در استرالیا, تف بیش از آتش نشان های سیاسی بیهوده گویی کلاه تابستانی از خشم

ریک Rycroft AP

آتش نشانان در نزدیکی Moruya, در ساحل جنوبی, New South Wales, on Jan. 4.

استرالیا — در ارتفاع استرالیا بوش آتش بحران ماه گذشته خسته لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا احساسات خام بود.

پل پارکر شده بود مبارزه blazes در اطراف Nelligen در جنوب ولز جنوبی جدید دولت است. هفت خانه از دست داده شده است در این روستا و محل اقامت خود را به شدت آسیب دیده و در روز نظرات خود را به ویروسی رفت.

“به نخست وزیر برای رفتن و رسیدن f—اد از Nelligen. ما واقعا لذت بردن از انجام این sh—t,” او گفت: تلویزیون اخبار خدمه به او تکیه از firetruck پنجره متهم استرالیا, رهبر, اسکات موریسون ارائه ناکافی برای حمایت از داوطلب عضویت در این فاجعه جلو خط. موریسون به حال با آن مواجه خشم عمومی برای گذراندن تعطیلات خود در هاوایی به عنوان آتش سوزی تشدید و برای سنجاق مسئولیت دولت در سطح مقامات به شانه بار از واکنش های اضطراری.

https://twitter.com/StigMartyr/status/1213672537269227520?s=20″>

در پایان آن روز Jan. 4 پارکر سقوط در کنار جاده.

پارکر می گوید که بعد از سیاسی بیهوده گویی دریافت گسترده ای پوشش رسانه ای او برداشته شد از موقعیت خود به عنوان یک داوطلب روستایی خدمات آتش نشانی است که تا حد زیادی مسئول برای مبارزه با blazes خارج از دولت در مناطق شهری است. او می گوید: او موفق به دریافت یک پیام از محلی تیپ گفتن به او از دست داده بود نقش خود را به دلیل اظهارات خود و بازگشت به کامیون خود را به دلیل RFS بود در مورد قرار دادن پلیس به دنبال او.

[خانه شدند انفجار’: در استرالیا آتش وحشت دل شکستگی و تسکین]

مقامات اختلاف پارکر حساب که او در طول پخش یک مصاحبه تلویزیونی روز شنبه و یک تف به در گرفت که آیا پارکر مجازات شد برای انتقاد از Morrison. RFS کمیسر شین Fitzsimmons روز دوشنبه گفت که پارکر شده بود را رد کرد اما اشاره کرد که “این بدان معنی نیست که وجود ندارد برخی از مکالمات به صورت محلی با خود داوطلب همسالان.”

یک سخنگوی نیروی اضافه شده به طور جداگانه است که RFS مقامات “به دنبال” آنچه تا به حال رخ داده در تیپ سطح برای تعیین آنچه که ابلاغ به پارکر.

https://twitter.com/NSWRFS/status/1229183204822679552?s=20″>

پارکر در مواجه با واکنش شدید از خود در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه هنگامی که از آن پدید آمده است که او طرفدار پائولین هانسون رهبر راست یک ملت ،

صرف نظر از محاسن او ادعا پارکر آمده است به تجسم خشم استرالیا آتش خفه تابستان در حالی که درخشان نور در بار شانه توسط داوطلبان که حساب برای بخش عمده ای از کشور را نیروی آتش نشانی.

حدود 200000 داوطلبان فرم ستون فقرات دولت بر اساس داوطلب خدمات از جمله 70,000 در نیو ساوت ولز بزرگترین نیروی داوطلب. هر تابستان بسیاری از آنها کنار گذاشته منظم شغل و زندگی برای کمک به مبارزه با آتش سوزی است که عذاب جوامع در جهان خشک ترین ساکنان قاره است.

تریسی Nearmy

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بوش آتش با بازماندگان باقی مانده از سوخته خانه های اعتراضی در این کشور سیاست های آب و هوا در استرالیا پارلمان در کانبرا در فوریه. 11.

بارش شدید باران در هفته های اخیر کمک کرده است و خاموش بسیاری از آتش سوزی. اما مقیاس این فصل ویرانی — بیش از 30 کشته و هزاران خانه ویران و بی سابقه بخشی از کشور را جنگل سوخته — موجب خشم و بحث در مورد این کشور سیاست های آب و هوا به خصوص موریسون دفاع از صنعت زغال سنگ استرالیا. آن را نیز احیا سوال در مورد پایداری داوطلب آتش نشانی سیستم تغییر آب و هوا باعث آتش فصول طولانی تر و شدید تر.

پارکر گفت: خشم خود را نسبت به موریسون که منجر به یک محافظه کار ائتلاف هایش زمانی که نخست وزیر خواسته شده بود در ماه دسامبر که آیا داوطلب روستایی آتش نشانان باید پرداخت شود.

موریسون پاسخ داد که آتش نشانان “می خواهم به خارج وجود دارد دفاع از جوامع خود” و این که دولت نمی بینم نیاز به نوبه خود مبتنی بر دولت داوطلب آتش نشانی سیستم به خدمات حرفه ای.

صحبت در مورد پارکر مورد در دوشنبه موریسون به خبرنگاران گفت که “البته” آتش نشان باید رد کرد و اضافه کرد که او خوشحال بود که این به نظر نمی رسد به صورت.

[استرالیا جامعه نشانید توسط آتش dreads عاقبت به آن darkest hour]

در ضمن یک GoFundMe صفحه تنظیم شده است تا توسط پارکر همسایگان به جمع آوری کمک های مالی برای کمک به او را بازسازی خود را در آتش آسیب دیده خانه.

“پل نبوده است قادر به کار و در نتیجه او نه تولید درآمد با توجه به داوطلب کار روستایی خدمات آتش” این صفحه می خواند.

پارکر گفت: او احساس RFS سعی کرده بود به “backpedal” پس از تبلیغ در مورد اختلاف است.

“هنگامی که به شما گفته می شود که آنها به پلیس تماس بگیرید اگر شما تا به حال آورده firetruck پشت و که شما در حال ایستاده را برای زبان ناپاک — این بدان معنی نیست ‘دوباره فردا,’,” او در مصاحبه ای گفت:.

او قصد ندارد به بازگشت به اینکه یک داوطلب آتش نشان است. “آنها شکست قلب من آنها را شکست من به عنوان یک فرد آنها نابود شده من را به عنوان یک داوطلب” او گفت: از RFS.

هر چه محاسن پارکر ادعای این قسمت به دست آورده است او قابل توجهی نوار تب در میخانه های محلی.

جوئل اوری مجوز از Steampacket هتل در Nelligen گفت: مردم تا به حال شده است به طور مستمر در آینده و اضافه کردن به برگه.

“در ابتدا 500 دلار تبدیل شده تا در حال حاضر پول فقط در آینده نگه می دارد,” او گفت:.

لورن الیوت

ایسنا

سوخته درختان در یک پچ از جنگل سوخته در طول اخیر بوش آتش سوزی در نزدیکی بتمنس بای, New South Wales, on Jan. 22.

ادامه مطلب

‘آن را ‘تحریک’: استرالیا جامعه نشانید توسط آتش dreads عاقبت به آن تاریک ترین ساعت

‘خانه شدند انفجار’: در استرالیا آتش وحشت دل شکستگی و امداد

استرالیا نخست وزیر در بازدید از خانواده های ویران آتش سوزی. آیا این خوبی نیست.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>