در بتسدا کوچک تحت محاصره نگه می دارد به عقب McMansions

در زمانی که بسیاری از خانه های قدیمی در مونتگومری در حال پاره کردن و جایگزین توسط کرگدن چراغ مدرنیته گرینویچ جنگل می ایستد در تضاد McMansionization از محله است که آن را احاطه کرده است.

این بتسدا محاصره متشکل از 94 خانه طول می کشد افتخار در آن خانه های تاریخی پنهان زیادی در میان درختان بلوط.

این خانه ها نه حاجت. فروش آنها را برای قیمت های بالا و به ندرت در بازار است. اما ارزش این خانه است و بیشتر از خود فیلم مربع است.

“هنگامی که من تو را دیدم گرینویچ جنگل من فقط گرفته با, چگونه جذاب آن است” گفت: کریستین پارکر دیرین ساکن نوشت که یک کتاب در تاریخ این محله. “من بیشتر از یک اروپایی مرتب از طعم و مزه. من نه کسی که دوست دارد همه چیز بزرگ است.”

زمانی که teardown, ساخت-بر ذهنیت تهدید به نوبه خود این محله استعماری و خانواده سلطنتی تودور در تجدید حیات به اندازه ویلاهای مدرن و جعبه محله شکلی ناگهانی ظهور به عمل است. گرینویچ جنگل شهروندان ارتباط کاربردی برای یک تاریخی برای تعیین اصلی بسیاری در سال 2011.

“ما نسبتا بزرگ تکه از مالکیت نسبت به خانه های ما می دانستیم که نخست برای teardowns,” پارکر گفت. “هنگامی که ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما محله واقعا با هم متحد.”

[در میان توسعه کاپیتول هیل را نگه می دارد تا سنت های جامعه رفاقت]

در حال حاضر گرینویچ, جنگل, اولین تصور توسط سازنده و توسعه دهنده موریس Cafritz و معماران آلوین A. Aubinoe و هری L. ادواردز و ساخته شده بین سال 1926 و در سال 1949 توسط محافظت Montgomery County برنامه ریزی وزارت و مریلند تاریخی اعتماد.

“این بسیار خوب حفظ شده و نمونه اولیه خودرو زیربخش” گفت: کلر Lise کلی معماری مورخ.

Cafritz و Aubinoe شد برخی از اولین توسعه دهندگان به برنامه ریزی و ساخت یک محله در اطراف خودرو است. اتومبیل تبدیل شده بود بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای آمریکایی ها در طول این دوره و معماران طراحی شده گاراژ است که منحنی در اطراف پشت, خانه, خارج از دید از خیابان.

نه همه خانه ها ذخیره شده اند از خوبی توسعه. یکی از قدیمی ترین خانه در گرینویچ جنگل بود نشانید مدت کوتاهی قبل از این محله دریافت تاریخی خود را تعیین و اصلی بسیاری بود تقسیم به سه قطعه است.

“آن تخریب شد با معترضان در اطراف” گفت: David Schindel رییس جمهور سابق گرینویچ جنگل شهروندان در ارتباط است. “به محض این ساز کردم و مجوز آن حذف شد بیش از یک ساعت و نیم.”

[یک Loudoun County محاصره نگه می دارد و جامعه درگیر و خانواده مبارک]

سبک نگارش این خانه های جدیدتر متمایز از دیگر خانه ها در این محله است. یکی در بازار ذکر شده برای $3.6 میلیون نفر است.

“ما از دست ما بسیاری از خانه های تاریخی اما ما موفق به صرفه جویی در محله” پارکر گفت. “گرینویچ جنگل است بسیار بیشتر از هر یک از خانه بودن مهم است. این تار و پود جامعه است. آن را راه آنها قرار داده و با هم مخلوط خانواده سلطنتی تودور در احیای و استعماری به احیای این بسیار صلح آمیز و دوست داشتنی جامعه است.”

وجود دارد هیچ پیاده رو در اینجا. گسترده ای جاده های منحنی به آرامی در اطراف U شکل محیط محله و مردم اغلب قدم زدن در خیابان های شیب دار.

“شما راه رفتن در اطراف آن هنوز هم به نظر می رسد مانند شما در 1930s و یا ’40s” Schindel گفت.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

“شخصیت واقعی علاوه بر این, خانه, است, بلند, عمدتا از درختان بلوط است. آن را 10 درجه کولر در محله در تابستان گفت:” دیوید Schindel رییس جمهور سابق گرینویچ جنگل شهروندان در ارتباط است.

پس از تعیین اعطا شد, درام بیش محله آینده فروکش کرده است.

“آن بوده است بسیار آرام در اینجا اما این که چرا مردم حرکت به جنگل درست است؟” Schindel گفت.

[آیا شما خرید یا فروش یک خانه یا یک حرکت برنامه ریزی در طول self-قرنطینه? بگویید این پست.]

گرینویچ جنگل عجیب و جالب تنظیم است در تضاد با آن تیره تر تاریخ است. که این محله برای اولین بار به بازار عرضه تبلیغات ساخته شده روشن نیست هر کس خوش آمدید, به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.

با توجه به یک آگهی در روزنامه واشنگتن پست در ماه اوت سال 1933 گرینویچ جنگل “درخواست تجدید نظر به کسانی که عاشق زیبایی از غنی جنگلی تنظیم همراه با محدودیت های برای معماری و کنترل اجتماعی است.”

“متاسفانه محدودیت نژاد و قومیت از طریق سند پیمان مشترک بودند در اوایل 20 قرن تقسیم بندی گفت:” کلی.

حتی اگر گرینویچ جنگل در حال حاضر از هر کسی که می توانیم به زندگی در اینجا آن جمعیتی تغییر نکرده بسیار است.

“ما نمی هر گونه آفریقایی صاحبان” Schindel گفت محله جذب جامعه بین المللی.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

در سال گذشته متوسط قیمت خانه های فروخته شده بود و فقط زیر 1.3 میلیون.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

بسیاری از محله 94 خانه های ساخته شده در استعمار و احیای خانواده سلطنتی تودور در احیای سبک.

در حال حاضر که گرینویچ جنگل خود را حفظ خانه های تاریخی محله متمرکز شده است در حفظ و نگهداری از یک نوع متفاوت است. آن است که اختصاص داده شده به حفاظت از محله بزرگ و قدیمی درختان. شهروندان ارتباط اختصاص بودجه برای جایگزینی درختان و مدیریت یک درخت-کاشت برنامه.

“شخصیت واقعی علاوه بر این, خانه, است, بلند, عمدتا از درختان بلوط است. آن را 10 درجه کولر در محله در تابستان” Schindel گفت. “اما ما همیشه در برخورد با Pepco و شهرستان در مورد از بین بردن درختان برای محافظت از خطوط قدرت است.”

گرینویچ جنگل محاصره برای افرادی که دوست دارند خانه های تاریخی و طبیعت است. کسانی که تمایل به ماندن برای مدت زمان طولانی.

“شما واقعا نمی نیاز به یک خانه بزرگ برای شاد بودن” پارکر گفت. “بهتر است به یک محل که دارای جذابیت و محترمانه از زمین است.”

زندگی وجود دارد: محله محدود هانتینگتون پارک وی در شمال Overhill جاده و خلنگ زار لین در شرق Wilson خط در جنوب و Hampden خط در غرب است.

وجود دو لیست در بازار: چهار اتاق خواب و شش حمام خانه برای $3.6 میلیون و شش اتاق خواب و شش حمام خانه در $2.7 میلیون نفر است.

در سال گذشته متوسط قیمت خانه های فروخته شده بود و فقط زیر 1.3 میلیون. پایین ترین قیمت بود و چهار اتاق خواب, چهار-حمام خانه که به فروش می رسد برای $825,000. بالاترین قیمت بود پنج خوابه پنج حمام خانه که به فروش می رسد برای $2.4 میلیون.

مدارس: Bradley تپه ابتدایی, Thomas W. پیل مدرسه و والت ویتمن دبیرستان.

حمل و نقل: گرینویچ جنگل خدمت کرده است توسط چندین مسیرهای اتوبوس و حدود یک مایل از Bethesda ایستگاه مترو در خط قرمز است. نزدیکترین معابر اصلی در حال پیر جورج تاون جاده و برادلی بلوار.

سند است.addEventListener(“DOMContentLoaded”, function(event) { $(function(){SubmissionPlatform.services.displayForm(“5e974064aaaa300035c7fe2f”,”prod”,”washpost”,”https://api.washpost.arcpublishing.com/sub/”,”https://pup.arcpublishing.com/photo-uploader/newuploader/”);}); });

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات