در چین 200 میلیون بچه ها رفته اند بازگشت به مدرسه. آنلاین.

چین روزانه ایسنا

یک معلم سوابق درس خود را در داخل یک مدرسه درس شینگ در استان هونان چین در فوریه. 16.

پکن — تقریبا 200 میلیون کودک در سراسر چین آغاز ترم دوم خود را در روز دوشنبه. اما آن را یک روز در مدرسه بر خلاف هر چیزی theyhad قبل از سال جدید قمری تعطیلات.

برای شروع آنها نمی ایستادگی در مقابل یک میله پرچم و خواندن سرود ملی. آنها به تماشای آن را بر روی صفحه نمایش. در برخی از نقاط کشور بسیاری از کودکان و نوجوانان که در همان زمان که اینترنت سرعت زمین را متوقف کند.

پس از آن آمد چینی و انگلیسی, درس تمام آنلاین و ریاضی و علوم کلاس ها نیز آنلاین. یک مدرسه پسر با کامپیوتر خود در مقابل درب در پکن خواسته شد آنچه که او مشغول به تحصیل شد. او پاسخ داد: تربیت بدنی.

مقامات چینی گرفته اند اقدامات شدید سعی کنید برای جلوگیری از کروناویروس که گسترش در سراسر کشور است. بیش از نیمی از کشور بوک1.4 میلیارد نفر در حال حاضر محدود از ترک خانه های خود را در برخی از راه. مجامع عمومی ممنوع, از جمله کسانی که در schoolyards.

بسیاری از چینی ها در مدارس با توجه به رزومه کلاس های دوشنبه اما به جای نقل مکان کرد و به نوعی از آنلاین یا خانه آموزش سیستم زور زدن منابع از معلمان توجه کودکان و نوجوانان و صبر پدر و مادر است.

“چه نوع از زندگی من زندگی می کنند ؟” گفت: کائو جینگ, یک مادر دو در Zhengzhou که نه فقط پخت و پز و انجام لباس های شسته شده برای او دو فرزند 11 ساله و 7 ساله و پسر است اما همچنین کپی کردن مقالات تست با دست و تلاش برای داد و بیداد کردن تکنولوژی به کلاس های آنلاین.

بچه ها او را در حال حاضر مبارزه با تب کابین هستند با بهره گیری از سوئیچ به آموزش آنلاین.

“آنها فقط فکر می کنم در مورد بازی و نمی خواهید به مطالعه در همه,” گفت: یک برافروخته Cao, که گفت که او امیدوار است که آنها را پشت در مدرسه قبل از او “از هم جدا می افتد.”

برخی از والدین بادی ناشناس در رسانه های اجتماعی. “زمانی که همه مدارس کلاس های آنلاین رسما شروع امروز پدر و مادر را تبدیل به معلمان دستیاران و nannies” یک مادر در Weibo نوشت. احساسات ظاهرا قدردانی نمی کند. این پست بود که به زودی حذف توسط بازرسان.

[برای یک خانواده در مرکز coronavirus بحران مرگ و استرس و مبارزه برای یک تخت بیمارستان]

این صحنه است که بازی کردن در خانه در سراسر کشور — با هیچ پایانی در چشم. همه مدارس تعطیل هستند به طور نامحدود در حالی که بهداشت عمومی اورژانس همچنان ادامه دارد.

بنابراین چین که هدایت آن کامل تکنولوژیکی ممکن است به مطمئن شوید که بچه ها می توانید درس های خود را از راه دور.

وزارت آموزش و پرورش در روز دوشنبه معرفی “ملی اینترنت ابر کلاس درس” با حمایت بیش از 7000 سرور و طراحی tocater به 50 میلیون ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان در همان زمان. درس پوشش 12 مطالب علمی از جمله “اخلاقی آموزش و پرورش” و “اپیدمی آموزش و پرورش است.”

Noel Celis

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وانگ Guanxin از ITutorGroup دستور همکار معلمان چگونه برای آموزش آنلاین در شانگهای در فوریه. 7.

در ضمن چین آموزش و پرورش تلویزیونی است که پخش برنامه های آموزشی آنلاین از طریق ماهواره به مناطق دور افتاده با ضعیف اتصال به اینترنت.

در این زمان تلاش چین رسانه های دولتی سعی شده است که به نوبه خود این لیمو را به شربت ابلیمو. “هر فاجعه می تواند به عنوان یک شوک و به چالش کشیدن به زندگی ما ارزش” چین در نظر نوشت. “جنگ جاری علیه این ویروس یک کلاس بزرگ برای دانش آموزان و زندگی واقعی آموزش برای بزرگسالان نیز هست.”

آنی یائو از پکن پنجم کلاس به کلاس های آنلاین یک بررسی مثبت گفت: آنها تا به حال درخواست های زیادی از او و را اشغال کرده بودند او 11 ساله پسر جری که مورد مطالعه از 8:30 صبح تا 4:30 p. m. دوشنبه.

“او خوشحال به کلاس های امروز,” او گفت:. “معلم خود اختصاص داده یک کتاب را بخوانید و از آنها خواست برای نوشتن یک گزارش به منظور جلب تصاویر انجام هر کاری آنها خوب است.”

هنوز جری گفت که او ترجیح مدرسه و بازی با همکلاسی های خود را در طول زنگ تفریح.

[چهارده آمریکایی مسافران کشتی کروز با کروناویروس در میان کسانی که تخلیه به ایالات متحده]

در جنوب شهر شنژن معلمان در Mingde تجربی مدرسه در تلاش بودند برای آمدن به مقابله با این فن آوری در اولین روز بازگشت.

“این است که یک مصالحه بین مدرسه و والدین به دلیل برخی از پدر و مادر کار نمی تواند نظارت بر یادگیری کودکان در طول روزهای کاری” گفت: یک معلم که تنها به نام خانوادگی خود را, به عنوان یانگ به دلیل نبود او مجاز به صحبت های عمومی.

در واقع این سیستم به بسیاری از کاستی. بسیاری از خانواده ها ندارد و رایانه است. کسانی که با بیش از یک کودک ممکن است بیش از یک دستگاه. مراقبت از کودکان در بسیاری از خانواده ها در چین ارائه شده توسط پدربزرگ و مادربزرگ که ممکن است اینترنت زرنگ و دانا. وجود دارد مشکل از تمدید زمان روی صفحه نمایش.

در سطوح بالا این اختلال به مدرسه برنامه می تواند به اثبات خطر ناک. هر ماه ژوئن حدود 10 میلیون سالمندان نشستن خود را برای روز دانشگاه, کنکور تک تست است که می تواند باعث شکستن و یا آینده خود را.

وزارت آموزش و پرورش است که از نزدیک نظارت بر این بیماری همه گیر خواهد شد و بعد از آن تصمیم بگیرد که آیا به تاخیر امتحان رسمی گفت: در هفته گذشته.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک معلم به یک سخنرانی با گوشی های هوشمند خود را در طول کلاس آنلاین در یک مدرسه در دنقی در چین در شرق استان جیانگ سو در فوریه. 17.

اما آن را فقط کودکانی که در خانه هستند. بسیاری از مردم با دفتر مشاغل کار از راه دور به معنی پدر و مادر در حال تلاش برای کار از خانه اغلب در آپارتمان کوچک با یک کودک در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و قادر به رفتن به خارج برای منفجر کردن بخار.

سعی کنید برای کاهش فشار پکن مقامات گفته اند که در خانواده های دو کار پدر و مادر یکی از آنها قادر خواهد بود به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان بدون از دست دادن هر یک از آنها پرداخت.

[با وجود چین درخواست بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار غیر معمول در پکن]

در ضمن بچه ها سرقت شده از چیزی است که پایه و اساس خانواده متعادل کننده عمل می کند در همه جا: آرامش ساختار مدرسه در روز است.

کودکان ممکن است احساس استرس و ممکن است بیشتر clingy مضطرب یا عصبانی و آشفته سازمان بهداشت جهانی می گوید در دستورالعمل برای برخورد با شیوع.

“نگه داشتن به طور منظم روال و برنامه به عنوان آنجا که ممکن است و یا کمک به ایجاد امکانات جدید در یک محیط جدید از جمله مدرسه/آموزش و همچنین زمان برای با خیال راحت بازی کردن و آرامش بخش” مشاوره گوید.

چین وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک اعلامیه منتشر شده در هفته گذشته است که “کلاس آنلاین نیست صرفا برای مقاصد علمی.” در علاوه بر این به مطالعه درسی, معلمان می تواند با ارائه آموزش در بهداشت روان.

مدارس سراسر کشور گزارش پس از ساخته شده است در کلاس به برنامه برای کمک به کودکان در مقابله با احساسات خود را.

“ما راه اندازی کرده ایم همه غنی و متنوع دوره های آنلاین ما می تواند از فکر می کنم” گفت: یک معلم در تجربی مدرسه ابتدایی در پکن به نام او تنها به عنوان گائو چرا که او نیز نبود مجاز به صحبت با خبرنگاران. کسانی که دوره های آموزشی شامل کلاس به سعی کنید به مراقبت از دانشجويان سلامت روانی و جسمانی.

در شنژن یانگ تلاش برای باقی می ماند خوش بین: “هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که ما می توانیم بازگشت به مدرسه در نهایت اما ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای تعامل با دانش آموزان ما و نگه داشتن چیزهای رفتن.”

وانگ یوان, شعر و لی لیو یانگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

به عنوان تقاضا برای خوشه تجهیزات پزشکی این تگزاس تولید کننده در coronavirus زنجیره تامین وحشت

Virus طول می کشد تا بزرگ تلفات در چین سلامت کارگران

شماره جدید کروناویروس موارد جهش به طور چشمگیری چین گسترش می یابد خود را تشخیص معیارهای

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>