت: David اشبرن آن مدیر. قرمز چشمه, خرید قدرت خود را به عنوان بخشی از یک محلی کنسرسیوم از دوک انرژی پس از آن باید جلوی هزینه های برق حتی زمانی که ساکنان آن در اواخر خود را با پرداخت ترکیبات شهر را ماه به ماه بودجه مشکلات است.

“وجود دارد همه نوع از عوامل است که بازی به این واقعیت است که شما در حال گرفتن آنچه شما به طور معمول و آنچه شما پایه بودجه خود را در” اشبرن گفت.

در چشمه ها و در سراسر کارولینای شمالی, شهرستان رهبران در پاسخ به بحران درآمد با توقف ارتقاء برنامه ریزی شده خود را به شبکه برق. اگر مردم در نهایت پرداخت نمی کند چه آنها را مدیون آنها ممکن است هیچ چاره ای جز افزایش نرخ برق برای برآوردن شرایط مالی تحت اوراق قرضه است که اجازه می دهد آنها را به کار گیرند گفت: جلب الیوت ارشد دولتی امور ارتباطی در ElectriCities که نشان دهنده municipally متعلق به آب و برق در دولت است.

از جمله بحران مالی منجر N. C. لیگ شهرداری ها و متحدان آن به اصرار بالای مقامات دولتی برای هفته اجازه می دهد تا مهلت قانونی به پایان می رسد و کوپر در روزهای اخیر گفته است او نمی خواهد آن را تمدید. برخی از این شهر متعلق به آب و برق احتیاط آنها برنامه برای بازگرداندن مجازات و یا بسته آف حق دور انتخاب به جای سعی کنید به کار با ساکنان نیاز به کمک گرفتن آنها را در پرداخت های خود را. اما آنها را در صورت تصمیم گیری در هفته های آینده اگر بیش از 1 میلیون اهالی کارولینای شمالی در صورتحساب خود را قادر به از سر گیری پرداخت.

در رالی دولت سرمایه بالا بودجه مشاوران می گویند که آنها می تواند ارائه کرده اند ساکنان بیشتر کمک های ماندگار فراتر از ژوئیه — در حالی که شهرهای محلی ترازنامه از افتادن به قرمز — اگر کنگره تا به حال ارائه کمک های بیشتر.

در ماه مارس فدرال قانونگذاران مجاز 150 میلیارد دلار در دولت های محلی کمک های اولیه به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند که می تواند قرار داده می شود نسبت به پوشش همه گیر هزینه های مربوط. اما پول نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش بودجه دولتی شکاف از جمله مالی حفره های ایجاد شده توسط ساکنان سقوط کرد که در پشت خود نرم افزار با توجه به بودجه مشاوران صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف فرماندار تفکر است. یک سخنگوی کوپر کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

به جای انفعال کنگره اجرا می شود خطر ایجاد حتی بیشتر مالی ویران گفته کارشناسان ترک ساکنان محلی مبارزه با شدت و قدرت به پرداخت حتی کوچکتر خالص ایمنی را در اختیار خود.

“شما در حال رفتن به یک مکان-سلامت فاجعه و ابزار خود را در حال رفتن به شکست به هر حال” گفت: Al ریپلی های مصرف و مسکن متخصص در کارولینای شمالی دادگستری مرکز, بعد اضافه کرد: “این رفتن به بدتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im