Nestled در تپه ای در شمال شرق واشنگتن برنتوود شده است محله ای که در آن خانواده خود را مطرح کودکان و ماند برای سال های بسیاری است اما تغییر در حال آمدن است به آجر rowhouse به صف خیابان های این جامعه است. برنامه ای برای احیای برخی از محله مسکن و خرده فروشی در مجتمع های ممکن است وصله پینه کردن برنت وود ظاهر اما توسعه دهندگان با هدف حفظ آن تاریخی tightknit ریشه.

حس رفاقت یکی از چیزهایی که جیمز هلند, 42, تحسین بسیاری در مورد برنتوود. پس از حرکت به یک خیابان از rowhouses در محله هفت سال پیش پس از زندگی در اطراف این منطقه برای تقریبا 20 سال او را متوجه نحوه بستن گره جامعه است گفت: همسایگان خود را همه می دانیم هر یک از دیگر.

“مردم به دنبال هر یک از دیگر,” او گفت:.

Freda پادشاه متولد و بزرگ شده در واشنگتن است. او به خاطر برنت وود به عنوان یک خانواده محور جامعه و یادآوری آن سالانه بلوک احزاب به عنوان یکی از رویدادهای مورد علاقه در دوران کودکی است. او همچنین به یاد یک زمین بازی در سراسر خیابان را از خانه او که در آن کودکان در محله ایفا کرده است.

پادشاه 59 نقل مکان کرد, واشنگتن, پس از بازنشستگی از دولت فدرال و فروش خانه در برنتوود. او متوجه بسیاری از ساکنان دیگر باید نقل مکان کرد و همچنین, فروش خانه های خود را به سرمایه گذاران به عنوان جامعه دستخوش گذار.

[در شنا در این زمینه و در دریاچه در Loudoun را اشبرن ایجاد کرد]

Brentwood, است بخشی از تحریم ها فرصت مناطق برنامه یک برنامه فدرال فراهم می کند که مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای جدید و پروژه های تجاری در جوامع کم درآمد. برنامه جذب توسعه دهندگان به محله.

ریا 20 هکتار مخلوط با استفاده از توسعه MidCity توسعه جریان بود از این فرصت از مناطق برنامه وجود داشته است اما پس از آن بهره مند. بخشی از ریا را در بودجه می آید از فرصت صندوق. توسعه آن نیز در حال پرداخت توسط خیریه و تامین مالی عمومی است. ریا را به ارمغان بیاورد جدید آپارتمان خانه و ارشد خوابگاه به محله در طول چند سال آینده. آن را شامل یک شهر جدید مرکز و فروشگاه ها و رستوران های اضافی و فضاهای عمومی.

تا راه را برای ریا این برنتوود مرکز خرید روستای تخریب شد و در سال 2016. Brookland مانور زیادی 1940s-عصر مجتمع آپارتمانی در محله ای که خانه را به کم درآمد ساکنان قرار بود تخریب در سال 2019 است اما در برگزاری با توجه به خارج از تجدید نظر بودن در دادگاه حل شود. کلنگی در تلاش برآورده شده است با بررسی مخلوط به ویژه از ساکنان آپارتمان بسیاری از آنها از ترس جابه جایی.

[در Gaithersburg را Kentlands محله, ‘جدید شهرسازی’ در پر گل]

مینی الیوت رئیس Brookland مانور-Brentwood ساکنان روستای’ Association نقل مکان کرد به برنتوود 27 سال پیش به دنبال یک بزرگتر محل به منظور بالا بردن grandkids.

الیوت همراه با بسیاری دیگر از سالمندان و ساکنان تربیت فرزندان و نوه ها در Brookland مانور پشتیبانی نوسازی و توسعه مجدد از محله اما نگرانی در مورد عدم مقرون به صرفه و در دسترس مسکن. ساکنان’ association همچنان به مبارزه برای حفظ همه 535 واحد موجود مقرون به صرفه مسکن در سه-چهار و پنج خوابه در اندازه ها و یارانه سطوح برای ساکنان ساخت صفر تا 30 درصد مساحت متوسط درآمد همراه با مستاجر فرصت های شغلی.

“این نیست که ما نمی خواهیم آنها را برای ساخت اما باید منصفانه با مردم زندگی در اینجا,” او گفت:.

آماندا Andrade-Rhoades

برای واشنگتن پست

رود آیلند ردیف یک مجتمع آپارتمانی لوکس است که باز در سال 2012 در گوشه شمال غربی محله دارای رستوران و فروشگاه و خدمات برای برنتوود ساکنان.

آماندا Andrade-Rhoades

برای واشنگتن پست

پیاده گذشته مغازه ها در امتداد رود آیلند ردیف.

در سال 2018 و متوسط قیمت خانه در برنتوود افزایش به $456,000 40 درصد پرش از $325,000 در سال 2017, با توجه به روشن MLS. افزایش شدید آورده نگرانی در مورد مسکن مقرون به صرفه به خط مقدم بسیاری از ساکنان در ذهن.

برخی از خانه های خریداری شده توسط سرمایه گذاران که بازسازی شده و فروش آنها را برای قیمت های بالاتر باعث قیمت متوسط به افزایش است گفت: پاملا نلسون-چندلر یک عامل املاک و مستغلات با کلر ویلیامز خواص ترجیح داده.

پیشگامانه برای ریا توسعه است انتظار می رود در این سال, اما آن است که نه تنها توسعه های جدید در محله.

رود آیلند ردیف یک مجتمع آپارتمانی لوکس است که باز در سال 2012 در گوشه شمال غربی محله دارای رستوران و فروشگاه و خدمات برای برنتوود ساکنان. هدف فروشگاه های اخیرا باز شده در نیویورک خیابان درست در جنوب محله.

سایت سابق از برنتوود ایجاد مرکز خرید در حال حاضر دارای یک نقاشی دیواری, نقاشی شده توسط محلی muralist مت Corrado و برخی از برنتوود ساکنان. بسیاری استفاده می شود برای هنر و رویدادهای اجتماعی از جمله ملی کردن یک محله رفاقت کمپین ترویج پلیس-جامعه مشارکت اقامت تابستانی کباب کردن و بیشتر.

آماندا Andrade-Rhoades

برای واشنگتن پست

Xavior Contee, 14, بازی بسکتبال در برنتوود مرکز تفریح و سرگرمی.

جوان ساکنان در حال حرکت به منطقه به عنوان پادشاه متوجه شد.

“من فکر می کنم این محله در حال آمدن است . . . و شما آن را ببینید در حال توسعه بسیار خوبی در طول چند سال آینده” شاه گفت.

زندگی وجود دارد: Brentwood است محدود آیلند خیابان NE به شمال, مونتانا, خیابان به شرق و نیویورک خیابان به سمت جنوب. آهنگ مترو و خط و Amtrak شمال شرقی راهرو را تا مرز غربی آن.

در سال گذشته 47 خانه های فروخته شده در برنت وود. کمترین قیمت یک اتاق خواب و یک حمام محل سکونت برای $249,900. بالاترین قیمت خانه چهار اتاق خواب و سه حمام rowhouse برای $685,000.

وجود هشت, خواص برای فروش اعم از دو اتاق خواب و یک حمام و محل سکونت برای $274,900 به سه اتاق خواب و سه حمام rowhouse برای $613,000.

مدارس: Langdon, Burroughs و Noyes در مدارس ابتدایی Brookland و McKinley, مدارس و دانبار بالا است.

حمل و نقل: رود آیلند خیابان-Brentwood, ایستگاه مترو, در گوشه شمال غربی محله فراهم می کند و خط قرمز راه آهن خدمات و به عنوان یک انتقال اتوبوس به صورت چند راه. اتوبوس اجرا از طریق مرکز محله در امتداد برنتوود جاده ها است. شعبه شهری دنباله شهری دوچرخه سواری و پیاده روی دنباله قابل دسترس توسط ایستگاه مترو اجرا می شود در امتداد مرز محله.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de