در نوادا در آخرین دقیقه تقلا برای رأی دادن تکنولوژی کار

به عنوان دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی در این رشد سریع دولت نقش فناوری آویزان مانند یک ابر بر روند کمک خواهد کرد که تعیین این حزب نامزد. نوادا محل در اوایل ریاست جمهوری نامزد فرآیند است که یک نقطه از غرور و هر کس از داوطلبان به مقامات حزب به رای دهندگان عادی و امیدوار است آن را تبدیل کند به یک آبروریزی است.

نوادا حزب دموکرات اجرا می شود که از قفقاز حال برنامه ریزی برای استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط همان شرکت در پشت آیووا botched انجمن برنامه. هنگامی که این برنامه scrapped, نوادا, تا به حال کمتر از سه هفته به قرار دادن یک سیستم جدید در محل عجله به خط پایان است که همچنین کمک به آیووا مشکلات.

این حزب در حال حاضر برنامه ای برای توزیع حدود 2000 iPads ها مجهز به سیستم های سیسکو امنیت نرم افزار طراحی شده برای اجازه می دهد تا شرکت ها برای نظارت بر کارکنان دستگاه های. اپل تبلت دارای یک آیکون بر روی صفحه اصلی است که متصل از طریق داده های تلفن همراه به سفارشی Google Cloud نرم افزار که داوطلبان شاهد در فرد برای اولین بار در حزب دموکرات دفاتر در لاس وگاس مرکز.

تکنولوژی آمد به خط مقدم از این کشور در روند دموکراتیک پس از Feb. 3 آیووا قفقاز هنگامی که یک برنامه طراحی شده توسط یک شرکت به نام سایه که مورد استفاده برای محاسبه مجموع رای malfunctioned به تأخیر انداختن نتایج و باز کردن درب به تئوری های توطئه رای دهندگان بی اعتمادی و اتهامات از تضاد منافع است.

حتی تحت بهترین شرایط tallying از حزبی نتایج شناخته شده است به استامپ برخی از داوطلبان با توجه به کارشناسان و کمپین کارکنان. به جای پر کردن برگه های رای حزبی را برانگیخت نشان دادن حمایت برای نامزدها در فرد تجمعات در طی یک فرایند چند مرحله است که می تواند شامل تغییر تعلقات و اتحاد استراتژیک. نامزدها بدون حمایت کافی تلقی می شود “nonviable” و حامیان آن دسته از داوطلبانی می توانید به شخص دیگری و یا تشکیل ائتلاف با دیگر nonviable نامزدها. هنگامی که آن را بیش از تعداد حامیان در هر گروه تعیین چگونه بسیاری از نمایندگان تعلق می گیرد برای هر نامزد.

حداقل از سال 2008 مبارزات انتخاباتی مقامات تکنولوژی استفاده کرده اند به تلاش برای مدیریت بهتر روند. اما به دلیل طبیعت گذرا ملی, سیاست, افرادی که مشغول به کار در ساختمان ابزارهای تکنولوژیکی می آیند و گرفتن تخصص خود و حتی نرم افزار های خود را با آنها. هر چهار سال مبارزات و مقامات حزب اساسا از ابتدا شروع با توجه به افرادی که مشغول به کار برای حزب دموکرات در قفقاز.

در طول نوادا قفقاز در سال 2008 اوباما در مبارزات انتخاباتی ایجاد شده خود را حزبی ماشین حساب با استفاده از مایکروسافت اکسل با توجه به دو نفر که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی. این نرم افزار که آیا انجمن ریاضی بود استفاده صحیح رای گیری در چند حوزه که در آن اشتباهات ساخته شده بودند گفتند و این روند منجر به آن سن. باراک اوباما (D-بیمار است.) برنده شدن بیشتر نمایندگان از او در غیر این صورت بدست می خواهد بود و بدون نظارت.

اما اوباما در مبارزات انتخاباتی دانش و استراتژی بود که هرگز در گذشته به دموکراتیک مقامات در دولت و یا در سطح ملی گفتند. “بسیاری از افرادی که توسعه یافته است که مسائل در حال بارگذاری و Airbnb در حال حاضر گفت:” یکی از آنها است که در حال حاضر کار برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ انتخاباتی. که فرد در صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت های عمومی.

مقاله نتایج استفاده خواهد شد به عنوان رسمی شمارش در نوادا دولت حزب دموکرات گفته است. مگی MacAlpine از بنیانگذاران نوردیک نوآوری آزمایشگاه, مشاوره متمرکز بر تامین امنیت انتخابات ستایش برای ایجاد کاغذ موانعی برای محافظت در برابر دستکاری در نتایج.

انتخابات باید استفاده معقول و منطقی داری وقتی که می آید به تکنولوژی MacAlpine گفت. “ما همیشه در دفاع از بازگشت به مقاله” او گفت:. انتخابات تکنولوژی یک محل است, او گفت:, که در آن تکنولوژی زرنگ و دانا مردم هستند و بیشتر آنها تمایل به مشاوره در برابر استفاده از تکنولوژی. ابزارهای مورد نیاز برای آنلاین امن انتخابات “نیست حتی در مراحل ابتدایی خود را رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

در این سال نوادا قفقاز را با چالش های اضافی. در تلاش برای افزایش میزان مشارکت رای دهندگان پس از صف های طولانی و سردرگمی در سال 2016 ارائه اولیه رای گیری به عنوان یک جایگزین برای caucusing برنامه ریزی برای شنبه صبح.

به جای حزبی رای دهندگان می تواند رتبه سه به پنج نامزد با اولویت. نتایج آن بعدها گنجانیده شود به روز شنبه در قفقاز. مردم در انتخابات برای رای گیری اولیه بالا بود تقریبا مطابق با کل رای دهندگان برای 2016 دموکرات قفقاز با توجه به نوادا دموکرات ها و خطوط در اوایل رای گیری سایت های کشیده در امتداد پیاده رو از طریق پنج شنبه شب.

مایکل Roybal یک زن 31 ساله فصاد در لاس وگاس گفت که زمانی که او را دیدم افتضاح در آیووا در اخبار او تصمیم به رای دادن زود است. او منتظر بیش از دو ساعت به رای خود را برای بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) در یک کتابخانه محلی روز شنبه که در آن میلیاردر نامزد تام Steyer پرداخت کرده بود برای پنج نفر mariachi گروه و رایگان تاکو ایستاده برای سرگرم کردن اولیه رای دهندگان. “این جلسه برای تلفن های موبایل مانند یک ظرف غذا” Roybal گفت. “من فکر می کنم عادی اولیه خوب خواهد بود.”

اما رای گیری اولیه ایجاد یک مشکل جدید برای انجمن داوطلبان: بیشتر پیچیده ریاضی با تعداد زیادی از متغیرها که در اطراف نامزدها را از آن طریق به شمارش نهایی.

در Jan. 11 صدها نفر از داوطلبان در ریخت و گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان در لاس وگاس برای یک سمینار آموزشی در برنامه های جدید توسعه یافته توسط سایه کلرادو شرکت رهبری با جانبازان از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری که دریافت کمک های مالی از دموکراتیک و سازمان های سیاسی. در مدرسه همه منظوره اتاق حزب دموکرات مقامات دستور داوطلبان برای دانلود نرم افزار به تلفن های خود را. برنامه آنها گفت: می توان با استفاده از این داوطلبان برای شمارش و ثبت تعداد رای در انتخابات.

تقریبا بلافاصله مشکلات به وجود آمد و با توجه به سه نفر که با حضور آموزش. حدود نیمی از مردم در حضور قادر به دانلود نرم افزار. دیگران قادر به آن را دانلود کنید اما آن را نمی خواهد باز در تلفن های خود را. این برنامه در دسترس نیست از طریق فروشگاه App اپل یا گوگل فروشگاه بازی. نه نصب آن را برای اولین بار مورد نیاز نصب و راه اندازی برنامه دیگری.

دانا غرب یک کارمند بازنشسته است که یک سگ نشسته کسب و کار و نیز صندلی Clark County فصل نوادا دموکرات گفت: نیمی از مشکلات آن روز بود به دلیل “خطای کاربر” و در حدود نیمی بودند به دلیل فن آوری اشکالات. “ما کشف کردیم داوطلبان که لازم نیست که گوشی های هوشمند و به طوری که آنها نمی با استفاده از نرم افزار در همه,” غرب گفت.

در نهایت کارکنان از تلاش و کوشش برای دریافت برنامه به کار می کنند گفت: Seth موریسون یک داوطلب سایت رهبر برای قفقاز که در جلسه حضور داشتند. “در پایان روز آنها اعلام شکست” او گفت:. اما مقامات حزب نبودند دادن تا در خطاب به برنامه. آنها vouched برای فروشنده و گفت: این امر ثابت شود قبل از قفقاز بیش از یک ماه بعد.

در فوریه. 3 به غرب تماشا آیووا افتضاح آشکار در تلویزیون, او گفت که او بود شگفت زده به شنیدن گزارش های خبری که در جلسه کارگران وجود نداشت اقدام به دانلود این نرم افزار بر روی تلفن های خود را تا روز رای گیری.

به زودی پس از آیووا مشکلات نوادا حزب دموکرات اعلام کرد که برنامه آن نیز توسعه یافته توسط سایه و که آن را دیگر نمی خواهد با استفاده از برنامه.

سایه مدیر عامل شرکت جرارد Niemira کاهش یافته است به نظر.

برای بسیاری از داوطلبان بود که اولین آنها شنیده ام که آیووا و نوادا در حال برنامه ریزی برای استفاده از همان نرم افزار فروشنده به انجام قفقاز.

در حال حاضر که دموکرات ها تا به حال اوراق سایه برنامه نوادا دموکرات درهم برای پیدا کردن یک جایگزین به جای قرار دادن بار بر روی داوطلبان به انجام پیچیده ریاضی توسط دست.

در فوریه. 8 داوطلب دوباره واصل به یک مدرسه محلی بالا — غربی — به آموزش در مورد چگونه به انجام نوادا قفقاز. داوطلبان شکسته شد تا به گروه مسخره قفقاز با استفاده از نام شخصیت های هری پاتر, جایی که آنها راه می رفت از طریق فرایند.

اما یک بخشی از آموزش است که هیچ یک از داوطلبان کردم. به آنها گفته شد آنها خواهد بود ارائه شده با iPads و سفارشی نرم افزار کمک خواهد کرد که آنها را شمارش آرا بالغ. این نرم افزار هنوز در حال توسعه به آنها گفته شد.

با توجه به موریسون و دیگر حوزه رهبر مقامات دولت نمی خواهد پاسخ به پرسش های اساسی در مورد چگونه این برنامه کار می کنند یا کسانی که آن را توسعه داده اند. “هر بار که آن را به استفاده از ابزار آنها می گویند “ما به شما بگویم در مورد آن بعد’ ” موریسون گفت. مقامات گفت: داوطلبان است که آشکار بیش از حد اطلاعات در مورد نرم افزار می تواند مخاطره آمیز باشد چرا که آن را یک سر شروع به هکرها که ممکن است سعی کنید برای بهره برداری از آن و دستکاری قفقاز. این استراتژی شناخته شده به عنوان “امنیت از طریق ابهام” است به طور کلی منصرف امنیت سایبر میباشد.

معلوم می شود این حزب تصمیم گرفته بود به منظور توسعه نرم افزار در خانه با استفاده از گوگل اشکال واقع حزب نشان داد به داوطلبان سهشنبه شب.

سخنگوی گوگل کتی Wattie گفت: این شرکت با ارائه خدمات پشتیبانی به نوادا حزب دموکرات به عنوان آن را برای هر مشتری پرداخت اما این غول موتور جستجو است نه اعزام پرسنل به نوادا به ارائه کمک های اضافی.

سیسکو نرم افزار به نام Meraki می تواند همچنین کمک به نوادا مقامات از راه دور نظارت بر نشانه هایی از فعالیت های مشکوک. سیسکو کاهش یافته است به نظر.

آن نبود تا شنبه که داوطلبان فرصتی برای دیدن این نرم افزار در فرد است. در لاس وگاس حزب برگزار شد داوطلبانه جلسه آموزشی در آنچه به نظر می رسد به طور موقت در مرکز نوار. چراغ در اتاق بودند تاریک پیشرو برخی از داوطلبان به تعجب که آیا آنها در جای مناسب.

هنگامی که یک کارمند برای دموکرات نوادا نشان داد تا در اطراف 6:30 بعد از ظهر پنج داوطلبان وارد شد و نشستیم قهوه ای جدول با فلورسنت روشنایی. یکی آورده چیپس و guacamole برای این گروه به اشتراک بگذارید.

این کارکنان که بعدها به اشتراک گذاشته شده آنها از چه نشان داده شده در این نشست گفت: انجمن اپل تا به حال تنها یک آیکون با حروف CC برای انجمن ماشین حساب. وقتی باز, برنامه خواسته برای ورود اعتبار خواهد بود که نوشته شده را در یک پوشه داده شده به کارکنان. سایت رهبران می گویند که به آنها گفته شد که آنها را دریافت خواهید کرد iPads ها یک یا دو روز قبل از قفقاز شنبه.

در هر مرحله از راه داوطلبان دستور به نوشتن این نتایج را بر روی یک تکه کاغذ و یک پوستر بزرگ که در اتاق آویزان در طول جلسه. نتایج بر روی کاغذ و نه خود نرم افزار استفاده می شود برای نتایج رسمی دولت حزب گفته است.

هنگامی که داوطلبان ورود به مجموع رای از اتاق به اپل در جلسه روز نرم افزار را به طور خودکار تنظیم آن در مجموع بر اساس تعداد رای اولیه شد که بازیگران در آن حوزه.

اگر نرم افزار و یا آی پد malfunctions برای برخی از دلیل و یا هیچ اتصال به اینترنت داوطلبان را مجبور به انجام همه چیز را با دست. اگر اتفاق می افتد که آنها نیاز خواهید بود برای باز کردن یک پاکت حاوی یک صفحه گسترده با همه زود-مجموع رای. پاکت حاوی دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه تخصیص آرا داوطلبان گفته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>