ترنس مک کوی واشنگتن پست

افسر پلیس Flavio آدریانو Dourado نگه می دارد سازمان دیده بان بیش از یک بزرگراه در Dourados, Mato Grosso do Sul, دولت برزیل.

DOURADOS, برزیل — Waldir Brasil می توانید ببینید که راننده کامیون بود و وحشت زده. دست خود را تکان دادن. او زانو بود jiggling. هر راننده تا به حال در تریلر بزرگراه پلیس به این نتیجه رسیدند نبود قانونی است.

همراه یکی از آمریکای لاتین پرسود ترین مسیرهای قاچاق که در آن برزیل و پاراگوئه به اشتراک گذاری گسترده و تقریبا unpatrolled مرز برزیل تا به حال دیده می شود هر قانونی خوبی قابل تصور است. اما در حال حاضر غیرقانونی دیگر محصول — که تا همین اواخر او نمی تواند تصور کرده اند — به طور فزاینده ای ظاهر می شود.

او برداشته tarp پوشش کامیون باری.

“آفت کش” او گفت که در روز در ماه اکتبر گذشته. پنهان در زیر چند کیسه دانه بودند 12,000 پوند از آفت کش emamectin بنزوات. با یک خیابان به ارزش بیش از $2 میلیون و قانونی آفت کش ها در چین تولید می شود و سپس قاچاق در سراسر مرز پاراگوئه شد دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان چه چیزی مجاز در برزیل. راننده در حال برنامه ریزی برای آنها را 700 مایل به شمال گفته است که در آن یک مرد شناخته شده به عنوان “پیت بول” را تحویل.

Brasil, نگران اندازه و جسارت از حمل و نقل احساس به عنوان اگر او ایستاده بود در پورتال به عظیم ناشناخته اموات. و در راه او بود.

[برزیل حذف نور روز صرفه جویی در زمان. در حال حاضر این نور قبل از ساعت 5 و مردم خوشحال نیست.]

بیش از دو دهه گذشته قاچاق از یک محصول به ظاهر پیش پا افتاده به عنوان آفت کش ها بی سر و صدا رشد کرده است به یکی از پرسود ترین و حداقل درک شرکت های جنایی. تقلبی در آزمایشگاه و گاراژ hustled مانند مواد مخدر شرکت تصمیم گرفتند که توسط باندهای تبهکار و مافیایی تقلبی و قاچاق آفت کش ها در جاری شدن سیل توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه به طور یکسان با محیط زیست و عواقب اجتماعی هستند که “به دور از بی اهمیت” U. N. برنامه محیط زیست در گزارش سال گذشته است.

هر سال و آفت کش ها سم 3 میلیون نفر و کشتن بیش از 200 ، 000 سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که اکثریت بزرگی از آنها در کشورهای در حال توسعه. خود را بیش از حد استفاده محققان می گویند می تواند سم خاک آلوده منابع آب و نابودی اکوسیستم. همه این مضرات در حال تشدید غیر قانونی غیر قابل تنظیم تجارت است.

“این بسیار ناشناخته و از آن بسیار رایج است. این بزرگ است” گفت: خاویر فرناندز یک مقام ارشد با كشاورز انجمن تجارت CropLife. در حال حاضر, او گفت:, به عنوان افزایش تقاضا برای مواد غذایی و آب و هوا تغییر سرعت بخشیدن به نیاز به آفت کش ها “آن را بزرگتر و خشن تر.”

دوردس فدرال بزرگراه پلیس

پلیس توقیف 13,000 پوند مشکوک غیر قانونی آفت کش ها در ماه ژانویه است.

شرکت های چند ملیتی است که فروش برزیلی مواد غذایی در ایالات متحده می گویند محصولات خود را امن هستند. Bunge آمریکا که منابع تولید کننده محصولات اینجا را گفت آن قرارداد با کشاورزان شامل بند که “نیاز به مسئول استفاده از آفت کش ها” و انجام “تجزیه و تحلیل شیمیایی در محصولات خود را برای اطمینان از ایمنی خود را.” Citrosuco بزرگترین تولید کننده کنسانتره آب پرتقال گفت: این قطار میوه تولید کنندگان به استفاده از دکمه “تایید” آفت کش ها. شرکت کارگیل آن گفت: “انجام نظارت مستمر” برای تضمین تولید “احترام اجتماعی و قوانین زیست محیطی است.”

تحلیلگران می گویند آزمایش نمی تواند تعیین کند که آیا تولید رشد کرده بود با تقلبی آفت کش ها.

“وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی که در آن از قانون کسب و کار می تواند ایده آل’ مخلوط قاچاق آفت کش ها گفت:” میخائیل Malkov که مطالعات تجارت غیر قانونی در U. N. غذا و کشاورزی سازمان است. “وجود دارد مقدار زیادی از فن آوری های شروع با پیچیده adulterations و ترکیب و خدا می داند آنچه که آنها در حال قرار دادن در داخل آن طبل از آفت کش ها.”

حدود 10 درصد از كشاورز تجارت یک به سرعت در حال رشد بازار به ارزش $220 میلیارد — اعتقاد بر این است که به طور غیر قانونی بر اساس گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. برآورد دو برابر شده است از سال 2007.

نظر برخی حتی که قریب به اتفاق دست کم نگیرید. “به احتمال زیاد [است] بسیار کمی بالاتر” گفت: Leon Van der وال سازمان متخصص غیر قانونی آفت کش ها. در اروپا گفت: این 14 درصد با وجود آنچه که او به نام “به خوبی تثبیت روش علیه و هوش به طرز عمل غیر قانونی از معامله گران است.” در برزیل آن را به 20 درصد — 2 میلیارد دلار در سال است.

[Bolsonaro می خواهد برزیل به گردشگری بهشت. اما او نمی تواند جلوگیری از توهین به همه است.]

گاهی چه جدا مشروع و نامشروع آفت کش ها این است که کمی بیش از یک لغزش کاغذ. مقررات تغییر بسته به کشور: چه حقوقی در اینجا نیست قانونی وجود دارد. شکاف بین قوانین و قیمت ها فضاهایی که در آن قاچاقچیان هستند پر رونق در حال حرکت محصولات در سراسر مرزها و undercutting حقوقی بازار با قیمت های پایین تر.

اما بار دیگر هیچ قانونی در مورد مواد شیمیایی از شروع. در Donbas اوکراین, محققان در اواخر سال 2017 کشف professionalized کارگاه پمپاژ ده ها هزار پوند از تقلبی آفت کش ها. در هند جعل پر واقعا با برچسب بطری با “عام تشکیل دهنده” و سپس “روگرفت … غیر قانونی محصولات در بازار” با توجه به فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت. در برزیل کشور غیر قانونی تولید کنندگان باید در کنار بازارهای سنتی فروش مواد شیمیایی خود را آنلاین.

مقامات و تحلیلگران می گویند فراملی مجرمان به طور فزاینده ای هدف قرار دادن کشورهای با اقتصاد کشاورزی ضعیف قوانین و بدون سرنشین مرزها.

مکان های که در نگاه بسیاری مانند برزیل.

“این است که تنها به بدتر” برزیل گفت.

ترنس مک کوی

واشنگتن پست

عملا غیر قابل تنظیم مرز بین پنتا پار برزیل و پدرو ژوئن کبللرو, پاراگوئه یک نقطه ورود برای طیف گسترده ای از قاچاق.

یک کشور تحت سلطه توسط آفت کش ها

وجود دارد چند محصول مهم تر به برزیل از آفت کش ها. در جهان به عنوان برترین تولید کننده سویا پرتقال و قهوه این کشور صادرات حدود 100 میلیارد دلار محصولات کشاورزی در سال تولید است که تحلیلگران می گویند خواهد بود نصف شده بدون agrochemicals مورد. کشور امروز در نتیجه تبدیل شدن به بزرگترین آفت کش در بازار با توجه به فیلیپس McDougall های کشاورزی هوش شرکت است. در سال 2018 تجارت در اینجا به ارزش $10.1 میلیارد بیشتر از کسانی که از هند و چین همراه است.

در کشاورزی مناطق احساس از آفت کش ها است در همه جا. تابلوهای تبلیغاتی تبلیغات آنها در کنار نشانه هایی برای رستوران های محلی. هواپیماهای تصویب سربار گرد محصولات. در برخی از شهرهای آفت کش فروشگاه به نظر می رسد به تعداد کلیساها.

“فروش آنها را در هر گوشه در اینجا” گفت: Reginaldo Ferreira de Araújo, یک معلم و فعال محیط زیست در شمال شرقی شهر لیمیرو دو نرت. “کل شهرستان است که در راستای کسب و کار از آفت کش ها.”

[برزیل وزیر فرهنگ اخراج پس از ظاهر شدن به قول تبلیغات نازی ها در گفتار]

و کسب و کار را تنها به بهبود است. افتتاح یک سال پیش رئیس جمهور Jair Bolsonaro طلیعه عصر جدیدی از استفاده از آفت کش در امریکا بزرگترین کشور. خود را به عنوان وزیر کشاورزی او منصوب Tereza کریستینا از قلب ایالت ماتو گروسو دو سول که شناخته شده است به منتقدان به عنوان “سم الهه شعر و موسیقی.” سپس دولت او greenlighted بیشتر آفت کش ها بیش از هر زمان در 14 سال است.

بالا Bolsonaro مقامات دولت در ضمن باید گفت کمی علنا در تجارت غیر قانونی. سناتور بحث افزایش مجازات های کیفری برای سموم قاچاق در اوت اما آنها در عین حال به اقدام است. وزارت کشاورزی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ترنس مک کوی

واشنگتن پست

زمین های کشاورزی در ماتو گروسو دو سول در نزدیکی دوردس. برزیل یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی و یکی از بزرگترین مصرف کنندگان از آفت کش ها.

برخی از روزها آن را احساس می کند به فرناندز به عنوان اگر هیچ کس توجه. برای پنج سال CropLife رسمی دریافت کرده است ماهانه خلاصه ای از گزارش های خبری که ذکر غیر قانونی آفت کش ها. در ابتدا گزارش شد که تنها دو یا سه لینک کلیک کنید.

“در حال حاضر آن را پنج یا شش صفحه’ ارزش لینک کلیک کنید,” او گفت:. “صفحات و صفحات و صفحات. و در حال حاضر خشونت یکی از گرایش من شاهد بوده ام.”

ابلق و مسلح شدند و طوفان به مزارع در سراسر کشور شکار نه برای پول یا مواد مخدر, اما برای آفت کش ها. در ماه نوامبر افراد مسلح در زمان سه نفر گروگان در یک مزرعه و ساخته شده با 50000 دلار ارزش agrochemicals مورد. در ماه سپتامبر یک گروه مسلح در زمان 80 گروگان ها و پاره از طریق همه چیز را در جستجو برای آفت کش ها.

[سربازان در برزیل اخراج ده ها تن از عکس های خانواده اش به قتل شوهرش. خواهد هر کسی باید پاسخگو?]

در امتداد مرز با پاراگوئه که در آن گمرک محدوده از سهل انگاری وجود ندارد به مسائل نگاه حتی بیشتر خطرناک. پلیس در پارانا دولت قادر به پیدا کردن اتومبیل های پر شده با غیر قانونی آفت کش ها. و در همسایه ماتو گروسو دو سول که در آن تعدادی از دستگیر دو برابر آفت کش ها در سال 2019 پلیس و دادستان ها را به طور فزاینده شکایت در مورد یک وضعیت veering خارج از کنترل است.

“هنگامی که شما در نظر گرفتن همه عوامل این پر سود تر از مواد مخدر” گفت: Ricardo Rotunno یک دادستان در شهر Dourados, Mato Grosso do Sul, در نزدیکی مرز پاراگوئه. او فکر می کند این صنعت در برزیل با ارزش است شاید به اندازه 3 میلیارد دلار.

“برزیل به باز کردن چشمان خود را به این واقعیت جدید,” او گفت:.

این ‘آفت کش ها مافیا’ حرکت در

Luciano Stremel بررس چشمان باز شد چند سال پیش.

به عنوان رئیس یک سازمان غیر دولتی متمرکز مرزی و توسعه و او سفر های بالا و پایین مرز بیش از دو سال گذشته و صحبت با ده ها تن از مقامات مجری قانون. به زودی او هم آفت کش مسیرهای قاچاق coursing از طریق آمریکای جنوبی است. نقشه او تولید ارائه شده به مجلس در سال گذشته به نظر می رسد مانند شاخه های فرعی متعدد همگرا به یک تورنت و سپس انشعاب دوباره.

عجله جلوتر از طریق 300 مایلی برزیل-پاراگوئه مرز که در آن بسیاری از آفت کش ها و جریان از طریق متخلخل پست های بازرسی. “این چیزی است که بسیار دشوار است برای کنترل” Stremel گفت. “وجود ندارد به اندازه کافی نظارت است.”

در برخی از شهرهای مرزی آن کمتر از یک مشکل کمی بیش از حد نظارت از عدم نظارت در همه. یکی از حداقل های گشت نقاط مرزی شهر پنتا پار. هیچ مرز عبور از آن را جدا از پاراگوئه پدرو ژوئن کبللرو. و نه وجود دارد هر دیوار و حصار و مانع هر چیزی. جوامع مخلوط یکپارچه با نشانه کمی از کدام کشور است که صرفه جویی در این زبان سخن گفته است.

[‘سربازان عیسی: مسلح neo-Pentecostals عذاب برزیل اقلیت های مذهبی]

یکی اینترپل محقق صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن از ترس برای زندگی خود را در اینجا وارد سه سال پیش. او در بر داشت یک کشنده مرز شهر سایه افکنده قدرتمند برزیل باندهای در جنگ بیش از مسیرهای قاچاق. آنها زد و اسلحه و مواد مخدر و سیگار — همه چیز را عامل دور از انتظار بود.

اما در اوایل سال گذشته گفت: یک خبرچین با نزدیک شدن به او را با جزئیات تجارت او تا به حال هرگز شنیده قبل از. یک باند جدید — این “آفت کش مافیا” را به عنوان آن را به نام محلی بود هل دادن آفت کش ها و آفت کش ها تنها و ساخت “عظیم” پول.

“من هرگز تصور هر یک از این و هرگز نمی دانستند که هر یک از این ممکن بود,” او گفت:.

عامل گفت که او به زودی کشف یک سندیکای نه تنها قاچاق بلکه تولید خود آفت کش ها در مرز شهر. فقط پنج لیتر از آن دم او گفت که می تواند به 800 دلار است.

اما او نومید شدند از قاچاقچیان که تا کنون بازداشت شده است. او اینترپل دفتر ندارد, منابع برای بررسی بیشتر. مقامات محلی به سختی می دانستم که یک مشکل وجود داشت: “من نمی دانم که خیلی در مورد این” خوان کارلوس Amarilla Rojas بالا پاراگوئه گمرک رسمی در اینجا گفت واشنگتن پست.

و این قاچاقچیان بیش از حد “با احتیاط” اینترپل عامل گفت.

در واقع سه آفت کش قاچاقچیان در مرز شهر بودند که تماس با پست کاهش یافته است به نظر تجاری خود را. نه به این دلیل که می ترسید پلیس گفتند اما از آنجا که نمی خواهم برای هشدار به رقبای بالقوه به چه مقدار پول آنها ساخت.

حتی اگر آنها در بازداشت مقامات اجرای قانون گفت: آن را کمی تفاوت. به حداکثر مجازات حبس برای سموم قاچاق در برزیل کمتر از چهار سال — یک چهارم است که به صورت قاچاق مواد مخدر — ارائه کافی بازدارنده.

“این یک سکوت جرم” Stremel گفت. “مانند آن اتفاق نمی افتد.”

ادامه مطلب:

46 دادن تماس در هر ماه: در برزیل, مردم در حال مبارزه و برنده

به تظاهرات رفت و برگشت آمریکای لاتین, Bolsonaro هشدار برزیل: همین حالا آن را امتحان کنید در اینجا

مدارس در گوشت دوست روستایی برزیل رفت وگان. جامعه شورش کردند.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im