در دهه قبل از عفو مایکل Milken راه اندازی شد ‘داووس’ رقیب و باران میلیون ها نفر در موسسات خیریه

سالانه جمع آوری در کالیفرنیا پرتاب شده توسط Michael Milken به اسم اتاق فکر — که در آن یک بلیط می تواند هزینه تا $50,000 — بوده است که بسیار قابل رویت بخشی از میلیاردر تلاش برای ساخت یک جدید میراث او پس از صرف نزدیک به دو سال زندان برای تقلب اوراق بهادار در اوایل 1990s. Milken تا به حال به دست آورده شهرت ملی برای پیشگام استفاده از بالا و عملکرد بالا-ریسک اوراق بهادار در راه ساخته شده است که او در میان تاثیرگذارترین سرمایه داران آمریکایی از دوران است.

با وجود Milken داشتن شده است در اصل محکوم به 10 سال زندان و جریمه 600 میلیون دلار او و خانواده اش برگزار شد به صدها میلیون دلار دارایی دارند. با ارزش خالص که فوربس تخمین می زند در 3.8 میلیارد دلار او باران بیش از 1 میلیارد دلار در تحقیقات پزشکی آموزش و پرورش و علل دیگر از آنجا که 1970s با توجه به سخنگوی جفری مور.

در سال 2014 دانشگاه جورج واشنگتن تغییر نام آن به دانشکده سلامت عمومی hariri دانشکده بهداشت عمومی. Milken بنیاد نیز دست هزاران نفر از $25,000 چک به مربیان در آنچه که به عنوان “اسکار از آموزش است.”

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت عفو سرمایه همراه با عفو یا اعطای عفو به 10 نفر دیگر از جمله سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Milken این کار بشردوستانه قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در پایگاه مشترک اندروز گفت Milken است “رفته در اطراف و انجام یک کار باور نکردنی جهان, با همه پژوهش های خود را بر سرطان.”

میلیاردر تا به حال فقط در بازگشت از آفریقای جنوبی که در آن او بود و میزبانی جلسات در مورد نحوه گسترش دسترسی پیشرفته درمان های پزشکی و آماده شدن برای رفتن به دفتر رئیس جمهور نامیده می شود به او بگویید از عفو با توجه به مور. Milken سپس خود بازدید 96 ساله و مادر, او گفت:. “او بسیار لمس کردن و خیلی خوشحال — او گفت: — که این عفو آمده بود در حالی که او هنوز هم زندگی” سخنگوی گفت.

در یک بیانیه Milken, 73, گفت که او و همسرش “بسیار سپاسگزار به رئیس جمهور. ما نگاه به جلو به بسیاری از سال به دنبال تلاش های ما در تحقیقات پزشکی آموزش و پرورش و بهداشت عمومی.”

Jordan Thomas یک شریک در Labaton Sucharow سابق و محاکمه وکیل در کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری گفت: عفو احتمالا خواهد بود “نگران توسعه” برای مقامات مجری قانون که در اصل رفت و پس از Milken. “این بخشی از یک دوره مبارزات انتخاباتی به تمیز کردن Milken نام خانوادگی و ظاهرا آن بوده است موفق” توماس گفت.

Milken ثروت کمک به استفاده از شرکت های بزرگ اوراق قرضه برای تامین مالی شرکت های بزرگ تصاحب در حال حاضر از بین رفته درخل برنهام لمبرت. Milken را نوآوری ساخته شده او را به یکی از شناخته شده ترین چهره در امور مالی و ساخته شده آن را آسان تر برای هر دو کارآفرینان کوچک و شرکت های بزرگ raiders برای جمع آوری پول, اما آنها هم مقصر توسط برخی از اقتصاددانان در آن زمان برای تشویق ایالات متحده کسب و کار برای دریافت بیش از حد به شدت به بدهی.

اما جایگاه او هم پاشیده زمانی که او متهم شد به عنوان بخشی از یک خودی-تجارت طرح. Milken در ابتدا رد اتهامات اما در نهایت التماس کرد گناه را به شش فقره در سال 1990 گریه او به عنوان بستری در دادگاه به دستکاری بازارهای مالی است. “من می دانم که من اعمال من صدمه دیده اند کسانی که نزدیک به من,” او گفت: در آن زمان.

او محکوم به 10 سال زندان و جریمه 600 میلیون دلار.

Milken منتشر شد و پس از دو سال و به سرعت شروع به باز گشت مبارزه است. “شش سال گذشته شده اند بسیار دشوار است, به خصوص این گذشته 22 ماه” Milken گفت: پس از آزادی او در سال 1993.

Milken شخصی ثروت باقی مانده است حدود 125 میلیون و همسر و فرزندان خود را گزارش کرده بودند که تا آنجا که $350 میلیون واشنگتن پست گزارش داد ،

Milken هیچ علاقه ای به بازگشت به سرمایه گذاری گفت: مور سخنگوی خود را.

“او نمی خواهد داد تا در طول عمر خود جنگهای صلیبی به پیدا کردن درمان برای سرطان و دیگر بیماری های تهدید کننده زندگی تا کسانی که تهدید سلامت آنها را شکست داد. او با این نسخهها کار در سراسر ساعت از طریق چندین سازمان های غیر انتفاعی به آدرس بزرگترین چالش در زمینه تحقیقات پزشکی و آموزش و پرورش و بهداشت عمومی” سخنگوی گفت.

Milken شد مبتلا به سرطان پروستات در زمان آزادی او آغاز شده و آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان سرطان پروستات بنیاد بودجه مطالعات مختلف در این بیماری است. در سال 2004 مجله فورچون او را به نام “مردی که تغییر دارو است.”

“او تا به بسیاری از انرژی من به شما بگویم که من تحت تاثیر قرار گرفته” و سپس رئیس جمهور کلینتون گفت: از Milken در سال 1994 پس از تماس به یک رویداد تجلیل سابق سرمایه کار خود را بر سرطان پروستات. “او باعث می شود من مانند یک piker. او باعث می شود من می خواهم نگاه من در تعطیلات هستم و هر روز او کردم خیلی انرژی است.”

دانشگاه جورج واشنگتن تغییر نام آن در بهداشت عمومی مدرسه پس از میلیاردر پس از hariri و Milken بنیاد خانواده اهدا ترکیب 50 میلیون دلار به این دانشگاه در سال 1994 تنظیم یک رکورد است. GWU جمهور استیون نپ در آن زمان به نام هدیه, که همچنین شامل 30 میلیون دلار از تاجر M. Sumner Redstone خیریه بنیاد “محوری لحظه.”

“مایک Milken پیشرو تلاش در تمرکز توجه تمام جامعه جهانی در بیماری های مزمن” نپ گفت: پس از آن.

اما Milken نام نیست همیشه به خوبی دریافت کرد. در سال 2011 Milken برادر لوول Milken اهدا 10 میلیون دلار به قانون UCLA مدرسه و دانشگاه اعلام کرد که ایجاد لوول Milken Institute for قانون کسب و کار و سیاست است. حداقل یک استاد Lynn A. چاق و چله, اعتراض کرد و گفت این امر آسیب او “شخصی و حرفه ای شهرت.”

از طریق سیاست عمومی در اندیشکده Milken رسیدن به توسعه یافته به واشنگتن است. این hariri اشغال سه ساختمان در خیابان پنسیلوانیا در نزدیکی کاخ سفید از جمله یکی از افتتاح در سال 2023 این مرکز برای پیشبرد رویای آمریکایی که تمرکز بر روی آموزش و پرورش و بهداشت و مسائل دیگر. در ماه ژانویه این اندیشکده منتشر شد برنامه ای برای اصلاح Fannie Mae و Freddie Mac مسکن شرکت های گرفته شده در طول بحران مالی جهانی.

Milken است و نه سرمایه گذاری در هر دو شرکت گفت: مور سخنگوی خود را. “مایک و خود را وکیل بسیار حساس هستند به هر ظاهر تعارض و مطمئن شوید که او می کند یک خطر مالی در هر شرکت و یا پروژه ای است که می تواند ایجاد یک درگیری” او گفت:.

این hariri نیز پیشرو طرفدار “فرصت مناطق” — فرار مالیاتی به 2017 مالیاتی-برش قانون با هدف تشویق سرمایه گذاری در مضطرب مناطق. فکر می کنم تانک میزبانی یک پنل در فرار مالیاتی در اوایل سال جاری شامل یک وزارت خزانه داری مقام و می سی سی پی رژیم صهیونیستی. فیل برایانت (R). به گفته نیویورک تایمز این موسسه رهبران نیز تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای فرار مالیاتی سخاوتمندانه تر برای سرمایه گذاران ثروتمند.

Milken هرگز خریداری شده هر ملک در یک فرصت منطقه گفت: مور. این hariri به نام نیویورک تایمز گزارش “نادرست است.”

“من هیچ دلیلی برای شک و تردید است که Milken صرف 30 سال گذشته انجام خوب کار می کند و تبدیل جهان به مکانی بهتر. او باید با توجه به اعتباری عظیم که” John K. کارول یکی از سرب دادستان در Milken مورد نوشت: در یک ستون برای واشنگتن پست. “من هیچ سگ در این مبارزه و فکر نمی کنم که هر کسی باید از دست دادن خواب بیش از او عفو کرد.”

اما کارول نوشت نیست که نفی این واقعیت است که Milken مرتکب جرائم مالی. “من می دانم که نه تنها به این دلیل که ما دادستان را دیدم شواهد اما همچنین به این دلیل که خود را وکیل, بهترین وکیل از نسل او توصیه او را به اعتراف به گناه” کارول نوشت.

Milken مدافعان شامل رودلف W. جولیانی که ایالات متحده وکیل در منهتن در آن زمان است که دفتر رهبری Milken را تعقیب و نلسون Peltz که انداخت رئيس جمهور 10 میلیون دلار جمع آوری کمک در 95 میلیون پالم بیچ فلوریدا., خانه شنبه شب و توصیه می شود Milken عبدالله است. Milken تماشای نتایج 2018 انتخابات میان دوره ای در کاخ سفید با توجه به بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>