نیاز به یک جرقه پایتخت بازگشت به صحنه خود بزرگترین پیروزی

“این بسیار ویژه و به خصوص این اتاق بیش از حد” پایتخت مرکز Nicklas Backstrom با لبخند گفت: پس از عمل. “این است که در آن حزب بود. … از در حال حاضر در آن محل های مورد علاقه ما را به بازی.”

پایتخت روبرو خواهد شد وگاس شوالیه طلایی روز دوشنبه برای سومین و آخرین بازی از یک سفر جاده ای است که به ویژه در یک سال برنده بیش بهمن کلرادو و خسته کننده از دست دادن به آریزونا کویوتس. در میان بالا و پایین کشش که طی آن نگاه خارج از سنکرون و قادر به اجرای بیش از یک کامل 60 دقیقه واشنگتن امیدوار است که در وگاس برای دومین بار پس از آن جام استنلی اجرا ارائه شده ممکن است کمی افزایش فوق العاده به گروه دوباره رفتن.

“قطعا آن را به من می دهد یک” گفت: پایتخت مربی تاد Reirden بود که یک دستیار در بری Trotz کارکنان زمانی که تیم برنده جام جهانی در سال 2018 است. “… آن را به یک نقطه خاص برای ما است و من فکر می کنم شما نمی تواند کمک کند اما پیدا کردن خود را با برخی از زمان آرام و به یاد آوردن چیزهایی که اتفاق افتاده است در زمان های خاص. و در حال حاضر که از آن حذف شده است برای دو سال شما آن را در. … حالا شاید شما یک شانس به بحر تفکر غوطهور شدن افکار خود را برای برنده شدن که جایزه در این ساختمان است.”

گفت: Backstrom: “آن را سخت به فکر می کنم در مورد زمانی که شما می آیند به این شهرستان است. بدیهی است که جایگاه ویژه ای برای بسیاری از مردم در این تیم است. … همانطور که همه ما می دانیم, ما بازی نمی کنیم هاکی این آخرین بازی زن و شوهر و من فکر می کنم این فوق العاده است که امیدوارم ما می توانیم آن را به نوبه خود در اطراف [دوشنبه].”

واشنگتن 4-5-0 پس از این همه ستاره و این نه برنده بازی متوالی پس از چهار بازی برنده خط خط که به پایان رسید Jan. 27. 3-1 دست دادن به شغالها در شب شنبه بود و آخرین تصویری بر روی صفحه رادار و پایتخت (37-16-5) وارد دوشنبه فقط یک نقطه پیش از کنگره Pittsburgh Penguins بالای شهری بخش با یکی کمتر بازی باقی مانده است.

“هنگامی که ما در حال بازی خوب ما در بازی خوب است اما زمانی که ما بازی بد منظورم این است که ما واقعا بد” Backstrom گفت. “ما نیاز به سطح ما کمی و بیش از 60 دقیقه من فکر می کنم. ما نمی تواند بالا و پایین مثل ما هستند بنابراین … اعدام است که احتمالا شماره یک می آید که در ذهن من است.”

دوشنبه خواهد بود و دیگر فرصتی برای کاپیتان الکس Ovechkin برای تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL برای رسیدن به 700-هدف فلات. او همچنان در گیر 698 اهداف شغلی پس از رفتن را از چهار بازی بدون به ثمر رساند خود را طولانی ترین خشکسالی این فصل است. اما Ovechkin تا به حال مجموعهای از به ثمر رساندن فرصت ها (15 عکس در هدف و 32 مجموع تلاش بیش از گذشته دو بازی) و Reirden نیست نگران ستاره اخیر عدم تولید.

Reirden گفت که تا زمانی که Ovechkin همچنان به دریافت خود را به داخل توهین آمیز منطقه هر جن یک فرصت برای رفتن به دلیل آزادی او و راه جن می آید و خود را چوب.

“این تنها راه آن می رود گاهی” Backstrom گفت. “تا زمانی که او می شود شانس خود را, او در حال رفتن به قادر به سرمایه گذاری خیلی زود است.”

پایتخت دوباره خواهد بود بدون مرکز Evgeny Kuznetsov که پیشرفت کرده است پس از او در رنج بالای بدن آسیب دوشنبه در برابر New York Islanders است اما هنوز آماده نیست برای بازی اکشن. از آن خواهد شد Kuznetsov سوم مستقیم بازی از دست رفته.

Goaltender برادن هولتبی از سوی دیگر شروع می شود سومین مستقیم بازی شنبه. Reirden گفت که او احساس می کند مانند هولتبی تا دوباره کمی بیشتر از “تکبر راه رفتن و اعتماد به نفس” پس از اجرای برنامه در شروع می شود در برابر بهمن و شغالها و در دوره سوم در برابر نشینان.

“من فکر می کنم بدیهی است که او انجام داده است برخی از چیزهایی خاص در این ساختمان” Reirden گفت. “و من فکر می کنم این دو بازی به علاوه دوره سوم [در برابر نیویورک] او نوع از قرار دادن پای خود را پایین و [ما] امیدوارم که او را به ادامه. من فکر می کنم او به ما یک شانس برای برنده شدن — بین کلرادو و [آریزونا] او به ما یک فرصت است. … ما به او نیاز به نگه داشتن ما در آن وجود دارد تا زمانی که ما قادر به اجرا و پایان چند بازی می کند.”

بیشتر در NHL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im