لوقا درای خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عضو Ethiopian Airlines کارکنان می پوشد یک ماسک صورت در آدیس آبابا گل مختوم فرودگاه بین المللی در Jan. 31, 2020.

آدیس آبابا, اتیوپی به عنوان ده ها تن از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان چشم پوشی از سود های عظیم و تعلیق پروازها به مقصد چین در میان ترس از گسترش جدید کروناویروس و آفریقا و بزرگترین شرکت هواپیمایی همچنان به حمل و نقل هزاران تن از چین به آفریقا هر روز.

Ethiopian Airlines تبدیل به بلندترین طرفدار چسبیده چین را در کنار و نگه داشتن تجارت لینک, باز, حتی در حالی که شش آفریقایی دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله کنیا ایرویز و هوایی آفریقای جنوبی را به حالت تعلیق پروازهای خود را.

“خطوط هوایی اتیوپی در خدمت کشورهای در خوب و بد” هواپیمایی مدیر عامل شرکت Tewolde Gebremariam گفت: رسانه های محلی در اتیوپی در این آخر هفته. “چین قوی تجارت و سرمایه گذاری در ارتباط با آفریقا و اتیوپی هواپیمایی حامل عمده ای که لینک های چین با بسیاری از کشورهای آفریقایی. اگر ما توقف پروازها به مقصد چین, ما شکستن این رابطه است.”

در حالی که هیچ coronavirus مورد تایید شده است در قاره وحشت را گسترش به عنوان آمادگی برای آزمون برای این بیماری تنها به آرامی یافت و اقتصاد چین و آفریقا و بزرگترین شریک تجاری گرفته شده است یک ضربه بزرگ.

[چگونه آفریقا آماده شدن برای coronavirus?]

“امروز اگر ما در حال رفتن به پرواز به چین, چین و آفریقا در حال رفتن به طور کامل قطع شده گفت:” Tewolde. “ما باید حداکثر احتیاط اما توقف پروازهای این است که یکی از آنها نیست.”

سازمان بهداشت جهانی — رهبری اتیوپی Tedros Adhanom Ghebreyesus — است توصیه شرکت های هواپیمایی برای خروج پروازها به مقصد چین و Tewolde گفت که تصمیمات خود را در راستای جهانی دستورالعمل. بهداشت و گذرنامه غربالگری در هواپیمایی hub در آدیس آبابا شد دقیق به اندازه کافی برای گرفتن موارد مشکوک را قبل از آنها وارد اتیوپی و یا ترانزیت به دیگر کشورهای آفریقایی به عنوان بسیاری از خطوط هوایی به مسافران انجام, او گفت:.

این اطمینان را کمی ارام کردن شک و تردید حتی در میان رهبران آفریقایی. در اوایل این هفته رییس جمهور کنیا ساخته شده است یک درخواست به خطوط هوایی اتیوپی در حالی که بازدید از واشنگتن گفت که نیاز به حفاظت از سلامت بزرگداشت فراتر رفت و کنیا روابط اقتصادی با چین است.

“ما نگرانی به عنوان یک کشور است که چین نمی تواند مدیریت این بیماری است. بزرگترین نگرانی ما این است که بیماری که به مناطق ضعیف تر سیستم های سلامت مانند ما,” او گفت:. “این هیچ ربطی به رابطه ما با هر کشور آن را در مورد حفاظت از مردم ما از خطر ابتلا به عفونت است.”

برآورد که چگونه بسیاری از شهروندان چینی در آفریقا زندگی می کنند متفاوت است بین 200,000 و 2 میلیون و تاثیر وام و سرمایه گذاری توسط دولت چین و شرکت های دولتی قابل مشاهده است در بسیاری از کشورهای آفریقایی که در آن آنها باید صرف صدها میلیارد دلار بر روی زیرساخت ها و ساخت پروژه های.

خ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مسافران از طریق یک فرآیند غربالگری برای عفونت کروناویروس در گل مختوم فرودگاه بین المللی در آدیس آبابا, اتیوپی, Jan. 31, 2020.

بیش از یک چهارم از چین را جهانی ساخت و ساز پروژه های شکسته زمین در خاک آفریقایی در سال های اخیر گفت: دبورا Brautigam مدیر چین آفریقا طرح تحقیقاتی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. که باعث شده است که حداقل برخی از چین را شریک در آفریقا به فکر می کنم دو بار قبل از گرفتن اقداماتی که ممکن است مانع از روابط اقتصادی.

“در آفریقا, آنها فقط دیدن نیست یک دلیل هنوز به اخلال در کسب و کار با یک شریک عمده اقتصادی,” Brautigam گفت.

اقتصاددانان در آفریقا هشدار داد که وابستگی آفریقایی اقتصاد در چین به معنای هر گونه رکود وجود دارد در نهایت رسیدن به آفریقایی در سواحل.

“همه حساب هر گونه رکود در فعالیت های اقتصادی است که محدود به یک تاثیر مواد در آفریقا” گفت: Zemedeneh Negatu یک اتیوپی صدای مشاور کسب و کار است که مشورت برای خطوط هوایی اتیوپی.

“در سال گذشته چین-آفریقا تجارت در حدود $200 میلیارد عمدتا در نفت و آهن و مس و دیگر کالاهای خام. در حال حاضر وجود دارد نشانه آن است که اقتصاد چین رشد خواهد کرد در کمتر از 5 درصد در این سال که بدان معنی است که تقاضا از سوی چین خواهد بود قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. اگر شیوع بیماری طولانی مدت است شما را ببینید اثرات بسیار به وضوح در آفریقا,” او گفت:.

[بولتون می گوید: “درنده” چین پیشی گرفته است آمریکا در آفریقا]

سخنگویان سه نفر از آفریقایی شرقی حاشیه بزرگترین بنادر در جیبوتی مومباسا, کنیا و بیرا موزامبیک گفت که حمل و نقل از چین تا به حال نمی کند اما به دلیل container vessels به آرامی حرکت می کند, اثرات متعدد پورت تعطیلی در چین تنها می تواند احساس در آفریقا در چند هفته.

لوقا درای

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مسافر طول می کشد احتیاطی با پوشیدن ماسک و پس از شیوع کروناویروس در چین در آدیس آبابا گل مختوم فرودگاه بین المللی در Jan. 31, 2020.

برخی از اقتصادی زخم های دفاعی یا خود تحمیل مانند شرکت هواپیمایی لغو, گفت, جان اشبورن یک تحلیلگر در اقتصاد سرمایه است که دارای تخصص در آفریقا است. موریس به عنوان مثال تا به حال ممنوع از ورود اتباع چینی حتی اگر آن را مدیون چند درصد از اقتصاد خود را به گردشگران چینی است.

“در واقع آسیب های ناشی از شیوع است که ناشی از پاسخ به جای ویروس خود را: ممنوعیت سفر, کارخانه خاموش شدن ناگهانی کسب و کار محدودیت,” او گفت:.

کسب و کار ادامه داد: apace در Chinatowns در آدیس آبابا, نایروبی و داکار, سنگال که در آن خبرنگاران یافت صاحبان کسب و کار و مشتریان شکایت که هیستری در اطراف این ویروس تا به حال نگه داشته و برخی از مشتریان دور اما الهام گرفته از ما-دریافت-طریق-این-هم نگرش دیگران است.

Ma Quin 25 ساله و حسابدار یک شرکت ماهیگیری که از نقل مکان به داکار از پکن در ماه گذشته گفت: خود رئیس گفت: کارکنان شروع به پوشیدن ماسک. دیگر از آن شرکت تغییر نکرده هر چیزی به دلیل شیوع.

“من نگران هستم وقتی که من سفر” کارشناسی ارشد گفت: بین جرعه از تخم مرغ سوپ قطره در یک چینی ناهار نقطه “اما من احساس امنیت در اینجا.”

مردم در سنگال درمان او و همکارانش مثل انسان, او گفت: — نه راه رفتن contagions.

“من می شنوم در مورد نژاد پرستی علیه چینی ها در اروپا,” او گفت:, اما آفریقا “نمی توانیم به بستن تمام درها به چین است.”

دانیل Paquette در داکار سنگال و Rael Ombuor در نایروبی کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید رایگان-پیمان تجارت با کنیا را “احتمالا” اتفاق می افتد — برای اولین بار در کشورهای جنوب صحرای آفریقا

در استراتژیک جیبوتی کوچک از چین در حال رشد پایی در آفریقا

اتیوپی بسیاری در آن جدید چینی ساخته شده راه آهن به دریا

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات