در coronavirus برخورد با چین مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب نام-تماس بیش رهبری

چیزی که قابل توجه پدید آمده از بحث های خود را. در یک anodyne بیانیه مشترک بلوک تبلیغ حدود 5 تریلیون دلار در محرک آن است که در مجموع قرار دادن به اقتصاد جهانی — عمدتا در قالب امداد و کمک های موقت به بیکاران و ارائه شده نامشخص تعهدات به هماهنگی جمعی پاسخ به این ویروس. در عصر جدید اپتیک اجلاس به سختی dimmed واقعی تنش هنوز هم در بازی: عربستان سعودی همچنان در یک مرافعه با روسیه بیش از هر یک از دیگر اشباع عرضه در بازار نفت است که قبل از شیرجه بینی در بازارهای جهانی در حالی که رمان coronavirus همه گیر فقط بدتر شده که در حال حاضر تیره و تار روابط بین ایالات متحده و چین است.

در این جبهه متحدان آمریکا در جاهای دیگر هستند و دلسوز به چین است. “کشورهای دیگر در این گروه از قدرت های جهانی را رد کرده و مدت چون آنها مشاهده آن را به عنوان دلیلی تفرقه در زمانی که همکاری های بین المللی مورد نیاز است به سرعت همه گیر جهانی و مقابله با کمبود تجهیزات پزشکی” همکاران من گزارش شده است.

با توجه به ان بی سی نیوز مشابه رویارویی در حال وقوع است در سازمان ملل متحد که در آن تلاش برای یک مشترک شورای امنیت قطعنامه و یا بیانیه ای در مورد این بیماری همه گیر شده اند مانع توسط آمریکا اصرار بر تاکید این ویروس را مبدا در ووهان.

برای رئیس جمهور تهمت و برخی از متحدان خود را, این است که یک کلید خط حمله. پس از گذراندن هفته بازی کردن ویروس تهدید آنها با استناد به چین اولیه مات مدیریت بحران به عنوان یک مرکزی دلیل ایالات متحده به نظر می رسد شده اند blindsided توسط آن است. روز پنج شنبه تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده پیشی گرفته و تعداد گزارش شده توسط هر کشور دیگری در جهان است.

“چین انداخته این طاعون در جهان و چین باید پاسخگو باشند” سناتور. ایسنا-ارک.) گفت: در هفته گذشته هنگام اعلام قانون با هدف پایان دادن به آمریکا تکیه بر تولید مواد مخدر.

که کاملا از نظر بقیه جامعه بین المللی است. اگر چه رسانه های دولتی چین را نوتبوک خود را عصبانی تبلیغات متهم ایالات متحده به نحوی مهندسی گیر پکن به شدت کمک محموله به کشورهای غربی و اعزام تیم پزشکی برای کمک به ایتالیا بدترین آمار کشور در اروپا است.

به عنوان همکاران من در گزارش وجود دارد ممکن است دوران قبل زمانی که جهان از نگاه به واشنگتن برای رهبری در طول یک بحران جهانی است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن آن لحظه به نظر می رسد به عبور شود.

“تعداد بسیار کمی از کشورها امروز ببینید در ایالات متحده به عنوان بخشی از راه حل در حالی که در گذشته این بود, طبیعی, نقطه, مقایسه, و یا یک کشور به تقلید” لوئیس روبیو سر از مکزیک شورای روابط خارجی گفت: همکاران من.

“من تعجب می کنم که آیا این واقعا یک نقطه عطف در سیستم بین المللی” گفت: Nathalie Tocci سر از موسسه امور بین الملل و رئیس سابق سیاست خارجی مشاور ارشد اتحادیه اروپا و رهبران. “در اینجا در ایتالیا از آن است که رفتن به تغییر برای خوب درک است که پیشرو در جهان است و این ایالات متحده است. آن را بسیار قوی آنچه که اتفاق می افتد. آن چنان قدرتمند است و آن را بسیار آسیب زا است. احساسات است که آن را مشتعل امروز در حال رفتن به حکاکی در ملی روایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بیشتر متمرکز بر بی سر و صدا درخواست کمک از کشورهای دیگر از فرمان های جمعی بین المللی پاسخ به این بیماری همه گیر. متعدد ایالات متحده گزارش کمبود حیاتی لوازم پزشکی از جمله ماسک شده اند که تشدید کمبود دولت فدرال هماهنگی بیش از تحویل این کالاهای حیاتی. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال درخواست فوری کره جنوبی — که با عجله به رول تست توده در آن مردم می ایستد در تضاد کامل با راه ایالات متحده آمریکا است که دست زدن به شیوع — برای امکان کمک از جمله کره ای تجهیزات تست.

“تا به حال ایالات متحده و چین همکاری نزدیک تر زمانی که ویروس پدید آمده ممکن است آنها را شناسایی کرده اند منبع آن با سرعت بیشتری; صدا زودتر زنگ در مورد شدت آن; و خلاصه بهترین شیوه است که بقیه جهان می تواند به اتخاذ پیشدستی ورود خود را و/یا حاوی آن گسترش” پیشنهاد علی Wyne از شورای آتلانتیک.

آن زمان برای همکاری ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. “هنگامی که این بیماری همه گیر در نهایت می گذرد کشورهای جهان باید یک کاندید گفتگو در مورد آنچه که اجازه آن را به اتفاق می افتد و تصمیم می گیرید که چگونه برای تقویت نهاد ملی و بین المللی در راه است که می تواند به جلوگیری از تکرار” نوشت: آمریکا مفسر رابرت رایت در ستون های اخیر. “اگر مردم مانند تهمت و تام پنبه و … در ادامه به شوخی با دین تعمیق تنش ها با چین است که خواهد شد بسیار سخت تر از آن را باید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>