در شهر اعلامیه پر کردن روزنامه اما بازماندگان سوگواری به تنهایی

L’Eco دی برگامو

روزنامه L’Eco دی برگامو معمولا وابسته به وفات بخش از دو یا سه صفحه. در روزهای اخیر آن شده است 10 یا 11 صفحه. برخی از 90 درصد از مرگ و میر آن در ویرایشگر خود می گوید: مرتبط با coronavirus.

رم — در بخشی از ایتالیا سخت ترین ضربه از coronavirus از کوره جسد سوزی عامل را آغاز کرده است 24 ساعت در روز. تابوت را پر کرده اند تا دو بیمارستان morgues و سپس یک گورستان سردخانه و در حال حاضر اندود شده تا در داخل یک گورستان کلیسا. روزنامه های محلی روزانه اگهی بخش رشد کرده است از دو یا سه صفحه به 10, گاهی, لیست بیش از 150 نام در بالای ویرایشگر تشبیه به “بولتن جنگ.”

مرگ و میر به تنهایی coronavirus فرود آمد در شمال استان برگامو با نیروی تاریخی فاجعه است.

اما آن نگران کننده قدرت می رود و حتی بیشتر اما تضمین این که مرگ و عزاداری اتفاق می افتد در انزوا — تروما است که در آن هر کس باید برای خود نگه.

در سراسر برگامو مردم در حال برداشت در آمبولانس با عجله به بیمارستان و مرگ در مهر و موم کردن بخش که در آن حتی نزدیک ترین بستگان مجاز نمی باشد. بسیاری از مجالس ترحیم در حال وقوع تنها با یک کشیش و یک کفن کارمند در حال حاضر در حالی که اعضای خانواده در صورت محدودیت در جمع آوری باقی می ماند در قرنطینه هستند یا بیش از حد بیمار خود را.

بنابراین بسیاری از آنها کشته شدند که وجود دارد این است که یک لیست انتظار برای دفن و سوزاندن است.

“من فکر می کنم آن را بدتر از جنگ گفت:” مارتا Testa, 43, که در خود و قرنطینه و که پدرش درگذشت یکشنبه ویروس در سن 85. “پدر منتظر است به خاک سپرده شود. و ما در اینجا در حال انتظار برای خداحافظی به او.”

[Live coronavirus به روز رسانی: زندگی در ایالات متحده آمریکا تعطیل; جراح عمومی هشدار ‘ما می تواند ایتالیا’]

کشورهای دیگر تنها شروع به دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر را مفاهیم و فاصله آن نیروهای بین حتی نزدیک ترین مردم است. اما در ایتالیا, مرگ, با مرگ تنهایی خود را پر هزینه تبدیل شده است آشکار است.

کلودیو Furlan

LaPresse/AP

Undertakers انتقال یک تابوت از یک نعش کش در برگامو را گورستان در روز دوشنبه.

بیش از 2000 نفر در ایتالیا درگذشت covid-19 بیماری ناشی از ویروس ها — نیمی از آنها بیش اخیر پنج روز کشش — و بسیاری از این موارد باید نگاه کرد که از Testa پدر رنزو سابق تبلیغات روزنامه اجرایی که احساس نفس یک هفته پیش سه شنبه به بیمارستان منتقل شد و نمی دیدن و یا صحبت کردن با خانواده خود را دوباره.

“غم و اندوه است که یک فاز است که نیاز به نزدیکی اما غم ما تا به حال به آمده از طریق تلفن گفت:” Testa که پدر و مادر ازدواج کرده بود برای 50 سال و مادر که همچنین به نظر می رسد به این ویروس است اما دوره نقاهت.

Testa خواهر و برادر مواد غذایی را به مادر خود. از احتیاط ترک آن را در مقابل آستان.

“در حال حاضر” Testa گفت: “ما خانواده است که زندگی در یک حالت تعلیق.”

حتی به این بیماری در سراسر جهان گسترش یافته است در ایتالیا که در آن مردم در حال انقباض این ویروس و مرگ از آن — به سرعت بیشتر از هر جای دیگری است. روز یکشنبه این کشور گزارش داد 368 جدید, مرگ و میر, تلفات بیش از حتی بالاترین روزانه آمار و ارقام از چین است. توسط دوشنبه, 349 بیشتر مردم مرده بود آوردن مجموع در کمتر از یک ماه به 2,158.

[به عنوان coronavirus موارد رشد و بیمارستان در شمال ایتالیا در حال اجرا هستند از تخت]

و در ایتالیا برگامو ثروتمند استان از 1.1 میلیون به شرق میلان تبدیل شده است نگران کننده ترین نقطه داغ. بیمارستان ها در نقطه شکستن وجود دارد. پزشکان نظامی نامیده شده است برای کمک به. ساکنان توصیف برگامو به عنوان یک شبح مانند جایی که تنها آمبولانس و hearses در جاده ها در شب. در شهر کوچک نمبرو با توجه به Corriere della Sera, روزنامه, 70 نفر فوت کرده اند در گذشته 12 ماه. برخی از 120 درگذشت از سال گذشته است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/italian-local-newspaper-obituary-sees-spike-amid-coronavirus-outbreak/2020/03/16/b0b0a3bd-ba3e-4d4d-8b0d-37fb524e20b9_video.html

“آن را به عنوان اگر یک بمب شیمیایی منفجر شده” گفت: Daniela Taiocchi, 49, که کمک می کند تا رسیدگی اعلامیه برای روزنامه های محلی L’Eco دی برگامو.

برگامو همچنین می ایستد به عنوان یک علامت هشدار دهنده در مورد چگونه coronavirus موارد می تواند منفجر شود اگر محدودیت نیست و به سرعت در محل قرار داده. ایتالیا با برخورد اولیه نقطه داغ در استان لودی با قرار دادن 10 شهرهای کوچک تحت مستند بیش از سه هفته پیش. اما دولت منتظر دور دیگر برای قرار دادن اقدامات مشابه در جای دیگر. برگامو در حال حاضر سه برابر تعداد coronavirus موارد به عنوان لودی.

“Morgues و موسسات بهداشتی در حال سقوط” گفت: کلودیا Scotti, مراسم تشییع جنازه, صفحه اصلی شرکت ، “ما کاملا آماده برای مواقع اضطراری از این نوع است.”

افرادی که در حال مرگ هستند memorialized در صفحه بعد از صفحه از L’Eco دی برگامو در حال سابق, سیاستمداران, برق اضطراری, اپراتورهای تلفن کشیش. بسیاری از آنها در 70 یا 80. خود را کوتاه اعلامیه اشاره نمی علت مرگ اما لازم نیست به 90 درصد سردبیر روزنامه برآورد درگذشت به دلیل coronavirus. به جای این اعلامیه دیگر سرنخ در مورد چگونه بسیاری عزادار اتحادش را تغییر طول اضطراری است. آنها اشاره به “مستقیم حمل و نقل به کوره های جسد سوزی.” مراسم های عمومی در “تاریخ مشخص شود.” یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد در “strictly private فرم.”

[در coronavirus مستند میلان میریزد شهرت خود را برای سردی رشد می کند نزدیک تر از فاصله]

در سراسر کشور مجالس ترحیم در داخل کلیساها شده اند را در خود نگه دارد بخشی از دولت مطلق محدودیت در تجمعات. برای خانواده های پاک به ترک خانه های خود در برگامو شده اند اجازه ملاقات برای تدفین در گورستان پوش در 10 نفر. اما گذشته از آن لحظات این شهرستان بسته شده است گورستان به طور کامل از ترس این که ساکنان را به حمل و نقل عمومی بازدید گورهای دسته از کسانی که فوت کرده اند و گسترش ویروس خود را.

دفتر شهردار تشویق کرده هولوکاست از افرادی که می میرند از covid-19. و روز چهارشنبه محلی کوره های جسد سوزی آغاز شد و عامل round-the-clock.

“هرگز آن را بسته و هنوز هم ما را مدیریت نمی گفت:” فرانچسکو Alleva سخنگوی شهردار.

پیرو Cruciatti

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارمند بسته دروازه برگامو گورستان به عنوان بستگان فرد متوفی در خارج صبر کنید.

بالا سردبیر روزنامه آلبرتو Ceresoli گفت که در ایتالیا است که در وسط یک “فاجعه جمعی” و این که ویروس “decimating” جایی که او زندگی می کند. در حالی که برای او تعجب که آیا این اعلامیه باید مفتول در کویل به سمت عقب مقاله به منظور کاهش تلفات عاطفی در مردم خواندن. اما او تصمیم گرفت مردم نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد: نام مرده اند ظاهر می شود در وسط کاغذ فاصله هر صفحه دیگر.

“این بزرگ ما افراد مسن که در حال مرگ” او گفت:. “که آنها باید این را عمیقا ناعادلانه است.”

آن را در روز جمعه edition که در آن رنزو Testa نام به نظر می رسد همراه با یک ضربه سر و یک نقل قول از فرانسیس. در زیر وجود دارد جزئیات اساسی در مورد خانواده اش و چند ستون با اذکار از خانواده او با اشاره به فداکاری خود را برای این روزنامه کار خود را با گروه های مدنی.

او شده بود سالم قبل از او گرفتار این ویروس دختر خود را گفت.

“هیچ زمینه ای شرایط” مارتا Testa گفت.

“ما همیشه فکر: ‘پدر و قوی است. او را به آن’, ” او گفت:. “البته امید است که در گذشته به آن بروید.”

بیمارستان به نام او تقریبا در نیمه شب روز چهارشنبه به او می گویند پدر به حال جان سالم به در برد.

تابوت خود را در حال حاضر نشسته در یک کلیسا در انتظار آن به نوبه خود در خط به خاک سپرده شود. اگر آن اتفاق می افتد به زودی به خاک سپرده خواهد شد بدون حضور همسر و فرزندان خود را. مارتا گفت: خانواده هنوز هم تا به حال برنامه ای برای برگزاری یک مراسم به افتخار او.

“در زمان بهتر,” او گفت:.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>