در چین ‘جنگ’ در coronavirus بيمارستان به نوبه خود به دور دیگر بیماران با نتایج وخیم

AP

موقت بیمارستان تبدیل از یک مرکز نمایشگاهی در ووهان چین در جریان عملیات در فوریه. 18. بیمارستان یکی از ده نوع خود در ووهان میزبان covid-19 بیماران با علائم خفیف.

پکن — Nie Mingtao وارد در ووهان اتحادیه بیمارستان تومور مرکز در فوریه. 9 امیدوار به ادامه شیمی درمانی برای درمان این اواخر مرحله سرطان ریه که در سمت چپ او قادر به غذا خوردن یا خواب.

زمانی که گزارش Nie, وارد, کاغذ, دکتر عذرخواهی کرد و او را تبدیل به دور: بیمارستان شد تخلیه آن سرطان بخش به اتاق را برای بیماران مبتلا به کروناویروس که ravaging هوبئی استان گفت: او پسر Nie Wenjie.

یک ماه را در نبرد برای جلوگیری از شیوع چین نظارت بی سابقه تریاژ در سطح ملی توسط پوسته پوسته شدن یا تعلیق خدمات درمانی دولتی برای بیماران مبتلا به بیماری های نامربوط به این بیماری همه گیر.

در هوبئی استان در وقوع این کانون بیمارستان آنقدر غرق بیماری است که آنها کمبود نیروی انسانی و یا تخت برای درمان تقریبا هر چیز دیگری. فراتر از هوبئی بیمارستان از چونگ کینگ در جنوب غربی پکن در شمال در حال انتخاب شاتر ادارات و رد بیماران به دنبال جراحی کلیه و دیالیز, دیابت, دارو و کمک برای انواع شرایط دیگر در یک تلاش برای به حداقل رساندن احتمال انتقال ویروس.

http://www.washingtonpost.com/video/world/timelapse-chinese-hospital-completed-in-eight-days-to-combat-coronavirus/2020/02/03/992c2e72-d0ac-4846-bc24-a04c76a5f3d3_video.html

سازمان ملل متحد برنامه این هفته گفت که یک سوم از زندگی با اچ آی وی می گویند که آنها در معرض خطر در حال اجرا از داروهای ضد رترو ویروسی است و بسیاری نمی دانند که چگونه آنها می توانند آینده خود را دوباره پر کردن.

“این درست نیست” گفت: Nie Wenjie, 28, این هفته خود را از روستایی در استان هوبئی به عنوان او را تماشا پدرش تقلا کردن و زاری وضعیت خود را بدتر. “تمام زندگی نیست, لمس coronavirus — هستند کسانی که زندگی ارزش صرفه جویی در?”

[در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان]

به عنوان شیوع دوم-سفارش اثرات موج دار شدن در سراسر چین شکست نظام سلامت است که به عنوان یک لجستیکی و اخلاقی چالش برای دولت است. رسانه های اجتماعی چینی به آب گرفتگی شده است توسط بسیاری از درخواست های زیر هشتگ “#NonPneumoniaPatientSeekingHelp” که مقامات این هفته شروع به سانسور نوشته های. اگر چه در سراسر کشور آمار در دسترس نیست و خانواده ها و شبکه های از داوطلبان که نظارت بر چنین مواردی می گویند وجود دارد مورد از بیماران در حال مرگ در خانه به دلیل آنها می توانند دسترسی به موقع مراقبت.

فدا کردن برخی برای نجات دیگران

در مکالمات تلفنی با واشنگتن پست, شش خانواده با بیمار و بستگان در سراسر چین توصیف سرخوردگی خود را به عنوان کشور بسیج یک عملیات گسترده برای مبارزه با اپیدمی آن رهبران خود در نظر بهداشت عمومی و سیاسی در اولویت است. برخی از افراد خواسته خود نام کامل می شود نکردن کامل یا در بخشی به دلیل حفظ حریم خصوصی ،

AP

کارکنان پزشکی در وظیفه Feb. 18 در نزدیکی منطقه استراحت برای covid-19 بيمار در موقت بیمارستان تبدیل از یک مرکز نمایشگاهی در ووهان در مرکز چین هوبئی.

یکی غربی هوبئی خانواده بود و نزدیک به سقوط به دنبال کمک خود را برای هفته کودک که خون بیماری مورد بود که رد بيمارستان. یک مرد از مغولستان داخلی یک آپارتمان اجاره ای در پکن و راه می رفت به یک بیمارستان هر روز هفته برای بررسی اگر پزشکان که کار پدرش تومور. زن دیگری در پایتخت بود که در آستانه نارسایی کلیه التماس برای کمک به اپراتورها در چندین شهر اضطراری خطوط تماس ویژه که گفت هیچ امکانات است که می تواند دیالیز. او بستری در بیمارستان روز سه شنبه تنها پس از او پخش شد او صورت آنلاین و داوطلبان آمد به کمک او.

“من نمی گویم باید وجود داشته باشد برابر با وزن بین بیماران مبتلا به بیماری همه گیر و هر کس دیگری اما چرا کنار چند بیمارستان به صورت غیر بیماران مبتلا به تب?” Nie Wenjie گفت.

در یک مصاحبه Gordon Liu یک شهر پکن استاد دانشگاه که در خدمت در چینی بهداشتی ملی کمیسیون رمان coronavirus کارشناس کمیته مشورتی گفت: ویروس مهار سیاست “از دست رفته تعادل است.”

“برای جلوگیری از 1 درصد شانس عفونت ما انتخاب 99 درصد شانس بسیاری از مردم رنج می برند؟” لیو گفت. “برای ایجاد یک وضعیت که exacts بیشتر انسان هزینه ها از ویروس خود را — که می تواند بزرگترین پشیمانی از همه است.”

استخر/ایسنا

پرستاران لباس آویزان بر روی دیوار به پایان رسید اما هنوز استفاده نشده ساختمان A2 از شانگهای عمومی بالینی مرکز در فوریه. 17 پس از شیوع کروناویروس جدید.

بیمارستان ها از جمله در ایالات متحده شناخته شده است به نوبه خود به دور از مردم بازدید از بیماران در طول آنفلوانزا شیوع است. بیمارستان ها در سراسر جهان نیز مهر و موم کردن بخش هنگام انتقال بیماری شکستن داخل مانند طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر در سال 2003. اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این پدیده از بیمارستان در سراسر کشور رد تعداد زیادی از بیماران به عنوان یک اقدام احتیاطی نادر است.

“من هرگز شنیده می شود این اتفاق می افتد به عنوان یک احتیاط گفت:” اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی که ایالات متحده به توصیه دولت ها و بیمارستان ها در آمادگی برای حوادث فاجعه بار.

[مقامات چینی توجه داشته باشید مشکلات در coronavirus پاسخ. که نگه می دارد ستایش آنها.]

مسئولان سازمان بهداشت جهانی باید بیشتر مورد ستایش رهبران چینی برای گرفتن “قاطع” اقدامات است که دیگر دولت ها می شده اند قادر به گرفتن.

در اواخر ماه ژانویه مقامات قفل شده هوبئی موثر در خاموش کردن 55 میلیون نفر از جهان خارج است. شهرهای نورد شدیدی اقدامات مانند تعلیق خودرو, ترافیک محدود کردن تعداد روز است که ساکنان می توانند خانه های خود را ترک و بسته شدن بیمارستان ها — مراحل درمانی مقامات می گویند در حال اثبات موثر در به حداقل رساندن سرایت.

دولت در ضمن بارها خواسته عمومی برای آن فداکاری و تحمل. چینی رهبر چین اغلب خواستار “مردم جنگ” در برابر ویروس ها و رسانه های دولتی با مراجعه به مهار تلاش به عنوان “ژنیی” یک چینی جناس است که یک homophone با “کمپین نظامی.”

“پس از شروع این بیماری همه گیر دولت چین قرار دادن سلامت مردم در حال انجام آن تمام تلاش خود را به مطمئن شوید که هر بیمار دریافت به موقع درمان” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران گفت: در این ماه. “در همان زمان ما شاهد بسیاری از لمس کردن داستان از مردم فدا کردن خود برای خوب بیشتر است.”

البته مانع

چن Xuanyi یک دانشجوی کارشناسی ارشد در استرالیا است که بخشی از یک شبکه از 30 داوطلب در تلاش برای لابی بیمارستان به پذیرش افرادی که به دنبال توجه پزشکی گفت: او تا به لیستی از 175 بیمار بیماران در سراسر چین که تبدیل شده به دور از بیمارستان ولی بی شماری وجود دارد بیشتر که نمی دانم چگونه به استفاده از اینترنت برای درخواست کمک.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دکتر حرکات به سمت یک تصویر به عنوان او به بررسی یک بیمار مبتلا به کروناویروس در ووهان بیمارستان صلیب سرخ در چین است.

چن و همکاران تماس با کسانی که به دنبال کمک به ارزیابی وضعیت خود و سپس اتصال بدحال با چند نزدیک بیمارستان که هنوز هم آنها را قبول. بیماران اغلب نیاز به دیالیز و یا جراحی یا فوری دارو پر کردن مجدد چن گفت: اما بسیاری از آنها خودداری کرد چرا که بیمارستان نمی خواهید به خطر بستری بیماران یا انجام روش های تهاجمی است که می تواند آنها را آلوده.

این گروه بدست راهنما برای بیش از 40 بیماران به طور جدی بیمار اما پنج نفر در خانه در حالی که در انتظار درمان چن گفت.

“ما از صحبت کردن با افرادی که در انتظار هستند, دو, سه, چهار روز در حالی که وضعیت آنها به طور پیوسته رو به وخامت” او گفت:. در پایان او گفت: “آنها فقط از گزینه های اجرا.”

با تیک تاک ساعت, بسیاری از خانواده ها با بیمار یا در حال مرگ می گویند آنها به صورت آرایه ای از موانع است. هفته ای یک در جنوب غربی هوبئی شد مبتلا به یک اختلال خونی است که مورد نیاز پیشرفته بیمارستان توجه پدر و مادر گفت.

[برای یک خانواده در مرکز coronavirus بحران مرگ و استرس و مبارزه برای یک تخت بیمارستان]

بيمارستان بزرگ در سراسر هوبئی شد گیرند توسط ویروس و کمی ظرفیت برای رسیدگی ویژه اطفال مورد آنها گفت. مقامات ارائه شد به موضوع ویژه سفر اجازه را ترک کنند در غیر این صورت قفل شده-پایین استان اما بیمارستان ها در کشور همسایه هونان بود با احتیاط از پذیرش بیماران از هوبئی زیرا آنها دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد برای حمل ویروس.

“آیا او یک هفته به زندگی می کنند ؟ یک ماه ؟ یک روز گفت:” یک مادر بزرگ, ژائو Yulong مصرف بیش از بلندگو پس از پدرش وانگ Hongbin را شکست با احساسات.

خانواده شده است تماشای نوزاد چرت زدن در اطراف ساعت. آنها جشن زمانی که او باز چشم خود را.

AP

کارگران پزشکی در یک بیمارستان در ووهان چین در فوریه. 16 حمل و نقل یک فرد که پس از آلوده شدن با covid-19.

“ما در حال انتظار و مراقبت از او به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم” ژائو گفت. “ما تنها می دانیم که او در حال نشان دادن قوی غریزه بقا.”

شرایط مجبور بسیاری از چینی ها به نوبه خود برای مشاوره از راه دور. پینگ یک دکتر خوب بر اساس شانگهای شرکت متعلق به پینگ بیمه غول گفت: بیماران باید با استفاده از آن گوشی های هوشمند برنامه به صحبت کردن با پزشکان 1.1 میلیارد بار از همه گیری آغاز شد و روزانه به طور متوسط رایزنی هستند نه بار به عنوان بالا به عنوان معمول است.

هنوز تماس را کمی به تسکین اضطراب بیماران.

“ما تا به حال به التماس برای کمک’

بعد از اینکه تشخیص داده Feb. 15 با پنج اینچ تومور در کبد 27 سال surnamed لیو گفت: او گفته شد توسط یک دکتر به مسافرت فوری از حومه ووهان به مرکز شهرستان به دنبال یک جراح. یک روز بعد دوستان خود را مرتب سوار با یکی از معدود تعیین شده رانندگان هنوز مجاز در خیابان ها و لیو وارد مرکز شهر ووهان تنها به کشف کنند که فولاد بخش بسته شد.

در روزهای پس از او تلفن کرده است پزشکان در مورد اینکه آیا تومور بدخیم لیو گفت.

“که تنها کاهش روانی رنج کمی, اما آن را نشانی از هیچ چیز در مورد زمینه وضعیت جسمی” لیو گفت: از خواهر او ووهان آپارتمان در حالی که او منتظر انکولوژی بخش برای باز کردن. “من هنوز هم احساس درماندگی.”

ژانگ Yuwei

AP

در این Feb. 13 عکس منتشر شده توسط چین شین هوا اخبار آژانس پرستاران در لباس محافظ درمان یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در Ditan بیمارستان در پکن یکی از بیمارستان ها در چین سرمایه است که در حال دریافت coronavirus بیماران.

در روزهای اخیر, اینترنت, سانسور را آغاز کرده اند که شستشو پست توسط تعداد رو به رشد افرادی که به دنبال کمک.

در سراسر کشور تریاژ و خشم در میان برخی از بیماران تبدیل شده است به لحاظ سیاسی مسئله حساس گفت: Yanzhong هوانگ که مطالعات چینی سیستم بهداشت و درمان در شورای روابط خارجی.

“هنگامی که شما در قاب این موضوع به عنوان یک تهدید وجودی و استفاده از جنگ شعار آن ممکن است منجر به اقدامات فوق العاده است که عواقب ناخواسته,” هوانگ گفت. اما زمانی که عادی چینی شنیدن داستان از مردم محروم از مراقبت های پزشکی او افزود: “مردم ممکن است می گویند” این مسخره است.'”

درد و رنج با پیشرفته سرطان کلیه یو Hongwei یکی از بیماران مرخص شده توسط ووهان اتحادیه بیمارستان تومور مرکز در ژانویه. 25, فقط به عنوان او در مورد به وارد عمل راه را برای coronavirus بیماران. پزشکان عذرخواهی کرد و گفت: نبود تصمیم خود یو خواهر Hongyan به یاد می آورد.

پشت در خانه, یو پوست روشن, زرد خود را به عنوان لوزالمعده شکست خورده است. او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش چه کمی او را خوردند و زنده نگه داشته توسط یک ماده مغذی چکه. پس از یک هفته از دادخواست آنلاین و داوطلب, شبکه های لابی گری برای یو مورد کوچکتر از بیمارستان های منطقه در ووهان توافق به اعتراف Hongwei. یک جراح از ووهان اتحادیه با عجله به عمل در روز سه شنبه.

یک روز بعد رها یو Hongyan گفت: پست است که آنچه او را نجات داد که مهربانی از داوطلبان و پزشکان و بیمارستان که خم قوانین آن پس از ووهان نظام سلامت-در-بزرگ خراب شد.

“ما هرگز داد” او گفت:. “ما تا به حال به التماس برای کمک آنلاین, چرا که هیچ راه دیگری وجود ندارد.”

ادامه مطلب

برای یک خانواده در مرکز coronavirus بحران مرگ و استرس و مبارزه برای یک تخت بیمارستان

در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان

چینی, دکتر, که در تلاش برای بالا بردن زنگ در coronavirus در ووهان می میرد در “خط مقدم” از مبارزه پزشکی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>