فیلیپ Davali AP

دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen صحبت می کند به دانش آموزان در بازگشایی Lykkebo مدرسه در کپنهاگ در روز چهارشنبه.

عجله کشورها برای تعطیل کردن مدارس یکی از اولین غریزی جهانی در پاسخ به covid-19 شروع scything از طریق جمعیت. در حال حاضر به عنوان برخی از کشورها با احتیاط سهولت مستندات وجود دارد به مراتب کمتر اجماع در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی کلاس.

یک سوال مهم این است که چه نوع از محیط کار با کودکان و نوجوانان کودکان و نوجوانان: mingling, بازی و تجارت ناهار.

اما مسائل گسترده تر در مورد نحوه مدارس مناسب به عفونت منحنی نیز گرفتن یک نگاه نزدیک تر است.

یک مطالعه منتشر شده در مارس 6 در لانست — و یک مقاله جداگانه توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان می دهد که تعطیلی مدارس و کمتر مهم تر از تعطیلی محل کار به جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19.

[چگونه اروپا موفق به نگه داشتن درب ظرف را در coronavirus بیکاری در حالی که این خوشه در ایالات متحده]

هنوز چند بازگشایی تصمیمات حساس تر از زمانی که برای ارسال دانش آموزان به کلاس. طیف وسیعی از سیاست ها در سراسر جهان — برخی از مدارس تعطیل برای سال تحصیلی و دیگران در حال حرکت به بازگشایی — ارائه پیش نمایش به تقابل سرعت و اولویت های احتمالی دوباره بجای اول برگشتن از زندگی تحت این بیماری همه گیر.

دانمارک یک مورد در نقطه است.

آن را دوباره باز پایین تر در سطح مدارس روز شنبه اما برخی از والدین استدلال کرد که آن را بیش از حد به زودی و متعهد به نگه داشتن کودکان خود را در خانه. فرانسه و آلمان و استرالیا در میان کشورهای در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی مدارس, برخی به عنوان به زودی به عنوان این ماه است.

در همان زمان مربیان و دیگران نگران ممکن است موانع برای کودکان ناشی از تمدید تعطیلی مدارس, به خصوص برای کسانی که فاقد دسترسی به تحصیل آنلاین.

‘بی وقفه متعادل خطرات’

بو Amstrup

Ritzau Scanpix/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک دانش آموز در Korshoejskolen مدرسه در راندرس دانمارک در روز چهارشنبه.

این همه امتیاز به مرکزی معمای از این بیماری همه گیر عصر: چگونه به حرکت به دور از مستندات بدون تحریک ویرانگر موج دوم از عفونت.

“هر چیزی که ما هنگامی که ما خروج مستند بدون خطر نیست. اما هنگامی که ما تصویب اوج تعادل از خطرات ما را به قطعا به تدریج شروع به بازگشایی مدارس در اوایل خروج از مستند گفت:” راسل Viner یک نویسنده لانست مطالعه و رئیس جمهور از کالج سلطنتی اطفال و بهداشت کودک در لندن است.

[اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش coronavirus مستندات]

او می گوید این داده ها نشان می دهد که کودکان شده اند فوق العاده-پخش از coronavirus. اما مدارس گفت: باید در معرفی و اجتماعی فاصله اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان را با هم مخلوط کنید در طول پرش و باید دنده محافظ برای معلمان است.

اما برخی از مکان ها هنوز آماده نیست. ایتالیا و اسپانیا و اتریش قرار داده خواهد شد مغازه های تولید و ساخت و ساز به کار قبل از بازگشایی مدارس. در ووهان چین منبع شیوع این مستند بود کاسته مارس 8, اجازه می دهد تا 11 میلیون نفر از مردم برای بازگشت به کار — اما نه مدرسه.

در سراسر ایالات متحده, تعطیلی مدارس در حال یک درهم آمیخته از سیاست. برخی از ایالت ها از جمله مریلند هستند و با توجه به باز قبل از پایان سال تحصیلی. مکان های دیگر از جمله ویرجینیا و منطقه را تعطیل مدارس از طریق تابستان است.

“ما بی وقفه متعادل خطرات” Viner گفت.

دلایل مختلفی برای تصمیم گیری

Jorge Torres

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

در مارس دانش آموزان راه رفتن در امتداد خیابان در ماناگوآ نیکاراگوئه.

وجود دارد چند پرت: کشورهایی که نشد مدارس و یا حتی گسترش تعطیلات مدرسه.

تاجیکستان یک مستبد سابق شوروی در آسیای مرکزی ادعا می کند که هیچ covid-19 نفر در داخل مرزهای خود و مدارس است که در جلسه.

نیکاراگوئه است bucked روند در آمریکای مرکزی که در آن برخی از کشورها گرفته اند اقدامات تهاجمی علیه coronavirus با حکومت ، quarantines و مرز تعطیلی. نیکاراگوئه مدارس دولتی باز باقی می ماند و دولت نیست اعمال محدودیت های خصوصی یا بخش عمومی کارکنان. طرفدار دولت راه پیمایی و مذهبی ادامه داده اند.

[هیچ مستند اینجا هستید:: بلاروس را قدرتمند حاکم نشان می دهد سونا و ودکا]

ترکمنستان و بلاروس نیز به طور کلی رد اضطراری بهداشت اقدامات و تا حد زیادی نگهداری مدارس باز اما تمدید تعطیلات توسط یک زن و شوهر از هفته.

دیگر ملل اذعان کرد که بحران اما اولویت مدارس.

در تایوان یک موفقیت تلقی می شود داستان دست زدن به آن از coronavirus دانش آموزان شده اند را در مدرسه از اواخر بهمن ماه و پس از تعطیلات تمدید شد با توجه به این ویروس است. سوئد نگه داشته است مدارس باز برای کودکان زیر 16 همراه با کافه ها و رستوران ها و برخی از دیگر خدمات است.

اما نمایش در مدارس بازگشایی wildly مختلف متفاوت است حتی در میان کشورهای همسایه و در داخل کشور.

دولت استرالیا داشتن مسطح منحنی به کمتر از 1 درصد رشد روزانه موارد گفت: توصیه های پزشکی شده است سازگار: خطرات ناشی از نگه داشتن مدارس باز شد “بسیار کم” و مدارس باقی می ماند بهترین محل برای کودکان برای یادگیری است. در عین حال برخی از کشورهای استرالیا نادیده گرفته. تنها در حدود 5 درصد از دانش آموزان که عمدتا کودکان از خدمات ضروری کارگران هنوز در مدارس در بعضی از نقاط.

“فرزندان ما آموزش و پرورش در تعادل آویزان” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: روز شنبه در یک بیانیه تلویزیونی که انتقاد قرار گرفته بود توسط اتحادیه معلمان مقامات.

موریسون گفته است که به سرعت بازگشایی مدارس بسیار مهم است برای “کسانی که دانش آموزان ما می دانیم که نمی توانید یک آموزش در خانه. این یک واقعیت تلخ است اما ما می دانیم که این درست است و ما باید به صورت آن است.”

استرالیا وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: 16-year-old daughter بازگشت به مدرسه و به نام برای مدارس سراسر استرالیا به سر و چهره به چهره در کلاس های درون یک ماه. New South Wales, استرالیا, بزرگترین, دولت قصد دارد به تلو تلو خوردن در دانش آموزان’ بازگشت به مدرسه شروع آوریل 28.

چه مطالعات نشان داده اند

مایکل دوج

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک دانش آموز شرکت در کلاس آنلاین در ملبورن استرالیا در روز چهارشنبه.

تعطیلی مدارس به شدت استرس زا برای بسیاری از والدین که در حال ترس کودکان خود را ممکن است سقوط. سالمندان دبیرستان نگرانی در مورد چگونه آنها ممکن است درجه بندی و تاثیر در بدو ورود به دانشگاه. مطالعات همچنین نشان می دهد که تمدید تعطیلی مدارس تاثیر ماندگار.

با توجه به یونسکو 91 درصد از دانش آموزان — بیش از 1.5 میلیارد کودکان — نهفته تعطيلي مدرسه با سراسر کشور تعطیل در 191 کشور جهان است. U. N. آژانس هشدار داد که نرخ ترک تحصیل به احتمال زیاد به صعود پس از بازگشایی مدارس. دیگر تعطیلی عمیق تر تاثیر.

لانست مطالعه رهبری دانشگاه کالج لندن دریافتند که مدرسه تعطیل می توانست نسبتا کوچک تاثیر بر coronavirus را گسترش.

این مطالعه اشاره کرد که تعطیلی مدارس به طور معمول صاف اوج شیوع بیماری اما باید متواضع اثرات احتمالی تعدادی از موارد است. کودکانی که اقامت در خارج از مدرسه باید نیمی از تعداد تعاملات روزانه با کودکان دیگر اما به احتمال زیاد به ترکیب با کودکان از مدارس دیگر نویسندگان توجه داشته باشید. تعطیلی مدارس و همچنین مانع توانایی مراقبت های بهداشتی کارگران برای رفتن به محل کار.

دیوید Isaacs, متخصص اطفال و استاد بیماری های عفونی در دانشگاه سیدنی گفت: بسته شدن مدارس ممکن است غیر ضروری برای محدود کردن گسترش یافته است.

“البته هر کسی که کمی ترسیده را حفظ خواهد کرد کودکان خود را در خانه” او گفت:. “من فکر نمی کنم که خوب برای کودکان و کل ما عادی زندگی می کنند.”

کودکان به نظر می رسد در معرض خطر بسیار کم شدید نتایج از covid-19 اگر آنها آلوده با کوروناویروس. آمار به روز جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که در ایالات متحده از Feb. 1-آوریل 11, تنها سه نفر از اولین 13,130 مرگ و میر به طور رسمی نسبت به covid-19 درگیر کودکان زیر 15. از سن 15 تا 24 وجود دارد یکی دیگر از 13 مرگ و میر.

جایی که مدارس بازگشایی?

Hannibal Hanschke

ایسنا

معلم بریجیت Steinbach کلاس های درس آماده برای انجام فارغ التحصیلی دبیرستان امتحانات در کلینمچنو آلمان در روز پنج شنبه.

نروژ با بازگشایی مدارس مارس 27 برای نمرات از طریق یکی از چهار. در عرض سه هفته بعد یک میزبان از دیگر کشورها طرح به دنبال برای برخی از دانش آموزان: نیوزیلند, مکزیک, آلمان و فرانسه در میان آنها هستند.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی روز دوشنبه گفت که “وجود نابرابری در آن وجود دارد کسانی که دسترسی به اینترنت و که نمی توان با کمک پدر و مادر خود را.”

[یک صومعه در اوکراین پس از در تمسخر coronavirus اقدامات است. در حال حاضر آن است که یک نقطه داغ.]

مقامات اسرائیلی با توجه به محدود باز شدن برخی از برنامه های مدرسه برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان قبل از پایان ماه آوریل است. بعد پیش دبستانی ابتدایی و متوسط و بالا مدرسه برنامه خواهد بود مرحله به مرحله در.

اما این طرح موجب واکنش شدید از برخی از پدر و مادر است. آموزش و پرورش سخنگوی وزارت گفت که این وزارتخانه در حال حرکت بود با احتیاط به دنبال در چگونه به گسترش آموزش از راه دور.

در چین برخی از استان های بازگشایی مدارس در ماه گذشته. پکن و شانگهای در حال حاضر بازگشایی بسیاری از کسب و کار اما مدارس بعد خواهد آمد: از مارس 27 آوریل 11.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک معلم صحبت می کند به عنوان یک مدرسه بازگشایی دوشنبه در شانتو, چین.

هنگ کنگ مانند سرزمین اصلی چین و ماکائو بود و در میان اولین به مدارس که coronavirus آمار با اجماع گسترده است که مدارس باید درهای خود را با توجه به زخم در هنگ کنگ جامعه بیش از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2003 که در زمان تقریبا 300 زندگی در این سرزمین است.

میکی لئونگ 18 ساله دانشجو در هنگ کنگ خواهد شد که نشستن برای کنکور در اواخر این ماه باید با حواس پرتی از برادر کامپیوتر بازی. هنگ کنگ مدارس بسته باقی می ماند.

“من آن را واقعا سخت به تمرکز بر در خانه است. و از سوی دیگر اضطراب بیش از این ویروس آسیب دیده من روانی همراه با تغییرات مداوم در تاریخ exam,” او گفت:.

سنگاپور نگهداری مدارس باز تا 8 مارس با استناد به آمار اولیه نشان داد که کودکان کمتر مستعد ابتلا به این ویروس و تا به حال علائم خفیف. اما این تغییر البته پس از covid-19 موارد رز ده برابر در یک ماه.

در روسیه که در آن موارد جدید در حال افزایش سرعت تنها 8 درصد از مدارس در حال انجام در کلاس های فرد است.

اولگا Ryazanova که پسر در کلاس نهم در مسکو نگران است.

“نظر من این است که این وضعیت قطعا تاثیر منفی بر کیفیت آموزش و پرورش. شما نیاز به یک اراده قوی بالا خود سازمان و انگیزه به مطالعه در این وضعیت. نه هر کس که متاسفانه.

“این اولین بار است که ما تا به حال این وضعیت با یک ویروس کشنده,” او اضافه شده است. “همه اشتباه است. بنابراین من نمی خواهد به جرات تقاضای باز شدن مدارس در این وضعیت است.”


دیکسون گزارش از مسکو آدم از لندن و پاتریک از سیدنی. استیو هندریکس و اموزش Eglash در اورشلیم Shibani Mahtani و تیفانی لیانگ در هنگ کنگ, James McAuley در پاریس, Mary Beth شریدان در مکزیکو سیتی, Joel Achenbach در واشنگتن و ناتاشا Abbakumova در مسکو در کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

به عنوان دانمارکی بازگشایی مدارس, برخی از والدین نگران هستند نگه داشتن فرزندان خود در خانه

بریتانیا گسترش مستند به عنوان بوریس جانسون بازیابی در حومه شهر

اروپا شروع به راه رفتن ‘tightrope’ از coronavirus مستند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات