در یک ناگهان بی ثمر ورزشی, چشم انداز, d. C., United مربی بن اولسن پذیرای خانواده امید

در بهار امسال با رمان coronavirus همه گیر تغییر و پایان دادن به — زندگی اولسن گفت که او به دست آورده لذت بیشتر برای کسانی که نزدیک به او برای کسانی که مبارزه با این ویروس در خطوط مقدم جبهه و برای یک حرفه ای در ورزش است.

“من بسیار خوش شانس هستم,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی در این هفته با حدود ده خبرنگاران. “من باید یک کار. خانواده سالم است. وجود مواد غذایی در کابینت.”

با زمینه های اطراف شهر بسته شده و او و خانواده بازی در حیاط خلوت کوچک در منطقه شاو محله. با حرکت سطل زباله کوچه پشت خود را rowhouse تبدیل به یک دوره مانع است.

“من قادر به تمرکز بر روی یک شوهر و یک پدر در حال حاضر در یک زمان وقتی که من نیستم معمولا یک شوهر و پدر خوب,” او گفت:. در طول فصل “من به دنبال از طریق فرزندان من به جای آنها.”

آنها رفته اند در افزایش بود و به طور منظم نشسته و شام.

“خیلی وقت و انرژی و احساسات قرار داده و به فصل است که گاهی اوقات خانواده دریافت نمی کند عشق و توجه آنها نیاز به,” او گفت:. “آن بوده است چشم باز.”

او صرف زمان بیشتر صفحه اصلی-تحصیل از کار تاکتیکی سازند.

“من در تلاش برای relearn فراکسیون [نه] از تماشای میامی بازی و بیش از بیش و بیش از.”

زمانی که او نیاز به زمان تنهایی او خارج به فضای خصوصی در نزدیکی استودیوی هنری به رنگ.

این یک تغییر رادیکال برای کسی است که همسو با ایران بیش از نیمی از زندگی خود را. اولسن که نوبت 43 ماه آینده یک هافبک برای 12 فصل دستیار مربی به مدت هشت ماه و مربی موقت برای سه به علاوه ماه قبل از پذیرش کار بالا قبل از فصل 2011.

او طولانی ترین-مربی شاغل در سی نرم افزار ورزشی — توسط یک حاشیه گسترده ای — و دوم طولانی ترین در MLS (پشت شهر کانزاس پیتر Vermes).

این روزها اگر “من می تواند به شما دروغ اگر من گفت: من از خواب بیدار در 7 صبح قرار داده و سه ساعت فیلم بر روی ما پیش فصل سوم آموزش برای تماشای [مهاجم Ola Kamara را] جنبش در جعبه برای یک ساعت.”

شبح بحران از دست داده است در کودکان و نوجوانان که در محدوده سنی 5 تا 11.

اولسن و همسرش, مگان هستند “به طور مداوم یادآوری این کودکان وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد انجام کارهای بزرگ در یک زمان دشوار است. … من به طور مداوم به فکر کردن در مورد دیگران نه در وضعیت من هستم.”

اولسن افکار نیز با خواهر جوانتر او ارین یک مادر پنج در بیشتر فیلادلفیا که این زمستان بود مبتلا به سرطان لوزالمعده است. پس از coronavirus شیوع او اجازه داده نشده است به دیدار او چرا که او در معرض خطر.

هر چند MLS در وقفه — آموزش مهلت منقضی می شود اما جمعه تمدید خواهد شد — اولسن مانیتور بازیکنان و به نظر می رسد آینده به روزی شروع مجدد فصل است.

او بخشی از یک هفتگی ویدئو کنفرانس و صحبت می کند به طور منظم با کاپیتان استیون Birnbaum و دیگران. آموزش کارکنان فراهم می کند برنامه های تمرین برای بازیکنان است.

“اولویت ما است [است] — و خواهد بود تا زمانی که ما به عقب بر گردیم — ایمنی از بازیکنان ما و ساخت مطمئن شوید که آنها در حق محیط زیست برای سالم ماندن و [به] جا” اولسن گفت. “ما در یک کسب و کار از کنترل ما سعی می کنیم برای کنترل همه چیز: رژیم غذایی, آموزش بارهای شما نام آن را. نه قادر به انجام این کار کمی خسته کننده است.”

در میان یک بحران جهانی اولسن گفت: “هیچ راهکار” برای برخورد با بازیکنان.

او گفت: مردم شده اند گفتن او چقدر آنها را از دست ندهید ورزشی.

“این یک چیز عجیب و غریب به دلیل اولویت ورزش در این لحظه کم است اما در همان زمان آن است که بخش بزرگی از پارچه از کشور ما است. ما نگاه به ورزش در این نوع از تایمز” به نقل از بازگشت از رقابت پس از حملات تروریستی سال 2001. “در برخی از راه [ورزشی] کمک کرد تا زخم التیام یابد.”

هر زمان که فعالیت های رزومه MLS انجام خواهد شد و چند هفته از اردوگاه های آموزشی.

تا آن زمان اولسن گفت: “ما اعتقاد داریم که ما می توانیم نگه داشتن [بازیکنان] در یک سطح خاص برای چند هفته و چند ماه هر چه در آن است به طوری که در بازگشت ما در حال بازگشت به صفر است.”

خاموش کردن نهفته نه تنها آموزش و مطابقت با برنامه; آن را نیز مختل ایران را فشرده جستجو برای بازیکنان جدید قبل از زمان انتقال و تجارت پنجره بسته (5 مه) و یک بعدی باز می شود (7 ژوئیه).

“اولویت ما در حال حاضر” اولسن گفت: “گروه ما.”

وقفه تاثیر MLS سلامت مالی فقط آن را به عنوان ضربه دیگر طرفدار لیگ. برای اولسن که از نزدیک شاهد MLS مبارزات در اوایل 2000s و رشد سریع در 10 سال گذشته به آینده است که در سوال نیست.

“ریشه های ما بسیار ریشه دار در این کشور است. فوتبال در حال رشد است و آن را هیچ جا نمی رود,” او گفت:. “لیگ خواهد بود فقط خوب هنگامی که ما از طریق این درست مثل کشور ما خواهد بود فقط خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>