خ خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات در لباس های محافظ ضد عفونی کردن یک منطقه مسکونی در Ruichang بخشی از جیوجینگ در چین مرکزی استان جیانگشی در Jan. 25 پس از شیوع کروناویروس در مجاور هوبئی استان است.

جیوجینگ چین — یک دست محکم او تله اسم حیوان دست اموز کیف پول و دیگر propping تا او معلول مادر بزرگ شیعه Zhiyu hobbled پایین خالی بزرگراه در یک راه سفر در سراسر رودخانه یانگ تسه.

صفحه اصلی به نظر می رسید هرگز خیلی دور از اینجا.

“شما نمی قادر خواهد بود به بازگشت” یک افسر پلیس هشدار داد در آخرین بازرسی قبل از پل افزایش یافت و پس از آن ناپدید شد به سمت هوبئی — قفل-کردن قلب از شیوع کروناویروس.

پس Jan. 24 یک بار مشغول پل اتصال شرق هوبئی به جیوجینگ شهرستان در استان جیانگشی — و جهان خارج — دارای بسته شده به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه چینی در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. هجده پلیس و افسران نگهبان پل در هر شیفت در حالی که یک بلندگو هشدار می دهد که “هوبئی ساکنان و وسایل نقلیه ممنوع است” از ورود.

برای خوش شانس چند که حق مدارک و ظاهر سالم پل نادری است که دریچه فرار. برای هوبئی ساکنان قفل شده در خارج و تلاش برای بدست آوردن خانه مانند شیعه و مادر بزرگ او آن را یک پاساژ به یک سورئال سلول است که آخرین هفته اگر نه ماه.

برای کشور پل نماد ناگهانی انزوای تحمیل شده بیش از هوبئی یک نوار چین پر به هم پیوسته افزوده است که در حال حاضر از نظر فیزیکی قطع شده است.

[اقتصاد چین با داشتن اب و هوای جنگ تجاری است که در حال حاضر در حال تکان توسط coronavirus]

به عنوان اپیدمی تابش در هفته های اخیر خارج از هوبئی سرمایه ووهان چین تبدیل شده اند در برابر کسانی که تگرگ از استان — داخلی کوچک از ننگ است که هموطنان خود را در حال حاضر چهره بین المللی است.

هتل ها رد مسافران با هوبئی کارت شناسایی. عصبی کارگران غربالگری مسافران در حال ظهور از قطار به طور معمول بپرسید اگر آنها سفر از هوبئی. کسانی که از هوبئی یافت در دیگر نقاط چین در حال تعقیب مواجه و قفل در خانه همسایه. هنگامی که یک مرد تلاش برای فرار هوبئی با شناور پایین رودخانه یانگ تسه در یک قایق چوبی در هفته گذشته او “تحصیل کرده” سپس پشت جیوجینگ پلیس گفت:.

کسانی که در بر داشت به “عمدا” به گسترش این بیماری با نقض قوانین قرنطینه می تواند مجازات مرگ ملی مقامات هشدار داده اند. در رسانه های اجتماعی چینی را محکوم کرده اند 5 میلیون به اصطلاح “دشمنان عمومی” — ووهان ساکنان که از شهرستان فرار در روز قبل و بلافاصله پس از دولت مستند سفارش.

جری Shih

واشنگتن پست

پلیس در جیوجینگ گارد پل از ویروس زده هوبئی استان است که تحت قرنطینه. یک بلندگو هشدار هوبئی ساکنان و وسایل نقلیه است که ممکن است آنها را وارد کنید.

در اینجا در جیوجینگ سرسبز گوشه ای از استان جیانگشی 140 مایل پایین یانگ تسه از ووهان ساکنان می گویند نزدیکی به بحران به معنای بیماری پارانویا و اختلال در زندگی و تجارت است. اما برای یک منطقه در طول تاریخ محدود به هوبئی تجارت و فرهنگ و خون آن را نیز پیچیده تر از آن است.

این پل به طور ناگهانی بسته در ماه ژانویه در حالی که شیعه زندگی می کند که در هوبئی طرف رودخانه بود و از دیدن مادربزرگش یانگ Quanlong که در بیمارستان بستری شد در جیانگشی طرف پس از درد و رنج سکته مغزی.

[“ما مانند عراق: آمریکایی ها خروج ویروس-آمار ووهان انتقاد از دولت آمریکا پاسخ]

“ما به اینجا آمده تمام وقت به صورت فیلم و خرید. آن را 20 دقیقه سوار اتوبوس” گفت: شیعه, 15, او به عنوان مجموعه یانگ در یک پتو پشم و منتظر پلیس تایید برای پدرش به درایو SUV در سراسر خالی پل تا او را انتخاب کنید. “در حال حاضر آن را یکی دیگر از جهان است.”

تخلیه توشه جهت دیگر نسبت به جیوجینگ شد یک بانوی فروشنده surnamed Gui که در ساعت 8 صبح برای تاکسی سوار شدن و سپس 90 دقیقه پیاده روی از پل. مانند قطره ای از دیگر پیاده Gui داد که تنها یک نام برای ترس از عذاب او یکی از معدود مجاز به عبور از پلیس مانع شدن و ترک هوبئی چرا که او نشان داد و اثبات این که او خریداری بلیط قطار بعد به شنژن قبل از قرنطینه اعلام و او تا به حال به تصویب متوسط تست برای تب.

“من نمی سرزنش” قرنطینه گفت: Gui خنده و به ظاهر رها در فرار او. “این کشور به انجام آنچه در آن است انجام دهیم.”

کمتر از یک چهارم مایل دور در یک کوچه یک ترک تجاری کشیدن مغازه دار ژانگ Hubin کمتر بود خوشحال در مورد شهرستان خود را مطرح کرد.

“این درست نیست به تعصب اما وقتی می شنوم یک مشتری با یک ووهان لهجه من عصبی گفت:” ژانگ که دیده می شود کسب و کار خود را به توقف خرد به عنوان جیوجینگ مقامات دستور مغازه ها در نزدیکی هوبئی مرزی بسته شده و ساکنان به طور داوطلبانه ماندن در خانه.

[آیا شما تجربه نژادپرستی و بیگانه ستیزی و یا دیگر تبعیض متصل به کروناویروس اپیدمی?]

مقامات شهر گزارش داده اند که بیش از 87 coronavirus موارد است. دو جیوجینگ بیمارستان ها در هفته گذشته ارسال درخواست در رسانه های اجتماعی برای اهدا ماسک و لباس محافظ. بیمارستان به نظر می رسید آرام و کم جمعیت در اخیر بعد از ظهر اما دو پرستار تایید کرد که هنوز هم وجود دارد کمبود منابع.

ترس فراتر فوری استانی مرزی. در جاده های کشور خارج جیوجینگ قرمز دولت بنر اعلام کرد: “don’t run در اطراف اگر شما فقط از ووهان — آن را بیش از همه اگر شما به گسترش این بیماری است.” دیگری می خواند: “شما در حال اجرا درب-به-درب ؟ مرگ را نشان می دهد تا در درب خود را!”

در دامنه شیب دار کوه دریاچه ارومیه نیم دوجین thickset مردان loitered در اطراف موانع آنها ساخته شده از بامبو لهستانی.

جری Shih

واشنگتن پست

شیعه Zhiyu, 15, کمک می کند تا مادر بزرگ او یانگ Quanlong, 55, عبور از پل بازگشت به خانه. آنها از هم جدا شده اند از خانواده خود را برای نزدیک به دو هفته پس از پل بسته شدن.

آنها از داوطلبان اختصاص داده شده توسط مقامات محلی برای نگه داشتن بازدید کننده و خطر عفونت — از Shimendong ایجاد کرد. مردان دیگر وظیفه شد با نگه داشتن روستاییان همکار داخل توضیح داد: یک داوطلب surnamed هو: بسیاری از خانواده ها در این روستا در حال کارگران مهاجر از بازگشت به خانه از هوبئی قبل از سال جدید قمری. آنها نیاز به دقت و توجه.

“روستای کمیته رفت و درب به درب حسابداری برای هر کس که آمد از هوبئی” گفت: هو که انجام نمی دهد خود را با نام کامل چرا که او مجاز به صحبت های عمومی. “ما همه آنها را جدا در خانه و تحت نظارت است. خوشبختانه هیچ کس بیمار است.”

او افزود: “این باید قابل فهم باشد.”

کسانی که از هوبئی پخش کرده ناامیدی خود را در مورد ترس و نفرت آنها. یک زن گفت: چینی ها روزنامه زمان هفتگی او مشاوره ازدواج و مشاوره قفل شده است و او از او در پکن آپارتمان. در شمال شهر Shijiazhuang محله کمیته های ارائه شده نعمت $280 به هر کسی که گزارش شده کسی که تا به حال بازدید ووهان. یک بلوک آپارتمان در شنژن قطع آب به نیروی مستاجران از هوبئی ثبت نام و پس از بازگشت به جنوب شهر است.

در جیانگشی در این استان سرمایه نانچانگ, هتل ها خواسته مهمانان برای پاسخ به نظرسنجی درخواست اگر آنها در حال سفر به هوبئی. یک منشی در یک عمده زنجیره ای بین المللی مطمئن باشید یک بازدید کننده که هیچ یک از مهمانان از هوبئی در ساختمان است. “ما رد همه آنها را,” او گفت:.

[اشتباه و پنهان کاری در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر]

برخی از مقامات از جمله حزب کمونیست رئیس ووهان گرفته اند توجه و خواست چینی برای درمان هموطنان خود را با تمسخر. روزانه مردم حزب رسمی منادی همچنین آموزش شهروندان به “برگزاری تعصب یا درمان سرد دل” مردم از ووهان.

“آنها آرزو می کنم بیشتر از هر کسی برای از بین بردن این بیماری همه گیر” کاغذ نوشت. “آنها می خواهند ایمنی تضمین و مراقبت است.”

در رها بلوار در جیوجینگ تیان Hongfa یک خانم 62 ساله تنظیم گل گفت او وابسته برای سال ها در یک جریان از گردشگران و گل purveyors از هوبئی برای حفظ کسب و کار خود را. او می ترسید که هوبئی را به انزوا خواهد غوطه شهر خود و خیلی از مرکزی چین به طولانی بدبختی است.

“ما در حال حاضر شده است با داشتن پنج سال از رکود اقتصاد — و در حال حاضر این بیماری” تیان گفت. “آن خواهید بود یک مدت طولانی قبل از ما می تواند سر ما از این.”

جیانگشی سرنوشت گره خورده است به هوبئی در گذشته و حال تیان گفت. مانند اجداد بسیاری در این بخش تیان پدر فرار از حمله ژاپنی ووهان در دهه 1930 با دو کیسه از وسایل خود را بسته به یک قطب بامبو در سراسر شانه خود را و حل و فصل در جیوجینگ, او گفت:.

“من می گویند که ما باید دلسوزی برای کسانی که در هوبئی” تیان گفت. “ما یک خانواده از رودخانه است.”

ادامه مطلب:

“ما مانند عراق: آمریکایی ها خروج ویروس-آمار ووهان انتقاد از دولت ایالات متحده در پاسخ

اقتصاد چین با داشتن اب و هوای جنگ تجاری است که در حال حاضر در حال تکان توسط coronavirus

گسترش coronavirus را تهدید به فشار ایالات متحده-روابط چین همراه با سیستم بهداشت جهانی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im