توماس پیتر ایسنا

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت بارهای سبد خرید در یک سوپر مارکت در چانگشا استان هونان چین در روز چهارشنبه. Coronavirus شیوع حمل قابل توجهی خطرات سیاسی برای رهبر پینگ است.

پکن — به عنوان یک جنگ تجاری با ایالات متحده شتاب در ژانویه گذشته, چینی, رهبر خلق چین در دیدار با مقامات حزب کمونیست به هشدار در مورد تعجب ظهور “قوی سیاه “حوادث” است که می تواند ثبات خود را 70 سال حکومت.

دقیقا یک سال بعد یک چالش غیر منتظره آیا ظهور — نه از سالن واشنگتن اما از اصطبل بازار در ووهان.

در حالی که چین در جنگ coronavirus بیماری بالقوه مكيدند جهانی بهداشت عمومی و اقتصاد داخلی حزب کمونیست نیز تکاپوی ظرافت مدیریت ریسک سیاسی به عنوان شهروندان بخار بیش از چگونه مقامات bungled پاسخ های اولیه به وقوع.

“این نوع از ‘black swan’ لحظه ای که اساسی مشروعیت این حزب در خطر است” گفت: کری براون استاد در کالج کینگ لندن بود که برای اولین بار وزیر امور خارجه در سفارت بریتانیا در پکن در چین اصلی اپیدمی سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2002.

“این لحظه ای که این حزب قرار است برای نشان دادن شایستگی خود را به شدت کنترل شده بسیار هماهنگ سیستم و آن طرف قرارداد اجتماعی” براون گفت. به جای “مردم به نظر می رسد بیشتر و بیشتر عصبی است.”

رمز و راز coronavirus است موجی در سراسر چین به عنوان مقامات در تلاش برای مهار آن اما برخی از ساکنان پکن نیست وحشت فقط رتبهدهی نشده است.

در روزهای اخیر مرکزی چین رهبران به نظر می رسد به یک محل دو شاخه شدن رویکرد منتشر نارضایتی: اجازه می دهد تا شهروندان به دریچه در مورد شکست از مقامات محلی در ووهان — که در ابتدا تحت پوشش و نادیده گرفته coronavirus — در حالی که گردان محافظ واگن در اطراف یازدهم, رئیس جمهور که به دنبال کشت یک تصویر به عنوان یک معشوق “مردم را رهبر است.”

“درک عمومی را به شکل تبلیغات ماشین آلات و ماشین آلات در حال رفتن به اوردرایو در حال حاضر برای حفاظت از یازدهم شهرت” گفت: Steve Tsang مدیر موسسه چین در SOAS دانشگاه لندن است.

به عنوان بحران برفی غیرقابل پیش بینی این هفته, حزب, رسانه های ارگان ها باید با دقت hedged Xi سیاسی قرار گرفتن در معرض.

[سازمان ملل بازگرداندن شهروندان از ووهان به عنوان 1,000 جدید کروناویروس موارد به نظر می رسد در چین]

روسیه و هنگ کنگ بسته اند برخی از گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین به بیش از 100 نفر در چین کشته شده اند از coronavirus.

پس از یازدهم ملاقات سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus در سه شنبه, چینی, رسانه های دولتی در ابتدا انجام شده نشان دادن او در گفتن Tedros که او “شخصا به کارگردانی” پاسخ به شیوع بیماری است. اما بعد از آن دولت, به نقل از رسانه های یازدهم و گفت که دولت او بود: “در مجموع کارگردانی” پاسخ.

یازدهم نشان داده شده است یک بار در تلویزیون در سال جدید قمری را قاطعانه دستور تشکیل یک بیماری همه گیر تیم پاسخ. اما او نام خود را رییس این کمیسیون است.

مقامات چینی ممکن است ترس سیاسی “فاجعه” اگر ویروس به ادامه گسترش به شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای گفت: ویکتور Shih یک کارشناس چینی اقتصاد سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو.

“اگر Xi شد به طور کامل اعتماد به نفس از یک نتیجه پیروزی در برابر بیماری و چرا نباید خود را در اتهام . . . و درو همه از افتخارات?” Shih گفت.

Naohiko حتا

استخر/ایسنا

چینی رهبر چین صحبت می کند در دیدار با Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در تالار بزرگ مردم در پکن در روز سه شنبه.

محبوب ایمان یازدهم که تن به تن خود را قدرتمند و سبک به عنوان موثر تر از غیر متمرکز دولت از پیشینیان خود می تواند “تبخیر” اگر وضعیت بدتر شده به طور چشمگیری Shih اضافه شده است.

به عنوان نزدیک به 55 میلیون نفر به تنظیم نامحدود قرنطینه در چین مرکزی و خطوط هوایی بین المللی شروع برش پرواز به کشور, ناکامی را بالا اجرا می شوند.

در توییتر یک سرویس است که غیر قابل دسترس در داخل چین بدون استفاده از نرم افزار ویژه کاربران چینی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از یک ووهان زن با عصبانیت تعجب کنید که چگونه حزب کمونیست می تواند “ساخت نسبتا مرفه جامعه اگر وجود نداشت مردم باقی مانده است.”

دیگران رفتند به Douban چینی معادل IMDB.com جایی که آنها به سمت چپ کد نظرات در مورد HBO سریال “چرنوبیل.” بسیاری از ارتباط رسمی نادانی در حال حاضر بعد از چین و اتحاد جماهیر شوروی سال های پایانی و اشاره کرد که ووهان ویروس چیزی بود که از یک چرنوبیل لحظه.

“بسیاری وجود دارد شباهت” نوشت بیننده “jianghai jiyusheng.” “وجود خواهد داشت یک نشان می دهد در چند سال مورد ووهان پنومونی?”

[نقشه برداری گسترش جدید کروناویروس]

این بحران هسته ای چرنوبیل در سال 1986 به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان شتاب فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی چند سال بعد.

سه شنبه, چین مقامات تا به حال دیده می شود به اندازه کافی. بازرسان را پایین چرنوبیل بررسی آشکار اما رندر صفحه نامرئی به هر کسی که نبود سیستم وارد شده با یک حساب کاربری.

برای همه به ناکامی های خود را در مورد, دولت, سیاسی, ناظران می گویند, بسیاری از به نظر می رسد تجمع در اطراف رهبری. چهارشنبه دولتی خروجی به نام مقاله منتشر شده در سراسر کشور نظرسنجی نشان چینی به طور گسترده سوژه متحرک از روبرو اخیر عملکرد ووهان و هوبئی مقامات و حفظ سطح بالایی از ایمان خود رهبران مرکزی در پکن.

دالی یانگ یک کارشناس در چین سیاست و حکومت در دانشگاه شیکاگو گفت: دولت به نظر می رسد به محتوا و اجازه دهید به سرزنش شمع تا در مقامات پایین تر تا زمانی که مردم سوال اساسی مشروعیت این حزب یا آن بوروکراتیک فرهنگ است. و مقامات به نظر می رسید حتی اجازه می دهد نادر درجه ای از مخالفت و بحث در مورد شفافیت دولت, او گفت:.

“سرزنش مردم محلی است زمان افتخار استراتژی” یانگ گفت.

دیل De La ری

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم ماسک بازدید از یک بازار مواد غذایی در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

در واقع چین اینترنت در این هفته بوده است مملو از کاربران آزادانه تمسخر حزب رئیس در ووهان جدید coronavirus را کانون برای قطع بیش از کلمات خود را در مورد چگونه ماسک محافظ تولید می شود. دیگران برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در یک هوبئی شهرستان تبدیل شده است که همه آن ترافیک چراغ قرمز در تلاش برای اجرای قرنطینه.

و پس از شهروندان به طور گسترده محکوم ووهان مقامات برای بازداشت و خاموش کردن پزشکان که در گزارش وجود ویروس جدید چهار هفته پیش چین بالاترین دادگاه در پا و مواخذه پلیس محلی برای خاموش کردن خبرچین.

“شایعه توقف زمانی که اطلاعات عمومی” معمولا محافظه کار عالی مردم در دادگاه گفت: در رسانه های اجتماعی آن را به عنوان خواست ووهان مقامات به یاد “عمیق درس است.”

در حالت مصاحبه تلویزیونی این هفته ووهان شهردار ژو Xianwang ارائه شده به استعفا کرد و گفت او مایل به سقوط صورتی که تخفیف دادن خشم مردمی.

پس از بحران فروکش حزب کمونیست احتمالا اخراج تعدادی از مقامات محلی بسته به چه چیز بد تبدیل شده گفت: Tsang این SOAS استاد.

“آنها خواهد شد و نتیجه گیری مشکل بود و نه بیش از حد تمرکز قدرت اما نه به اندازه کافی تمرکز قدرت” در بالا گفت. “چند مقامات پاسخگو خواهد بود. و هیچ یک از آنها خواهد بود پینگ است.”

ادامه مطلب

می coronavirus شامل می شود ؟ گمنام پیچیده پاسخ.

بی سابقه ای چینی قرنطینه می تواند نتیجه معکوس کارشناسان می گویند

نقشه برداری از گسترش این کروناویروس جدید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im