در ESPN ” آخرین رقص,’ یک فیلتر نشده مایکل جردن می شود آخرین کلمه

“هستند کسانی که از این قرص ها شما را به نگه داشتن شما کوتاه است؟” اردن با صدای بلند پرسید: رندر Krause لال با پژمرده توهین. “و یا در کسانی که رژیم غذایی قرص?” اردن راه می رفت خاموش chuckling در خود ظلم و ستم. بسیاری از تماشاگران ایستاده بود و در سکوت خراشیده نمی خنده.

این صاف و پوست کنده در یک نگاه دیوانه و اردن به نظر می رسد در اولین قسمت از فیلم “آخرین رقص” ESPN 10-بخش مستند در مورد 1997-98 Bulls که برای اولین بار روز شنبه در 9 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

برای دهه های عمومی شناخته شده است اردن به عنوان عالی ورزشکار خندان “بود مانند مایک” سیار و یک نماد جهانی. علاوه بر مشخصات بالا سخنرانی در سالن از شهرت القایی و کوبه برایانت یادبود در ماه فوریه هر چند پنج بار MVP صرف بازنشستگی dodging کانون توجه و اجتناب رسانه های اجتماعی. با این حال اردن را بی رحمانه شخصیت — آلفا سگ که humiliated Krause, تهدید مخالفان و پانچ استیو کر در عمل — نگهداری stranglehold در تخیل.

در حالی که “آخرین رقص” ارائه می دهد جامع و قانع کننده در پایان از شیکاگو سلسله رئیس آن دستاورد ارائه اردن را به حساب خود او قاتل رویکرد به رقابت و رهبری است. بسکتبال افسانه سه شنبه تمدید مصاحبه و با صراحت مورد بحث و بررسی موضوعات حساس از جمله گرایش های استبدادی خود را قمار خود را غیر سیاسی عمومی موضع و مرگ پدرش.

“این است که یک پف قطعه” گفت: Estee Khazaal اردن دیرین مدیر کسب و کار. “هیچ چیز از حد.”

تلاش به رنگ همه طرف اردن از جمله لبه های خشن شد و با کمک یک گنجینه از پشت صحنه فیلم به نظر می رسد که در هشت قسمت به بررسی توسط واشنگتن پست. اما آن اردن تمایل به دفاع از خود توجیه اقدامات خود و توضیح خود را از تفکر است که باعث می شود “آخرین رقص” قطعی بازگویی.

“در اولین مکالمه ما تا به حال در فرد در سال 2017, [اردن] صحبت شد در مورد ‘جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد “نقل قول” مدیر Jason Hehir گفت. “او به موضوعات در 20 دقیقه که من مطمئن هستم او خواهد بود مایل به دریافت به طول کل سال-فرایند طولانی است. هنگامی که ما به مجموعه او به من گفت از او بخواهید هر چیزی و او را به من بگویید حقیقت است. او آگاه از تصویر خود را و از آنچه که مردم در مورد او فکر می کنم. او مشتاق به صحبت کردن.”

ده هزار ساعت

گاو’ اجرا به سال 1998 عنوان لقب “آخرین رقص” توسط مربی فیل جکسون قبل از فصل بود و پر از احساسات سخت است. اردن بود نا امید Krause پیش از موعد بازسازی برنامه های. جکسون مطلع شد توسط مدیریت که او را نمی توان حفظ کرد و پس از برگشتی. Scottie Pippen عصبانی خود را در مورد زیر بازار قرارداد هدفمند تاخیر در عمل جراحی پا و درخواست یک تجارت است. مبهم Dennis Rodman partied و pouted.

مناسب آوردن “آخرین رقص” به تلویزیون نیز یک ماراتن روند. NBA سرگرمی رهبری در آن زمان در حال حاضر توسط کمیسیون آدم نقره ای تن به تن گاو و اردن اردوگاه در پشت صحنه دوربین خدمه به سند این فصل است. همه طرف ها توافق کردند اما نتیجه فیلم sat استفاده نشده برای بیش از 20 سال در حالی که اردن Khazaal, مالی, مدیر Curtis پولک و تولید کننده مایک Tollin وزن گزینه های خود را. اردن در ابتدا “تمایلی” به نور سبز یک پروژه Khazaal گفت: چون او گرامی خود را حفظ حریم خصوصی و نگران بود که مواد منفجره صحنه خواهد بود غلط اگر آنها نبودند با ارائه کامل بافت.

به عنوان رسانه شروع به آزمایش با longform ورزشی, فیلم های مستند, اردن, اردوگاه متقاعد شد آن را به فرمت مناسب برای گفتن داستان کامل. Hehir که قبلا کارگردانی یک فیلم مستند در مورد میشیگان “Fab Five” تیم بسکتبال آماده شده 14 صفحه طرح در سال 2016 به عنوان او در رقابت با دیگر کارگردان نامزد. یک بار Hehir برنده نزدیکی اردن گذاشته تنها یک زمین حکومت: “آخرین رقص” باید در مورد کل بولز تیم به جای یک موضوع بیوگرافی.

این پروژه در محدوده نفس گیر بود. Hehir و تیم او تابیده از طریق 10 ، 000 ساعت از فیلم آرشیوی از جمله 500 ساعت از NBAE منحصر به فرد نوار. در سال 2018 آنها شروع به انجام مصاحبه با 106 نفر از جمله رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و باراک اوباما که تولید صدها ساعت فیلم و 5000 صفحه متن. Hehir گذشته را صرف 26 ماه کار بر روی این پروژه تمام وقت.

با Hehir در محل Khazaal گفت: اردن اردوگاه انجام یک “کل تور” آینده نگر رسانه ها توزیع میکنند. در نهایت ESPN و Netflix انتخاب شدند برای رسیدگی داخلی و جهانی جریان توزیع شد. ESPN موفقیت با آن “30 30” مستند شد کلید عامل تصمیم گیری است.

“این بزرگترین, بلند پروازانه ترین محتوای اصلی پروژه ما تا کنون راه اندازی شده گفت:” ESPN اجرایی کانر Schell. “هنگامی که شما در پیدا کردن یک بایگانی از آن [پشت صحنه] مواد وجود دارد, شما در حال مرگ برای که داستان. من خوشحالم که ما منتظر. من خوشحالم که آن را در این زمان طولانی است. آن است که بسیار جالب تر با گذشت زمان است.”

ESPN برنامه ریزی شده به هوا “آخرین رقص” در خاموش شب در NBA نهایی در ماه ژوئن. زمانی که رمان coronavirus همه گیر تعطیل حرفه ای ورزشی در ماه مارس طرفداران و مشخصات بالا در ورزشکاران از جمله لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James clamored برای این پروژه را آزاد کند.

“فیلم بسیار واضح است که به نظر می رسد مانند آن را به ضرب گلوله کشته شد دیروز” Hehir گفت. “من امیدوارم که آن را dispels اسطوره است که مایکل در برابر بازی لوله کش.”

مصرف شده توسط برنده

“آخرین رقص” انجام اردن قطعنامه که به کل تیم را داستان. فیلمسازان سرمایه گذاری قابل توجهی در جکسون Pippen, Rodman و کر در حالی که همچنین با تاکید بر نقش بازیکنان مانند اسکات Burrell, اردن را “حیوان خانگی پروژه” که فصل. بسکتبال مرگ-hards وجود دارد این است که فیلم از Pippen کالج روز در دانشگاه آرکانزاس مرکزی و ایالات متحده آمریکا بسکتبال 1992 تیم رویایی شیوه به علاوه یک نگاه در داخل گاو’ 1997 سفر به پاریس و حلقه خود را جشن شب.

حتی پس از, اردن بود که همیشه رفتن به محور این مستند. این 10 قسمت time-shift پریدن به کشف اردن کودکی عاشق بیس بال خود را بدنام برش از Laney دبیرستان varsity تیم خود عنوان برنده بلوز در کارولینای شمالی و حذفی جنگ با دیترویت پیستونز. او معروف لذت رقابت و دیده می شود صحبت کردن زباله به Charles Barkley, بحال خود برگشتن در مقایسه به کلاید درکسلر و رد Gary Payton ادعا می کند که استراتژی دفاعی تغییرات توسط سیاتل فراصوت است می تواند به تغییر این دوره از سال 1996 نهایی.

بینندگان جوان که بودند زنده در 1990s باید با بهره مندی از کامل بازگویی این آشنا روایات و آنتاگونیست. هر یک از خریداران شش عنوان می شود خود را درمان به عنوان نشانی اردن midcareer بازنشستگی به بازی بیس بال. هم تیمی های خود درمان می شوند به عنوان ستاره در حق خود و نه از غرفه.

“اردن نیازی به معرفی نسل جدید” Schell گفت. “او فراتر از آن است. اما من مطمئن هستم زیر 25 جمعیت به طور کامل می داند چقدر او به معنای به مردم تا چه حد او به سفر در سراسر جهان آنچه که او را برای این ورزش و چه کسانی که تیم به معنای.”

طرفداران که با گاو درمان می شود هرگز قبل دیده می شود لحظه آرام: اردن ساده لوحانه توصیف مواد مخدر عادات خود را rookie سال هم تیمی های flips یک چهارم با ایالات مرکز امنیتی و muses در مورد خفه کننده طبیعت شهرت در حالی که به تنهایی در یک اتاق هتل. دوربین, گیر افتاد, او گریه و بغل کردن و یا در سال 1991 جایزه قهرمانی با پدرش در کنار او بودند; آنها وجود دارد دوباره زمانی که او sobbed در اتاق قفل طبقه بعد از خود به عنوان پدر او پس از مرگ است.

“ما سوال که آیا او انسانی بود که آیا او تا به حال احساسات” گاو مرکز خواهد Perdue گفت. “یک مرد بود که کاملا متمرکز بر [برنده] تنها. تنها احساسات ما همیشه می خواهم دیده می شود از او خشم و سرخوردگی. ما به معنای واقعی کلمه نه به کسانی که احساسات [در سال 1991].”

برخی از این مستند به یاد ماندنی ترین مبادلات آمد که Hehir تسهیل مشترک بحث استفاده از تکنولوژی به منظور جلب کردن واقعی واکنش و پاسخ صادقانه. به تشویق Rodman به جزئیات خود را midseason بندر در لاس وگاس مدیر نشان داد Rodman یک ویدئو کلیپ از اردن بحث فضای سیرک. فورا Rodman copped به فسق. در نقطه دیگر Hehir ویدیو را برای اردن از Isiah Thomas دفاع از خود تصمیم به لرزش دست ها پس از سال 1991 کنفرانس شرق نهایی.

“من را تکان داد همه دست دو سال در یک ردیف زمانی که آنها به ضرب و شتم ما” اردن گفت: نورد چشمان او در دیرین خود انتقام. “وجود دارد یک احترام خاصی به بازی. که ورزشکاری. مهم نیست که چقدر آن لطمه می زند. باور من این f—— صدمه دیده است. آنها نمی باید به لرزش دست ما است. ما می دانستیم که ما whooped خود یک– در حال حاضر. به من که بهتر بود از برخی جهات نسبت به برنده مسابقات قهرمانی.”

“آخرین رقص” را نشان می دهد بولز’ داستان تکامل از خشم به رفاقت در طول این فصل است. جکسون ماساژ غرور و فشار دکمه سمت راست. Pippen عقب نشینی در تجارت خود را درخواست. Rodman متمرکز برای پلی آف.

بیست و دو سال بعد احساس وحشت و نگرانی با توجه به بسته شدن. Hehir گفت که خریداران در مجموع به عقب نگاه کرد و در سال 1998 فصل را با “غرور دلتنگی و wistfulness” و Pippen با اشاره به Krause که در سال 2017 به عنوان “بزرگترین جنرال موتورز تا کنون [که] به شما نشان می دهد چقدر یخ ذوب شده.”

اما بی رحم, سلطه گر اردن باقی می ماند مرکزی, رانندگی, نیروی — هر دو تیم و مستند. او ایستاده بود توسط جکسون در طول قرارداد خود را saga نگه داشته و خریداران شناور در طول Pippen اوایل فصل نبود و منجر به اتهام به Rodman پشت بریزید. در نهایت آن اردن که توپ را به سرقت برده از یوتا جاز به جلو کارل مالون dribbled تا دادگاه خار Bryon راسل و آمار یاد بلوز به مهر و موم خود را ششم و نهایی عنوان شده است.

“من امیدوارم که این سری نشان می دهد که چگونه فرسوده و مالیات آن در بدن و روح خود را برای حفظ سطح خود را از تعالی” Hehir گفت. “من نمی دانم که ما همیشه کسی بود که در پس همه مصرف با برنده شدن و نه مصرف با شهرت. ورزشکاران امروز می خواهم پیروان بیشتر و بیشتر دوست دارد. این چیزی است که مایکل در این صورت در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im