آنتونی Kwan خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

افراد منتظر در صف برای خرید فولاد ماسک در یک مرکز خرید در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ از خواب بیدار شد سه شنبه رسانه های محلی بودند که در خیابان در حال آماده شدن برای پخش برنامه های زنده به یک جزء اصلی از شهرستان, اخبار مصرف گذشته هشت ماه از ناآرامی های سیاسی.

در این زمان هر چند وجود دارد کثیری از سیاه چادری تظاهرکنندگان اشغال جاده و یا راه اندازی موانع هیچ جوان, مردم در صورت ماسک آماده شدن برای نبرد پلیس و یا ترکیب شیمیایی بنزین بمب.

پخش به جای منتقل صحنه شاید به همان اندازه اضطراب زا: صدها نفر از مردم نگران از گسترش این کروناویروس جدید, انتظار در خط به خرید فولاد ماسک و ضد عفونی کننده دست. در یک نقطه بیش از 3000 بینندگان کوک شد در نوجوانی به عنوان کارکنان داروخانه آمده از پشت کرکره فلزی به توزیع کارت اجازه داده است که هر یک می تواند مشتری را به خرید تعداد مجموعه ای از ماسک است. تنها یک دهم از کسانی که در صف بودند قادر به ahold از جدید ماسک.

هنگ کنگ گریبانگیر توسط دولت سرکوب دموکراسی تظاهرات که کتک اقتصاد و منجر به هزار نفر از, دستگیری چهره های بلندی بحران جدید به عنوان کشنده coronavirus گسترش از شهر ووهان در سراسر چین و فراتر از آن.

ترس وجودی برای این شهرستان پر جمعیت 7 میلیون که حدود 300 کشته و بیش از 1000 آلوده شدند در سندرم حاد تنفسی یا سارس بیماری همه گیر از سال 2003. Coronavirus تهدید می آید که اعتماد عمومی در مقامات سقوط کرده است در میان آشفتگی های سیاسی, کمک به وحشت و عجله برای لوازم.

https://twitter.com/ShibaniMahtani/status/1222784045379215361?s=20″>

در یک شاخه از CRCare محلی داروخانه های زنجیره ای در آبردین محله یک فروشگاه دستیار گفت: تحویل از ماسک وارد در ساعت 9 صبح — فقط 120 جعبه که به فروش می رسد در 10 دقیقه. او نمی دانم زمانی که سهام جدید می رسند. مشتریان منتظر بودند در خط قبل از 6 صبح; برخی از مهاجم شد به عنوان آنها تبدیل شد و پس از تامین زد.

این خبرنگار تلاش به دنبال ضد عفونی کننده دست در حدود ده مکان در سراسر شهرستان, بازگشت دست خالی و بدون هیچ گونه نشانه ای که هنگام تحویل ممکن می رسند. خرده فروشان آنلاین ارائه کمک: پس از یک ساعت-انتظار طولانی برای ورود به فروشگاه آنلاین Watsons یک داروخانه های زنجیره ای و چند دقیقه با کلیک کردن در اطراف این موارد برای فروش نشان داد که هر نوع از دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده پزشکی مرطوب پاک و ضد عفونی شده به فروش می رسد.

آنتونی Kwan

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک محافظ انتظار در خط در فروشگاه مواد غذایی در هنگ کنگ روز چهارشنبه به عنوان ترس بیش از coronavirus موجب وحشت خرید.

وحشت خرید افزایش یافته به فروشگاه های مواد غذایی که سبزیجات تازه در تامین کوتاه مدت هستند و شیمیایی مانند مواد شوینده و صابون دست بودن و جامعی است.

هنگ کنگ دولت متعهد به منبع تامین از سراسر جهان اشاره کرد که “ثبات تامین تجهیزات برای حفاظت از بهداشت و درمان از اهمیت پارامونت است.” مقامات گفته اند که برای هفته ها است که آنها در حال کار سخت برای دیدار با تقاضا برای منابع.

این پیام اما هیچ کاری برای ارام کردن بیلی وانگ در 50s خود را که صرف تمام روز صبح در حال انتظار برای خرید فولاد ماسک.

“من نمی توانند درک کنند چگونه هنگ کنگ است که در این وضعیت” وانگ گفت. “دولت ما قادر به دیدن مشکلات تا آخرین لحظه و پس از آن خیلی دیر است.”

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: موارد رشد به عنوان دولت, تقلا برای تخلیه شهروندان]

وانگ گفت که پیام خود را برای هنگ کنگ دولت خواهد بود به “برو به جهنم.” هنگامی که یک زن در مصاحبه با اخبار محلی خروجی روزانه اپل گفت: هنگ کنگ رهبران باید “خوردن s—,” دیگران انتظار در خط شروع به کف زدن و تشویق او ،

در مقابل مقامات در سنگاپور در حال توزیع بسته های حاوی چهار ماسک صورت برای خانواده هایی که به آن نیاز دارید درخواست شهروندان به اولویت بندی آسیب پذیر مانند سالمندان و کودکان است. هنگ کنگ دولت در روز پنج شنبه افشا و خنثی پیشنهادات که آن را به انجام همان.

در تایوان مقامات گفته اند که هیچ کس نیاز به ذخیره کردن ماسک به عنوان مقامات مرتب برای 23 میلیون ماسک مقصد برای صادرات منتشر می شود به بازار محلی در حالی که اعلام کرد قصد دارد به تولید چهار میلیون بیشتر روزانه. همراه با هنگ کنگ و تایوان و سنگاپور در میان بدترین ضربه توسط سارس در سال 2003.

پل یونگ

خبرگزاری بلومبرگ

پلیس ضد شورش با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در گذشته هتل ماندارین اورینتال آنها به عنوان پاسخ به یک اعتراض کوچک در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

بسیاری از کارفرمایان هنگ کنگ از جمله دولت باید توقیف دفاتر و دستور داد کارکنان به محل کار از خانه. در سراسر شهر به طور معمول در بسته بندی قطار مترو و ایستگاه های ترسناک آرام.

در ضمن هنگ Kongers در سراسر طیف سیاسی را تحت فشار قرار دادند برای مقامات نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش عفونت و جلوگیری از mainlanders از اخذ تامین از هنگ کنگ. این شهر را دولت اجرا بخشی از بسته شدن حدود نیمی از گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین گفت که به اندازه کافی خواهد بود به طور چشمگیری کاهش ورود و گفت: اقدامات دیگر مانند تعطیلی مدارس و نیز جلوگیری از گسترش.

خاطرات سارس بحران عمیق اجرا در اینجا. شیوع بیماری ناشناخته برای عموم در آن زمان به عنوان مقامات چینی تا به حال آن را پوشش داده تا رسیده آسیایی, مالی, مرکز, هنگامی که یک دکتر که به درمان بیماران مبتلا به ذات الریه در گوانگجو سفر به هنگ کنگ و گسترش عفونت به حدود ده نفر دیگر بودند که ماندن در همان طبقه هتل باعث شیوع بیماری در سراسر قلمرو و سه شهر دیگر.

این تجربه منجر به ترس است که چین می تواند یک بار دیگر سرکوب اطلاعات به شدت از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی.

آنتونی Kwan

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن بر روی یک پل عابر پیاده در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

“این coverup برای دو یا سه ماه قرار دادن هنگ کنگ در مجموع وضعیت ویرانگر; ما زمان از دست رفته برای آماده شدن برای این بیماری در سال 2003 گفت:” الکس لام که صندلی هنگ کنگ سارس کمک متقابل انجمن. سازمان خود را به دادگاه تجدید نظر به دلار هنگ کنگ دولت در هفته گذشته برای جلوگیری از هر کسی که تا به حال بازدید ووهان در ماه گذشته از ورود به هنگ کنگ روز قبل از این دولت تحمیل هر گونه محدودیت های مسافرتی در کسانی که از شهرستان چینی.

“هنگ کنگ دولت می تواند و باید انجام بهتر با محل جداسازی بخش و حصول اطمینان از یک منبع خوب از ماسک,” او گفت:.

کری لام حزب کمونیست چین را دستچین رهبر هنگ کنگ گفت: او تنها نظر در برخورد با این موضوع است و “بهداشت عمومی” و “هیچ عامل دیگر” است که در تصمیم او به تنها بخشی از حد مسافران از سرزمین اصلی است. در عین حال پس از ناآرامی های بی سابقه ای در هنگ کنگ سوخت معتقد است که چین در حال فرسایش خاک را استقلال لام نمی تواند فرار از اتهامات که او در خدمت به سرزمین اصلی مقامات و قادر به قرار دادن نیازهای او قلمرو جلوتر از وفاداری به پکن.

“اگر آن را سیاسی نیست, پس از آن من می توانم پیدا کردن یک دلیل برای اقدامات او گفت:” الکس لام. “همه چیز که کری لام است, انجام, او برای گرفتن تایید از او رئیس است و تنها چیزی که متفاوت است که در هنگ کنگ مردم را به مقابله با است.”

تیفانی لیانگ در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چینی شهرستانها انصراف از سال جدید را جشن ممنوعیت سفر وسیعتر در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

صحنه هایی از چین مرگبار coronavirus

در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de