در ایمیل ولز فارگو مدیران griped مورد بررسی قرار mulled با استفاده از خیریه به عنوان اهرم

“اریک نیز به من اطمینان داد که ادامه خواهد داد به ‘سیاسی’ نظارت از تعامل با ما” پارکر گفت: در یک ایمیل به یک عضو از بانک هیئت مدیره.

ایمیل و ارز کشف شد در طول یک سال تحقیق و تفحص از San Francisco-بر اساس بانک توسط کمیته خدمات مالی مجلس که مشکلات گسترده با چه ولز فارگو و هیئت مدیره پاسخ داده اند به بیش از سه سال از رسوایی در آن عملیات. این backchannel ارتباطات بین Blankenstein از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منصوب که استعفا داد و در زیر ابر و پارکر به طور بالقوه تضعیف حرفه ای اداره که مقامات آگاه بودند نه از آرایش بیشتر از گزارش 100 صفحه ای یافت می شود.

ولز فارگو است “بی پروا megabank با بی اثر مدیره و مدیریت است که به نمایش گذاشته شده است فاحش الگوی مصرف کننده نقض” Rep. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) صندلی این کمیته در بیانیه ای گفت:.

یک Wells Fargo سخنگوی جنیفر دونن گفت: این بانک هنوز هم بررسی این گزارش و کاهش یافته است به نظر بیشتر است. Blankenstein و پارکر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

ولز فارگو در حال حاضر مدیر عامل شرکت چارلز Scharf, برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از خانه کمیته جمعه و دو تن از اعضای کمیته هیئت مدیره برنامه ریزی شده به نظر می رسد در روز چهارشنبه.

این گزارش همچنین نشان داد که این بانک رگولاتور از جمله دفتر حسابرسی از پول و فدرال رزرو آگاه بودند از این بانک مشکلات سال قبل از اقدام و ولز فارگو آهسته بود برای رسیدگی به مشکلات آن است. بانک اعضای هیأت مدیره موفق به برگزاری ارشد مدیران پاسخگو و به نظر می رسد تمایلی به تبدیل شدن به طور مستقیم درگیر در حل و فصل مسائل این کمیته در بر داشت.

در سال 2017, سپس معاون رئیس ولز فارگو را تخته, بتسی, دوک, سوال چرا CFPB شد از جمله او را در ایمیل در مورد اقدامات بانک های مورد نیاز را با توجه به گزارش. “چرا شما آن را ارسال به من, هیئت مدیره به جای مدیر بخش?” او پرسید CFPB رسمی در یک ایمیل با توجه به گزارش.

یک CFPB رسمی بعد گفت دوک پاسخ آمد که “تعجب” از اعضای هیئت مدیره “نمی خواهد به طور معمول شی برای دریافت ارتباطات از یک تنظیم کننده” با توجه به گزارش.

در این گزارش همچنین آمده است که ولز فارگو مدیران به نظر می رسید بیشتر علاقه مند شدن از زیر فدرال نظارت به سرعت “به جای در نظر گرفتن زمان لازم برای رسیدگی به نقاط ضعف” در بانک. در یکی دیگر از ایمیل تبادل شده در این گزارش دوک به نظر می رسد به مطبوعات مدیران بانک به سرعت حل و فصل مسائل با تنظیم کننده.

“پس از آنچه که من را دیده اند در ماه گذشته به اعتقاد من ما اعتبار و شاید حتی زنده ماندن به عنوان یک شرکت وابسته به موفقیت خروج از این رضایت سفارشات,” او گفت: در یک سال 2018 ایمیل. “این است که خیلی خوب از یک شرکت به کار گیرند تحت محدودیت از یک مشکل است.”

در میان این کشور بزرگترین و بیشترین سود بانک ولز فارگو تلاش برای غلبه بر فروش رسوایی که ballooned به بانک مراجعه کننده به مصرف کننده های دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به اشتباه foreclosing در صدها نفر از مشتریان و repossessing اتومبیل از هزاران نفر از دیگران.

ماه گذشته این بانک به 3 میلیارد دلار حل و فصل با وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار اذعان است که برای بیش از یک دهه هزاران نفر از کارکنان جعل مدارک جعلی امضا و سوء استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان به منظور دیدار با غیر واقعی اهداف فروش باز کردن میلیون ها نفر از حساب مصرف کنندگان نمی خواهم در این روند است.

اما گزارش شده است که به احتمال زیاد به تقویت دموکرات’ نگرانی بانک بوده است نه تهاجمی به اندازه کافی در اصلاح فرهنگ آن. در یک سال 2017, ارز, بانک مدیر عامل سابق گفته شد در مورد یک طرح برای استفاده از یک وعده داده خیریه کمک مالی به عنوان اهرمی برای فرار اصلاحات آن در حال حاضر موافقت کرده است.

در سال 2017, ایمیل, Michael Loughlin بانک رئیس خطر افسر مورد بحث برنامه ریزی برای تنظیم 200 میلیون دلار برای جبران مصرف کنندگان آسیب های جعلی آن حساب رسوایی.

اگر هر گونه پول در سمت چپ بود بیش از این بانک می تواند آن را به موسسه خیریه Loughlin گفت: پس از آن مدیر عامل تیم اسلوان اما تنها در صورتی ولز فارگو را تنظیم توافق به اجازه بانک از آن رضایت سفارشات. “اگر آنها نمی, هیچ کمک مالی. قرار دادن مسئولیت پشت در آنها را,” او گفت:.

در پیش بینی از هفته آینده جلسات Wells Fargo اعلام کرده است تغییرات از جمله این که این امر افزایش حداقل دستمزد برای هزاران نفر از کارکنان خود را به بین $15 و 20 دلار در ساعت شروع ارائه حساب با اضافه برداشت و یا ناکافی بودجه هزینه.

اما Scharf است به احتمال زیاد به صورت شک و تردید مخاطبان هفته بعد وقتی که او را تبدیل به سومین ولز فارگو مدیر عامل شرکت در سه سال به نظر می رسد قبل از کاپیتول هیل. پیشینیان خود تلاش تحت شدید بازجویی از نمایندگان مجلس و در نهایت مجبور به استعفا شد.

“او نشان می دهد که او یک خارجی است و او به طور فعال مشغول به کار در این بانک مشکلات گفت:” اد آسیاب واشنگتن-بر اساس سیاست تحلیلگر با ریموند جیمز. “این یک چیز است به یک طرح بر روی کاغذ است. این یکی دیگر از آن به نگه دارید تا به کنگره نمي شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im