در برگشت خزانه داری و SBA موافق به افشای اطلاعات در مورد بسیاری از کسب و کار کوچک وام گیرندگان

از بعد از ظهر جمعه اعلام شد پس از چند هفته از زمان مذاکرات با کنگره رهبری که در آن اعضای هر دو طرف فشرده برای نوعی از افشای. این طرح اعلام کرد جمعه را به مقدار یک سازش است که در آن بسیاری از وام گیرندگان خواهد بود ساخته شده در حالی که جزئیات خاص خواهد بود پنهان.

“ما در حال اعتصاب تعادل مناسب ارائه عمومی شفافیت در حالی که حفاظت از حقوق و دستمزد و درآمد شخصی اطلاعات از کسب و کارهای کوچک تنها مالکان و پیمانکاران مستقل,” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

آن را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ها برگشت نیست. SBA گفت: در پاسخ به باز ثبت درخواست در طول ماه های آوریل و مه که این امر آزادی “فردی وام داده” مطابق با آن عمل گذشته برای وام های یارانه ای. اما Mnuchin ادعا کرد در ژوئن 11 شنوایی قبل از کمیته مجلس سنا در کسب و کار و کارآفرینی است که کسب و کار نام و مقدار وام در نظر گرفته خواهد ماند.

سناتور. مارکو روبیو (R.-Fla.), که با بازی در نقش سرب در طراحی این برنامه گفت: او راضی بود با برنامه جمعه اعلام کرد.

“مردم آمریکا شایسته را به می دانم که چگونه موثر PPP در حمایت از ملت ما کسب و کارهای کوچک و دهها میلیون نفر از آمریکایی ها آنها را استخدام کنند. که استاندارد است که توسط آن ما باید اندازه گیری موفقیت PPP: چگونه بسیاری از حقوق محافظت شد,” روبیو در بیانیه ای گفت.

تحت طرح جدید وام گیرندگان گرفتن 150.000 دلار یا بیشتر خواهد بود. برخی از جزئیات است که وام را نیز افشا می شود هر چند دقیق مقدار دلار خواهد بود محرمانه نگه داشته. وام گیرندگان که وام دریافت کمتر از 150.000 دلار خواهد بود مخفی نگه داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات