در لبنان و بیماری در میان سروهای

BSHARRI لبنان — زمانی که لبنان گزارش اول خود را coronavirus عفونت در ماه فوریه مورد زنی بود که آمده بود از مسلمان شهر مقدس قم در ایران بود که به سرعت در حال تبدیل شدن به کانون این بیماری همه گیر در خاورمیانه است.

ایران شده است یک عامل در لبنان را به شدت سیاست های فرقه ای و بسیاری از لبنان شد و سریع به سرزنش بازیگران در ایران و محلی شیعیان لبنان را گسترش شیوع. جلوگیری از روستاهای شیعه و مناطق برخی خواست.

به طوری که هفته بعد از آن پدید آمده است که بزرگترین خوشه از coronavirus موارد در کشور بود و در واقع در منزوی مسیحی هملت از Bsharri در کوه ها بالا بیروت, طنز بود نه از دست رفته در بسیاری از در لبنان است. Bsharri آن شناخته شده است مؤمن مسیحی مارونی ساکنان و به عنوان یک سنگر و استحکامات از جناح راست مسیحی شبه نظامیان در این کشور جنگ داخلی.

بالا: Bsharri یک کوه هملت در لبنان شناخته شده است زیبایی آن است. پایین: coronavirus همه گیر است و قرار است در این شهر در مستند پس از 24 موارد گزارش شده در 24 ساعت. با حدود 70 موارد Bsharri ویروس بیماران را تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از این کشور در مجموع موارد.

Bsharri نیز معروف برای زیبا بودن. آن است که به طور گسترده ای مشهور برای آن سرو درختان برخی از قدیمی ترین در جهان — به نام “سروهای خدا” — و نشان ملی لبنان است. در زیر این شهر به تازگی افتتاح بیمارستان دولتی نشسته در بالای یک تپه گسترش سرسبز دره. رودخانه ها, آبشارها و چشمه های آب فراوان پر کردن سکوت با دائمی gurgling. کوه هر دو سبز و پوشیده از برف, محاصره این شهر به یک برداشت از طبیعت موظف به جداسازی.

امروز این انزوا است, دولت تحمیل کرده است. Bsharri تنها شهر در لبنان شده است در زیر قرار داده شده کامل قرنطینه و پس از 24 نفر از coronavirus ثبت شد در یک دوره 24 ساعته در اوایل این ماه. حدود 70 شهر را 5,500 ساکنان در حال حاضر قرارداد این ویروس حدود 10 درصد از تمام موارد در کشور است.

دولت بسته کردن اطراف Bsharri منطقه که شامل 22 شهرها و روستاها اجازه می دهد تنها لوازم و پلیس و دیگر پرسنل رسمی در داخل و خارج. به تخلیه خیابان ها در این شهر زیبا شبیه رها هالیوود مجموعه.

ساکنان مجاز خارج از خانه خود را جز به صورت جداگانه به خرید بروید. یک چرخش تنظیم شده برای رستوران بنابراین یکی باز است هر روز برای خوراک کارکنان بیمارستان و پلیس. پلیس در حال مستقر در خارج از بازار به حد تراکم. “شما یا پوشیدن ماسک و یا ترک” یکی growled در یک بقال.

بالا: چند مغازه ها باز باقی می ماند برای ساکنان به خرید مواد غذایی. “من فقط ترک هنگامی که لازم است گفت:” 76 ساله گفت که او تا به حال ترک خانه اش در چند هفته. پایین: هر چند برخی می گویند coronavirus هیچ مذهبی اولویت شیوع نشان داده تقسیم بین مسیحیان و مسلمانان در این کشور که به مدت طولانی گرفتار لبنان.

یک فرقه ای مبارزه

لبنان همچنان به مبارزه با اختلافات مذهبی که به مدت طولانی با تقسیم آن در برابر خشونت و وابستگی های مذهبی که تعریف خیلی از سیاست های این کشور.

کوه ها گسترش شمال پایتخت بیروت به طور عمده جمعیت مسیحیان در حالی که بخش شمالی این کشور با اکثریت مسلمان سنی. شیعیان تسلط در جنوب و شرق کشور و پایگاه پشتیبانی نظامی گروه حزب الله که مورد حمایت ایران است.

بالای سیاسی پست های اختصاص داده شده بر اساس مذهب و فرقه گرایی نقش مهمی در دسترسی به کالا و خدمات و در دسترس بودن از مشاغل که در حال تبدیل شدن همیشه کمیاب به عنوان کشور مبارزات خود را با بدترین بحران اقتصادی در یک نسل.

هر چند برخی از لبنان اعتراض کردند که coronavirus هیچ فرقه این بود که شاید هیچ جای تعجب است که شیوع این بیماری همچنین می تواند به طور گسترده ای از طریق مشاهده یک فرقه ای لنز به خصوص با توجه به اندازه از این بیماری همه گیر در ایران است.

“آن است که اگر چه ایران در حال حاضر ومى بر لبنان و لبنان کافی نیست” یک سخنگو sarcastically خود را آغاز کرد اخبار بخش پس از لبنان گزارش نخستین مورد از ویروس. “بنابراین در حال حاضر آن را به ما فرستاده تاج به پایان آن اعمال خوب است. با تشکر از شما شد.”

حزب الله کانال تلویزیونی در پاسخ خواستار حملات فرقه ای “یک amoral همه گیر است که آن نیز دشوار است به درمان است.”

زمانی که حزب الله-تراز وسط قرار دارد وزیر بهداشت توصیه می شود جداسازی دو عمدتا مسیحی مناطق یک عضو پارلمان از یکی از مناطق با عصبانیت توییتی, درخواست وزیر برای توضیح شایعات در مورد یک بیمارستان در یک شیعه بخشی از بیروت به جای “deeming منطقه ما آلوده است.”

بالا: Bsharri معمولا شلوغ مرکز شهر بازار است که در حال حاضر خالی است. با شهر در مستند چرخش تنظیم شده برای رستوران بنابراین یکی باز است هر روز برای تغذیه ضروری کارگران است. پایین: شهرستان کارکنان حمل تجهیزات پزشکی در یک ساختمان شهرداری. به عنوان شیوع شروع به گسترش مقامات شروع به طور تصادفی تست شهروندان برای ویروس.

حزب الله در پاسخ به این داد و بیداد بود سویفت, اعزام کامیون به اسپری آن مناطق با مواد ضد عفونی کننده و جلب داوطلبان به ایستادگی در خارج از روستا در نظر گرفتن درجه حرارت. “نبرد در برابر کرونا بیماری همه گیر انسان است نبرد و نه یک مذهبی سیاسی یا نژادی و وابستگی” گفت: حزب الله رهبر و حسن نصرالله در یک سخنرانی.

این مراحل شامل گسترش این بیماری همه گیر در مناطق شیعه نشین در حالی که بهداشت عمومی اقدامات در جای دیگر در این کشور شد و کمتر تهاجمی است.

“مستقیم فشار سیاسی زشت بود چرا که آنها تنها ریختن ویژه در کسانی که از ایران گفت:” یک مقام ارشد در یکی از کشور های پیشرو در بیمارستان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. “اما در جوامع دیگر به دلیل آن که از مصر و ایتالیا و انگلستان بودند تحت درمان با همان رویکرد علمی … آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است.”

نتیجه منعکس شده است در نقشه صادر شده توسط وزارت بهداشت به تصویر می کشد گسترش ویروس در سراسر کشور است. اکثریت مسیحی مناطق شمال بیروت در حال رنگ در فام های مختلف از: بلوز, نشان می دهد بالاتر مورد اعداد.

شهرستان کارکنان و داوطلبان تهیه و توزیع جعبه های اساسی مواد غذایی به ساکنان نیازمند است. Bsharri بومی در حال حاضر زندگی در جای دیگر در حال اهدای پول برای خرید تست های بیشتر برای شهرستان است که در حال حاضر تست شده حدود 11 درصد از جمعیت آن است.

زندگی تحت قرنطینه

دو مورد تأیید در Bsharri شد پزشکان در این شهر بیمارستان با توجه به شهردار فردی Kairouz اما هیچ کس را گویند که در آن آنها گرفتار این ویروس.

آنتوان جعجع بود بیمارستان اجرایی می گوید: مقامات بهداشتی باید یک ایده خوب است که وارد شده و آن را به Bsharri اما نمی افشای هویت فرد گفت: از آن می تواند در معرض آن شخص به قصاص یا تمسخر.

عنوان خبر Bsharri شیوع گسترش دولت اعلام جدید مهار اقدامات است. مواد غذایی بسته فرستاده شدند به کسانی که نیاز دارند. Bsharri بومی ساکن در جای دیگر پول های اهدایی برای ویروس آزمون و مقامات منطقه شروع به انجام سریع آزمایش تصادفی.

“ما در زمان تصمیم گیری برای حمله به ویروس” Kairouz گفت. “ما تصمیم به تعطیل کردن این منطقه و انجام جرم انجام شد.” او افزود که بیش از 11 درصد از ساکنان تست شده اند و تا کنون از این شبکه گسترده ای ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از موارد تشخیص داده شده اند به صورت محلی.

تصمیم به تعطیل این شهر در طول عید پاک بود یکی از آسان نیست.

“آن را آزار دهنده و خسته کننده گفت:” امل جعجع با نشاط ساکن ، او هنوز هم می بیند پسرش که پایین خیابان زندگی می کند اما دخترش زندگی می کند که در جاهای دیگر در منطقه است. او تنها گردش است به فروشگاه مواد غذایی.

بالا: یک coronavirus بیمار بستری در اورژانس محلی واحد. دو پزشک در این شهر بیمارستان بودند در میان اولین موارد گزارش شده در Bsharri. پایین: پس از حمل و نقل coronavirus بیمار, بهداشت و درمان-مراقبت کارگر sanitizes داخل آمبولانس.

“من در سمت چپ خانه در دو سه هفته; من امروز برای دریافت برخی از نان گفت:” ترزا al-Khoury, 76 در حالی که برای خرید او کنسرو تن ماهی شام. “من فقط ترک زمانی که لازم است.”

پلیس ارسال نشده اند در پست های بازرسی در خارج از منطقه, جمعیت مراکز به محدود کردن سفر است.

در طول سفر اخیر توسط واشنگتن پست و روزنامه نگاران یک افسر پلیس و یک راننده مجبور به عقب نشینی. “او می خواست برای رفتن بر روی یک joyride با دوستان خود. شما می توانید تصور جسارت?” افسر گفت: تکان دادن سر خود را.

کمی زودتر شهر را سکوت شکسته شده بود به عنوان یک آمبولانس مسابقه را از طریق خیابان کشیدن در یک بیمارستان به طور مستقیم در سراسر از خانه دوران کودکی لبنان نویسنده جبران خلیل جبران. یک پیرمرد گرفته بود بر روی برانکارد یکی از دو مورد جدید که روز است.

پدر شربل Makhlouf است و دیگر جشن توده در داخل سنت صبا, کلیسای جامع, اما به جای زندگی-جریان های آن است. او همچنین انجام یک مجازی گروه مطالعه کتاب مقدس از طریق WhatsApp.

پدر شربل Makhlouf زنده بوده است-جریان خطبه های نماز به اهل محله خود را از طریق Facebook. “این روحانی جلسه: شما در حال انجام یک کار جدید و قوی تست [به ایمان].” صدای او تکرار در بزرگ کلیسا به طور کامل خالی است. خارج به تازگی به چاپ نشانه: “لطفا به یک متر و نیم در میان مؤمنان.”

Makhlouf پیدا کرده است قدرت در یک پاساژ کتاب مقدس او می فرستد و هر روز صبح به گروه مطالعه کتاب مقدس از طریق برنامه پیام رسانی WhatsApp. “هر زمان که من عقب نگه باران و یا ارسال ملخ به خوردن تا محصولات و یا ارسال یک بیماری همه گیر در من مردم” او از خواندن یک قطعه فرسوده از مقاله “اگر آنها دعا به من و توبه کنند و به نوبه خود به دور از شر آنها انجام شده است, پس از آن من را بشنود و آنها را در بهشت ببخش گناهان خود را به زمین های خود را مرفه دوباره.”

دیگران در شهر نیز تبدیل به ایمان خود.

“ما در لبه جهان و خدا است که از ما محافظت گفت:” یک قصاب محلی که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او نیز با این نسخهها کار به عنوان یک افسر پلیس است. اما زمانی که او فکر می کردم در مورد بحران اقتصادی است که می تواند به دنبال اپیدمی او ملول.

“پس از, تاج, ما باید, قحطی,” او گفت:.

یک کشاورز آثار زمین در باغ سیب فقط در خارج از شهر است.

ویرایش عکس توسط Olivier Laurent. طراحی و توسعه توسط آلیسون مان. کپی ویرایش توسط جیمی Zega.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im