http://www.washingtonpost.com/video/world/hong-kong-shoppers-stock-up-amid-coronavirus-outbreak/2020/02/10/c60e0f6d-003a-41b0-b727-48d9db950098_video.html

دلار هنگ کنگ — بلندی بحران جدید به نمایش در آمد در اواخر هفته گذشته زمانی که یک عجیب زیادی از مردم در هنگ کنگ خیابان ها دیده می شود می تواند محکم کیسه کاغذ توالت گاهی اوقات همراه با جعبه دستمال کاغذی.

کنجکاو شدم که سفر من به فروشگاه های مواد غذایی محلی. تامین گوشت به نظر می رسید به جریان در خلاصه بعد از یک غیبت و راهرو های گیاهی یک بار دیگر یک رنگین کمان از رنگ به عنوان سبزی و هویج و فلفل و سایر اصول بازگشت به قفسه. من با احتیاط خوش بینانه است که دو هفته از وحشت-خرید — در یک مقیاس بی نظیر حتی در اوج خشونت ناآرامی های سیاسی در سال گذشته — ممکن است petering ،

یک سوار پله برقی به خشک کالا و محصولات خانگی بخش نشان داد در غیر این صورت. با ترس از رمان coronavirus آوردن شهر شایعه قریب الوقوع کمبود گردش در رسانه های اجتماعی ظاهرا کوتاه مصرف کنندگان و بسته پس از بسته کاغذ توالت پرواز کردن قفسه. خریداران به سختی می تواند به حمل تعداد رول آنها را ربودند. توسط شب نه یک تک رول در سمت چپ بود.

وحشت کشیده از طریق آخر هفته. بیشتر سبز-چای معطر توالت رول بیشتر دوخته مخمل خواب دار رول بیشتر ادم تنومند و بدقواره رول امیدوار کننده “پاک آسایش” و یک دعوت تصویر از یک توله سگ لابرادور. چنین صحنه هایی بازی کرده اند از سراسر شهر بود مستند در فیلم ها نمایش دیوانگی.

[Coronavirus به روز رسانی های زنده: آخرین روز بحران بهداشت و درمان]

کالاهای اساسی مانند برنج باید همه از بین رفته. و فراموش نکنید که در مورد دست صابون و مواد ضد عفونی کننده ، ضد عفونی کننده و یا هر چیزی که مارک های خود را “ضد” — این شده است تقریبا غیر ممکن است برای هفته ها. خریداران باید ایستاده در خط در هزار به دست آوردن فولاد ماسک تنها به روشن دور دست خالی.

برخی از آنها با توسل به دراماتیک و پر هزینه اقدامات لازم برای تهیه ضروریات. در اخیر پرواز بازگشت از میانمار یک زن از هنگ کنگ سفر با فقط یک قطعه از توشه پر شده با فولاد ماسک. او توضیح داد: به کارکنان در چک در شمارنده که سؤال شد که چرا او تا به حال شده است در میانمار برای کمتر از 24 ساعت است که او به سادگی در عرضه اجرا شود.

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

قفسه های خالی در هنگ کنگ سوپر مارکت در فوریه. 9.

این ایده از هر پرواز به میانمار از هنگ کنگ — که مارک های خود را “شهر جهان آسیا” — برای به دست آوردن ضروریات سرسام آور است. زمانی که من زندگی می کردند در میانمار همچنین به عنوان شناخته شده برمه چند سال پیش این کشور تحت تحریم های ایالات متحده. آن را تقریبا غیر ممکن است برای دریافت سیم کارت, اگر چه این روزها اگر شما خوش شانس شما ممکن است پیدا کردن شیر بادام و خامه ترش.

دستکش نیز در تامین کوتاه مدت در هنگ کنگ به مردم ترس از coronavirus سعی کنید برای به حداقل رساندن مستقیم دست قرار گرفتن در معرض. در فروشگاه مواد غذایی یک زن گرفته شده بود برای پوشش دست او را با کیسه های پلاستیکی. در یک ایستگاه مترو یک مرد بود که نگه داشتن گوشی خود را در یک کیسه زیپ بالا.

Coronavirus شیوع آغاز شده است که در چین هوبئی استان و به سرعت ساخته شده راه خود را در سراسر جهان در امان نیست هنگ کنگ. از جمعه این شهر با ثبت 36 مورد از جمله نه نفر از اعضای همان خانواده ای که به اشتراک گذاشته داغ-دیگ غذا.

اما ترکیبات مشکلات شهرستان را پاسخ گسترده کسری از اعتماد در هنگ کنگ دولت یک کالا است که شاید حتی کوتاه تر عرضه از کاغذ توالت. به عنوان یکی از بلومبرگ نظر مقاله نویس قرار داده و آن: semiautonomous مالی توپی یک بار شناخته شده به عنوان یک سنگر و استحکامات از تجارت جهانی و سرمایه داری است که در حال حاضر نشانه هایی از یک کشور شکست خورده.

[دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین]

اضطراب افزایش بیش از coronavirus را دنبال کرده است ماه از تحول سیاسی که کتک هنگ کنگ شهرت به عنوان یک ثبات پایه برای کسب و کار بین المللی. بیش از 7000 نفر دستگیر شده اند از ماه ژوئن و آن سخت است برای پیدا کردن هنگ Kongers که نه طعم قریب به اتفاق, احساس, از استنشاق گاز اشک آور.

هنگ کنگ دولت در پاسخ به این ویروس تهدید تقویت شده یک حس است که آن را ناتوان از دست زدن به بحران وجود این شهر تجربه در طول سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن نزدیک به 300 در اینجا. در حالی که مقامات قول داده اند برای اطمینان کافی در تامین روشن است که تعداد کمی از مردم معتقد هستند.

سایر حوزه های قضایی در زمان سریع و گاهی اوقات چشمگیر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ذات الریه-مانند ویروس. سنگاپور داوطلب خدمت سربازی نیروهای مسلح خود را برای توزیع ماسک به فرو بردن آن به ملی ذخایر. تایوان اجرا یک سیستم سهمیه بندی برای ماسک و تحمیل هزینه تخت در هر یک از حدود 2 سنت برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار. هر دو آن مکان را به طور موثر خود را بسته مرزی برای ورود از سرزمین اصلی چین است.

جروم Favre

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کاغذ توالت شده است پرواز کردن قفسه ها در هنگ کنگ منجر به کمبود. در اینجا خریداران خط به پرداخت Feb. 7.

حتی ماکائو به semiautonomous خاک چینی شناخته شده بیشتر به عنوان یک قمار مرکز در زمان اقدام جدی برای حفاظت از مردم خود سازندگان آن قمار با وجود خاص و ضربه زدن به اقتصاد محلی.

در هنگ کنگ در مقابل قیمت از ماسک ها سر به فلک کشید با فروش دلار در هر کدام. کری لام شهر, مدیر اجرایی, خودداری کرده است, نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین به عنوان درخواست قابل توجه کارکنان پزشکی.

زیر بنای این همه هنگ کنگ دولت ادامه چالش مشروعیت. این شهر رهبری است نه به طور مستقیم انتخاب می شوند اما به جای منصوب شده توسط یک 1,200-عضو کمیته میدارد که از یک تعداد انگشت شماری از نامزدها prescreened توسط حزب کمونیست چین — یک فرایند طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که مقامات وفادار به پکن.

یک نظرسنجی در ماه گذشته توسط هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات دریافتند که فقط 19 درصد از هنگ کنگ از ساکنان اعتماد دولت شهرستان با 69 درصد گفت: آنها بی اعتمادی به دولت است.

[صدها مایل از هوبئی اضافی 30 میلیون چینی در coronavirus مستند]

با ویروس ترس در زمین تب جامعه مدنی به طور موثر صورت گرفته بیش از برخی عملکردهای دولت ایجاد infographics در مورد چگونه به طور موثر شستن دست یکی و پوشیدن ماسک های جراحی به درستی. یک گروه در برنامه پیام رسانی تلگرام ستون فقرات از سازمان های طرفدار دموکراسی تظاهرات راه اندازی شده است به جمعی و انتشار اطلاعات در جایی که ماسک در دسترس هستند.

در همین حال تظاهرات ادامه خواهد داد. جمعیت جمع آوری شده این آخر هفته گذشته به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو که در طول درگذشت تظاهرات سال گذشته است. هنگامی که معترضان شروع به مانع شدن جاده ها, پلیس swooped در و بازداشت بیش از 100 از جمله پنج انتخاب نمایندگان محلی.

به خوبی قرار می گیرد سابق هنگ کنگ رسمی دولت در یادگیری است که من از سنگاپور گفت: من در صحبت های اخیر: “شما خوش شانس هستند. حداقل دولت خود را برای پیروزی در انتخابات. در اینجا بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند, درست یا غلط, در نهایت, همه ما می دانیم که آنها واقعا جواب به ما.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im