در ژاپن و مبارزه با کفش پاشنه بلند به اهداف انطباق و تبعیض

توکیو — یک سال پیش ایشیکاوا Yumi به خانه آمد از او در یک مراسم تشییع جنازه شرکت خدمات او پا صدمه زدن و خونریزی و توییتی یک پیام به جهان است.

“من می خواهم برای متوقف کردن این فرهنگ نیاز به پوشیدن کفش پاشنه بلند و پمپ در محل کار” مدل سابق نوشت. “چرا ما باید به کار با ما پا مجروح در حالی که مردان با پوشیدن کفش های تخت?”

از آن صدای جیر جیر یک جنبش متولد شد تعمید #KuToo در اشاره ای به #MeToo جنبش عبارت یک کلمه ژاپنی kutsu معنی کفش و kutsuu معنی درد است.

این باعث یک واکنش در رسانه های اجتماعی از زنان و مردان و همچنین توهین و سوء استفاده برای ترید بلکه یک طومار امضا شده توسط نزدیک به 32,000 مردم است که به چالش کشیده ژاپن فرهنگ انطباق با انتظارات اجتماعی و عمیقا تعبیه شده تبعیض جنسیتی.

انتخاب شده به عنوان یکی از 10 به یاد ماندنی ترین buzzwords در ژاپن در سال 2019, #KuToo ممکن است تغییر راه بسیاری از زنان ژاپنی نیاز به لباس در محل کار, اما آن را فراهم کرده است آنها یک صدای جدید.

“من با داشتن یک زمان بزرگ” گفت: Ishikawa, 33, که به توصیف خودش به عنوان بازیگر, نویسنده و فمینیست در مصاحبه اخیر خود فقط قبل از راه اندازی یک وب سایت طراحی شده را به ساختار جدید برای جنبش است. “من نمی بینم خودم را به عنوان یک رهبر. اما درست مثل بازیگری این است که یک راه برای بیان خودم.”

اگر چه #MeToo جنبش به دست آورده کمتر حرکت در ژاپن از غرب هزاران نفر از زنان گرفته اند در ماهنامه “گل تظاهرات” علیه خشونت های جنسی در شهرستانها در سراسر کشور از ماه آوریل گذشته.

این جنبش به ثمر رساند و یک پیروزی قابل توجه در ماه دسامبر زمانی که روزنامه نگار ژاپنی ایتو برنده در حدود $30,000 خسارت از قدرتمند و روزنامه نگار در یک نقطه عطفی مورد تجاوز به عنف.

[روزنامه نگار ژاپنی ژاپنی Ito اعطا شده است خسارت وارده در نقطه عطفی مورد تجاوز به عنف]

“است که بسیار تشویق بزرگ برای من” Ishikawa گفت. “آن را با ارسال یک پیام قدرتمند.”

اما Ishiwaka را به پیام خود — که زنان باید همان کفش انتخاب به عنوان مردان — نه همیشه به خوبی دریافت در ژاپن محافظه کار نیست-rock-the-قایق جامعه است. یک سوال نیست او با صبر و حوصله تکرار از گفتن زنان آنها نمی تواند پوشیدن کفش پاشنه بلند و یا حتی نشان می دهد که آنها باید مجاز به پوشیدن کفش اما تلاش برای “سطح زمین” تا زنان مجبور هستند توسط شرکت های بزرگ کدهای لباس را مطابق با استاندارد متفاوت از مردان است.

آنلاین, بسیاری از منتقدان متمرکز در پس زمینه خود را به عنوان یک فرد بالغ بیکینی مدل — ضمنی فرض او می گوید: حال که افرادی که در رابطه جنسی و یا مدل سازی صنایع هیچ ایستاده برای شکایت از تبعیض است.

در یک کتاب منتشر شده در ماه نوامبر ترید صرف ده ها تن از صفحات فهرست توهین ها و انتقادات او دریافت در توییتر به عنوان به خوبی به عنوان او rebuttals.

“مردم می پرسند” چرا شما لباس خود را هنگامی که شما در حال مبارزه علیه تبعیض جنسی? “یا می گویند” شما باید بیشتر مودب’, ” او گفت:. “آن را به سختی تحمل این انتقاد اما من نه کسی که می تواند ساکت بمانند.”

بسیاری از مردم او می گوید: رد او پیوندی کفش به تبعیض جنسی با این استدلال که آن را در سلامت و یا کار موضوع است. که فقط نشان می دهد او می گوید: چگونه غافل بسیاری از مردم ژاپن در مورد تبعیض است که شایع است در یک کشور با رتبه 121 از 153 سازمان ملل در انجمن اقتصادی جهان را در سال 2020 جهانی شکاف جنسیتی رتبه بندی.

برخی از 30 درصد از منتقدان او هستند او می گوید بسیاری از آنها او را به عنوان خودخواه.

“آنها فکر می کنم آنها شده اند مطیع قوانین مجبور بر آنها ‘پس چرا شما ؟ “او گفت:.

این که آیا آن است که چگونه شما و یا آنچه شما فکر می کنم او می گوید آن را به عنوان دیده می شود درست به همان هر کس دیگری. “و هنگامی که شما منحرف از دیگران دیده می شود به عنوان off-key.”

چند زن ژاپنی مدیران که کار را برای شرکت های خارجی ارائه شده عبارت از حمایت از, اما بسیاری از زنان که افزایش یافته است در ژاپن مردسالار شرکت های بزرگ جهان مانده اند سکوت. Ishikawa حدس افزایش خود را در گرو سرکوب خود را واقعی میکند.

در واقع شرکت های بزرگ ژاپن است دقیقا در آغوش #KuToo هر چند استثنا وجود دارد. این شرکت لوازم آرایشی Orbis است از جنبش حمایت و تشویق کارکنان به لباس به عنوان آنها می خواهم در کار با توجه به ترید. تلفن همراه اپراتور Docomo خود را تغییر کد لباس در سال گذشته پس زنان نبودند مجبور به پوشیدن کفش پاشنه بلند اما از آن گفت: تغییر بود باعث این جنبش است.

“کسب و کار احتمالا دیدن این موضوع از تبعیض به زنان صحبت کردن در مورد چیزی آزار دهنده” Ishikawa گفت. “آنها تمایل به خجالتی و دور از آن دیدن ما به عنوان رادیکال اما در بخشی از ما فکر می کنم ما چیزی گفته نشده بحث برانگیز است.”

[زنان در ژاپن گفته شد نه به پوشیدن عینک به کار می کنند. پاسخ آنها شده است آتشین.]

دولت را شامل نمی شود این موضوع در دستورالعمل جدید در محل کار آزار و اذیت پیش نویس در پایان سال گذشته, اما آن را شامل می شود او می گوید: در آینده جزوه از وزارت بهداشت, کار و رفاه.

به عنوان یک کودک Ishikawa گفت: او هرگز یکی به مطابقت داشته باشد. “اما من فکر کردم من اشتباه فکر کردن که راه” او گفت:. امروز او می گوید: او احساس شادی واقعی.

“آن را به عنوان اگر من زندگی می کنند در یک جهان متفاوت است,” او نوشت: در پست اسکریپت به کتاب او. “من را فراموش کرده بود در مورد خودم که من استفاده کردم به زندگی در این جامعه است. در نهایت من باید اصلاح شده من واقعی خود را.”

در ژاپن مردم مانند ترید اغلب مارک “فعالان” به عنوان یک راه از حاشیه پیام های خود را. این یک label او رد.

هنوز هدف نهایی او این است که نه فقط به امن برای زنان در ژاپن آزادی پوشیدن کفش همان به عنوان مردان. آن است که برای پایان دادن به تبعیض علیه آنها را به طور گسترده تر.

ماه گذشته او راه اندازی یک تیم جدید او تماس “#KuToo موج عمل است.”

“ما نیاز به از آن لذت ببرید و به اشتراک گذاری وظایف را به این کمپین بزرگتر و آن را آخرین دیگر” Ishikawa گفت: در یک ویدیو.

برنامه شامل یک کانال یوتیوب و همچنین اقدامات به مناسبت روز بین المللی زنان.

“ما اقدام به ایجاد یک جامعه که در آن هر کس می تواند همان انتخاب به عنوان یک ماده البته,” او گفت:. “بدون در نظر گرفتن جنسیت.”

ادامه مطلب

جهانی نظرات: چرا #MeToo جنبش در حال اجرا است به مشکل در ژاپن

در ژاپن سومو بازی یک مرد را. زن کشتی گیران در حال هل دادن راه خود را در.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im