در جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن موشک صاحب جزئیات مالی مبارزات و NBA بازگشت برنامه

ماه گذشته لس آنجلس لیکرز برای اعمال و دریافت 4.6 میلیون دلار وام از طریق PPP که اداره مدیریت کسب و کار کوچک و در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است. لیکرز که ارزش این سال توسط مجله فوربس در $4.4 میلیارد دلار بازگشت و بودجه بودند اما به شدت انتقاد برای استفاده از. Fertitta گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نیز تا به حال برای اعمال و دریافت PPP بودجه برای Landry اما که او “آن را فرستاده و نه صرف یک دلار از آن” از آنجا که او تا به حال شده است برای انتقاد از اخراج و نگران بود که او را به عنوان “میلیاردر که که در زمان پول از کسب و کار کوچک.”

دلسوز مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به Fertitta به عنوان یک “دوست” و گفت: تاجر رستوران “من پرداخت اجاره برای یک مدت زمان طولانی است.” Mnuchin گفت: مقدماتی برای PPP بود “موضوع پیچیده است.”

“ما پیش بینی نیست که لس آنجلس لیکرز که من از طرفداران بزرگ خواهد بود در نظر گرفتن PPP وام,” او اضافه شده است. “به عنوان یک نتیجه از که وجود دارد بسیاری از واکنش. ما متوجه این موضوع چگونه آن اثرات کارگران خود را و ما دلسوز به آن است. این برنامه برای شرکت هایی بودند که نه لزوما کاملا به عنوان بزرگ است.”

به عنوان Fertitta ساخته شده خود را مورد تهمت قطع و سوالات در مورد NBA بازگشت-به-بازی, برنامه ها و, در مورد موشک, او به نام “یک جهنم از یک تیم” با “دو بازیکن” در راسل وستبروک و جیمز هاردن.

“من فکر می کنم آنچه که آنها در حال انجام است انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در برخی از کشورهای خاص و اگر ما در حال رفتن به قادر به بازی” Fertitta گفت: وقتی پرسید که آیا NBA برنامه ریزی شده برای از سرگیری پس از بازی به طور نامحدود به حالت تعلیق در فصل 11 مارس. “مطمئن شوید این ویروس همچنان به رفتن در مسیر درست در چند هفته آینده. اگر چیزهایی که به خاطر رفتن به راهی است که آن را به رفتن من فکر می کنم NBA, کمیساریای, آدم, نقره ای که انجام داده باور نکردنی از طریق این و 30 صاحبان تصمیم به سعی کنید برای شروع فصل دوباره.”

Fertitta افزود که لیگ بود با توجه به بازی برخی از بازی فصل قبل از اقدام به پلی آف.

“من فکر می کنم ما خواهد بازی بعضی از بازی ها به این رفتن دوباره و ایجاد علاقه,” او گفت: “پس حق رفتن به پلی آف. من فکر می کنم این امر می تواند بزرگ برای امریکا است. ما همه گم شده ورزشی است. هر کس می خواهد برای دیدن این تیم NBA.”

NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط اعلام کرد در ماه گذشته که 25 درصد از حقوق بازیکن خواهد بود نکردن در زمان خاموش شدن آغاز مارس 15 و لیگ است که انتظار می رود به از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار درآمد اگر فصل نمی تواند از سر گرفت. Fertitta گفت: بازیکنان “نیاز به بازی برای دریافت پرداخت می شود” و این که لیگ صاحبان “می خواهم که درآمد” از televising بازی حتی اگر آنها رخ می دهد در عرصه خالی.

در بازجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن Fertitta گفت وستبروک و هاردن هر ساخته شده نزدیک به 40 میلیون دلار در این فصل است. راکت صاحب که خریداری این تیم از Leslie Alexander برای $2.2 میلیارد دلار در سال 2017 سپس اقدام به یادآوری پانل در مورد مسائل مالی رو به کسب و کار رستوران.

“راسل و جیمز هر دو را 40 میلیون دلار از یک سال و آنها هنوز هم پرداخت می شود به طوری که بسیاری از کارکنان من واقعا می خواستم که PPP پول,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نشان داد علاقه به موشک مدیر کل Daryl Morey که موجب طولانی جنجال مربوط به NBA و چین زمانی که او با ارسال یک پیام در حمایت از هنگ کنگ به معترضان در حساب توییتر خود را در ماه اکتبر. دولت چین و کسب و کار چینی انتقام گرفتن NBA بازی کردن هوا و قطع روابط با راکت. نقره در ماه فوریه گفت که بن بست بود که سوخت NBA امتناع به نظم و انضباط Morey حال هزینه NBA آنجا که 400 میلیون دلار درآمد.

“من باید متوجه آن بود و یک سال بد برای چین زمانی که من مدیر کل توییتی” آزادی برای هنگ کنگ است.’ که آغاز سال با چین” Fertitta شوخی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد “هیاهو” و پرسید که آیا Morey که در پیوست این موشک در سال 2006 بود که هنوز هم به کار. زمانی که Fertitta تایید کرد که او تهمت گفت: Morey “باید خیلی خوب است.”

“این یک ترفند سوال” Fertitta پاسخ داد. “اما او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>