غیر ممکن است برای من کار: بر تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن در داغدار مصاحبه بیش از سنگ رسوایی

دادستان کل ویلیام بر گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی صدور حکم راجر سنگ ساخته شده و آن را “غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” – و اصرار او نخواهد بود “bullied” توسط رئیس جمهور.

در نادر ملامت از مرد به آنها گفت: بسیاری از او در انجام وظایف یک وکیل شخصی و است که بارها و بارها در دفاع از طریق مختلف مجادلات آقای Barr رئيس جمهور گفت: تا به حال هرگز از او خواست به دخالت در یک پرونده است.

در عین حال او گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این جمله توصیه هایی برای سنگ آمد که پس از وزارت دادگستری کشیده شده است تا توصیه های حال ایجاد مشکلات عمده.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” آقای Barr گفت: ABC News.

“من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید — من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

آقای Barr, 69 پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه فوریه 2019 جایگزین جف جلسات بود که چالاک طلسم به عنوان دادستان کل. این دومین بار آقای Barr را اشغال کرده بودند نقش داشتن قبلا به عنوان برتر کشور قانونی و اجرای قانون رسمی تحت جورج هربرت واکر بوش است.

به این ترتیب او در این نقش با تجربه قابل توجه و احترام از جمهوری خواه و قانونی استقرار.

بسیاری از آن نابود شد زمانی که او رفت و به بت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار رابرت مولر منتشر شده گزارش خود به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 و ممکن است تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

در حالی که آقای مولر برجسته 10 ممکن است در مواردی از انسداد دادگستری توسط رئیس آن آقای Barr که در زمان تصمیم گیری است که آیا شواهد نه دیدار با سطح مورد نیاز برای رئیس جمهور تحت تعقیب.

تهمت دخالت در Roger سنگ مورد ‘سوء استفاده از قدرت’ پلوسیمی گوید:

مانند آقای Barr نظرات همه مهم تر و به طور بالقوه آسیب رساندن به رئیس جمهور. هیچ خدمت دیگر اعضای کابینه خود کرده است متنبه او را مانند این به خصوص در مورد دوست خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی.

دادستان کل سخن گفت و پس از او گروه مجبور شد برای پاسخ به تقاضا از رئیس جمهور برای بررسی صدور حکم توصیه هایی برای سنگ بود که در سال گذشته مجرم در هفت اتهامات مربوط به آقای مولر را در روسیه آغاز کرد.

دادستان فدرال توصیه کرده بود هفت تا نه سال بود که پس از تغییر رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”


پرسید: اگر او را به جای رئیس جمهور متوقف شد, به tweeting, Mr بار گفت: “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر آقای Barr مواد منفجره مصاحبه

پرسید: اگر او آماده تبعات عموم نخوری جمهور, آقای Barr گفت: “البته”. او گفت: کار او این بود که برای اجرای عدالت اداره و تصمیم گیری در “آنچه که من فکر می کنم چیزی که حق انجام دادن”.

وی افزود: “همانطور که گفتم در تایید, جلسه, من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن است.

“و من انجام داده اند که و من ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>