در ایندیاناپولیس آمریکا sportiest مرکز شهر انتخاب سهشنبه احساس واقعا غم انگیز

لابی هتل رفت و مرده با قصه از 7 درصد اشغال 9 درصد اشغال با نشانه هایی که نگاه بی فایده مباهات $6 پیش نویس از طریق مارس. به پیاده روی را از طریق مرکز کنوانسیون که صرف پیاده روی پر از طرفداران coursing از طریق آن به احساس lifelessness, bloodlessness. چهار-لین, خیابان نام, متحده رفته بود متروک است. مقابل بانکداران Life Fieldhouse که در آن پیسرز بازی و ده برنامه ریزی شده به بازی نگاه خالی است.

به نحوی که تمام و کمتر تبدیل شده بود وسط و آخر هفته از ماه مارس در امریکا sportiest مرکز شهر در میان یک دولت خیلی در عشق با بسکتبال است که باید آن را به دور. همه برای تلفن های موبایل تا به حال در سمت چپ مرکز شهر که رفت و reimagined و repurposed اواخر قرن گذشته در حالی که hellbent در, رویدادهای ورزشی, مرکز شهر, که در آن somebodies در بخش برنامه ریزی آن در حال انجام برخی از تفکر یک مرکز شهر که مغزش تمرین باستان که در مورد امریکا به نظر می رسید برای فراموش کردن در برخی از مراحل: راه رفتن. آن است که در آن طرفداران می توانند برای پر کردن پیاده رو برای روز از کافه ها و رستوران ها و بازی ها را بدون بار plunking به هر صندلی ماشین اما در حال حاضر آن را تا به حال رفته بی جان.

گوردون هیوارد نیمه دادگاه شات برای معشوق ساقی تقریبا در اینجا رفت. دوک ناراحت 34-0 UNLV اینجا. ویسکانسین ناراحت 38-0 کنتاکی در اینجا. جورج میسون واقع یک چهار نهایی در اینجا. اول عناوین اینجا رفت اینجا به دنی Crum به Mike Krzyzewski به بیلی داناون. تنهاست و باارزش عناوین اینجا رفت و به تام Izzo به لوت اولسون. دو رفت و به Krzyzewski اینجا.

Peyton منینگ کلت در نهایت غلبه تام بردی پرستان در اینجا از یک 21-3 کسری کمتر. ماریو Manningham ساخته ذهن خم حاشیه گرفتن از Eli Manning. پیسرز و نیکز و پیسرز و گرما در اینجا مبارزه در مرکز شهر با اتاق را برای یک NFL ورزشگاه NBA عرصه یک کلاس AAA ورزشگاه مرکزی برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ایالات متحده آمریکا, هماهنگ, شنا, سیاه, مربیان, انجمن ملی فدراسیون دولتی دبیرستان انجمن ها و البته NCAA است.

یک ده بزرگ مسابقات متوقف شده بود و مانده بود به سعی کنید برای کمک به ایجاد این رمان coronavirus را ترک بیش از حد در حال حاضر فقط قطره ای از طرفداران در ایالت میشیگان دنده یا آیووا دنده عقب افتاده در طول منزل خود را معاملات احتمالا غیر قابل اجتناب.

انتخاب شب یکشنبه را ساخته اند که میله های لبه.

یک میانه منطقه ای شده اند که در اینجا در دو هفته.

در حال حاضر از طریق وهم آور آخر هفته یک نفر می تواند از طریق نگاه 32-کف پنجره و دیدن لوکاس نفت ورزشگاه به سمت راست و بانکداران Life Fieldhouse در وسط, و اگر شما خیره شد به اندازه کافی بلند به آنها نگاه نوع غم انگیز است. در حال حاضر یک لودر نوتبوک پایین غرب مریلند خیابان تخلیه دور آن فلز جمعیت-کنترل موانع. در حال حاضر تنها نوکر پا خارج در Le Tara هتل ایستاده بود و نگاه تنهایی.

برخی از میله های زندان در ده عنوان یکشنبه رفتم جلو نگه داشته و خود را در مدفوع وجود دارد وارونه در جداول آخرین تماس خواهم. یک ده بزرگ پرچم در خارج از یک نوار هنوز هم fluttered اما غمگین به نظر می رسید. مردم گفت: از ناهار خوری در یک رستوران استیک. یک برف خوب doled بزرگ تکه های شنبه, اما آنها به نظر می رسید به اخم به عنوان آنها سقوط کرد.

بزرگ ده تیم در آگهی ها هنوز هم در کمین lampposts فوق مرده پیاده رو در کنار سایر آگهی ها اعلام کرد که “مارس در” آثار مرده مسابقات است. پنج بچه ها احساس بی ثمر با التون جان “Bennie و جت” وافغان به پوچی. یکی میخانه تا به حال یک ضربه تعجب Amii استوارت دیسکو ضربه “بزنم به تخته” یکی دیگر با فرانک سیناترا تفسیر Stevie Wonder است “شما در حال آفتاب زندگی من است.”

به سختی کسی شنیده.

استارباکس قهوه منطقه راحتی از سفر آمریکایی ها تعطیل, نشانه بر روی درب. کافه Patachou با صبحانه صبر کنید زمان به طور معمول, آیا وزوز حدود دو سوم کامل. یکی هل دهنده با گوشی رفت و توسط دولت-دولت پیچیده بیش از وجود دارد. تنها دوچرخه سوار در گذشت او را در حالی که لباس های روشن به عنوان اگر برای هشدار به خودروهای رفته وجود ندارد. یک مرد در یک کم peopled نوار هتل اشاره کرد آن را بسیار آسان به پارک.

حوادث, حوادث و وقایع, ترشح تبلیغات و بیشتر ترشح تبلیغات. وجود دارد که بنر در ویندوز برای 500 جشنواره: آن sprawls از طریق تقویم و جشن Indianapolis 500 تنها در حال حاضر 10-miler برای آوریل 4 لغو شده است و کیکآف ممکن مینی ماراتن 5K, چه کسی می داند ؟ وجود دارد که غول ثبت نام در ایلینوی و مریلند وافغان در مورد Indy یازده و آن USL قهرمانی فصل, درب بازکن, آوریل 4 تنها در حال حاضر که به حالت تعلیق در ماه است. وجود دارد که بسیار پیسرز برنامه نقاشی فوق پارکینگ خالی در سراسر میدان جنگ با آن سزاوار به رخ کشیدن “ما رشد بسکتبال در اینجا” فقط آن را می گوید از بازی در ماه مارس در حال حاضر معوق در بهترین: گلدن استیت و میامی و کلیولند, ققنوس هوستون.

ایندیاناپولیس سمفونی مرکز بسته شده است برای مارس, سرقت گوش “شور و شوق مالر را پنجم سمفونی” “اموزش راینهارت آگهی ایندیانا ارکستر سمفونی” “مندلسون را الیاس.”

بر روی یک نیمکت در مقابل خالی پارک کوچک nestled بین هتل و فلان چیز و نام William H. Hudnut III شهردار از سال 1976 تا 1992 یک مجسمه از آقای Hudnut (1932-2016) نشسته بر روی نیمکت به عنوان اگر در فکر قطعا در تنهایی. در مرکز شهر که به او و دیگران پمپ انرژی زیادی وجود دارد هیچ انرژی, مگر اینکه شما تعداد دفعات مشاهده که به بیش از وجود دارد در واشنگتن و پنسیلوانیا عامل نوعی از لیزر doohickey بر روی یک سه پایه.

او گفت که او یک معمار اندازه گیری یک ساختمان برای یک پروژه.

او به نظر می رسید مانند برخی از دورافتاده شاید حتی فقط از آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im