‘استیضاح آنها’: تهمت متهم Buttigieg و Klobuchar از ‘عوض’ با بایدن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امضای مد, تلاش برای متهم خود را دموکرات از رقبای “در عوض” فقط اتهام آمریکا استفاده می شود به استیضاح او.

رئیس جمهور نبود صحبت کردن در مورد آمریکا در قبال اوکراین بررسی آمریکایی است. بلکه او را متهم وزش سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری از حذف از سال 2020 مسابقه در حالی که همچنین حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن و امیدوار کننده خود را به او نمایندگان – در ازای وعده او را از کابینه پست اگر سابق معاونت امنیت نامزدی سپس برنده در ماه نوامبر.

“آنها یک معامله. … در عوض” آقای ترامپ گفت: به به سلامتی با صدای بلند در شارلوت. “آنها یک معامله. استیضاح آنها.”

او با اشاره به مینه سوتا سناتور ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. هر دو کاهش یافته و از نژاد پس ضرر و زیان در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در روز شنبه که آقای بایدن برنده توسط یک حاشیه گسترده ای.

“از حزب دموکرات رفته دیوانه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به هواداران خود گفت در کارولینای شمالی را متهم به مخالفت با حزب تطبیق “افراطی جناح چپ دستور کار است.”

او همچنین اعتراف به “چرخش” دموکرات ها با برگزاری تجمعات انتخاباتی در ایالات روز قبل از آن حزب دارای نامزدی مقدماتی آشکار یک بخش کلیدی از انتخاب مجدد او به استراتژی است.

و این تجمع آورده یکی دیگر از اظهارات نادرست: “مکزیک را برای پرداخت دیوار ، آنها” او گفت:. آنها نیست. ما مالیات دهندگان هستند – و او دوباره برنامه ای برای گرفتن بودجه از پنتاگون به ساخت سد در امتداد مرز آمریکا و مکزیک; آقای ترامپ معتقد تغییرات در سیاست های تجاری جدید در پیمان با این کشور و کانادا را به ارمغان بیاورد بودجه به وزارت خزانه داری آمریکا که در اصل به معنی آمریکای جنوبی همسایه است که در واقع تامین مالی پروژه دیوار.

در یک صحنه عجیب و غریب در حدود 40 دقیقه به تجمع آفریقایی-آمریکایی محافظه کار شخصیت “دیو” و “ابریشم” پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در صحنه و انجام یک بیت از یک دو نفره به پایان رسید که با آنها گفت: “شما رو به این بالا به این سوار سوار.” آنها با اشاره به شهردار نیویورک Mike Bloomberg, چه کسی رئیس جمهور است و تمسخر بر ارتفاع خود را.

رئیس جمهور به نظر می رسد به احساس یکی از دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه را بالا نماینده-دارندگان ورمونت سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد خواهد بود کلی انتخابات دشمن.

“این درست است, او باید برخی از شور و شوق. اما بسیار کمتر از ما. و یک مقدار کوچکتر گروهی از مردم بیش از حد” آقای ترامپ گفت: آقای ساندرز. “و انگار نه شور و شوق زیادی برای بایدن.”

او مسخره معاون رئیس جمهور سابق در هفته گذشته misspeaking در یک مبارزه انتخاباتی با گفتن کنندگان او “نامزد برای این کشور ایالات متحده آمریکا” و روز دوشنبه با اشاره به سه شنبه مقدماتی به عنوان “فوق العاده پنج شنبه.”

پس از بازار سهام در هفته گذشته اسلاید با توجه به coronavirus نگرانی آقای ترامپ تبلیغ آنچه که او به نام بزرگترین روز ما بهبود بازار در تاریخ است.

Mr تهمت بود در کارولینای شمالی برای دومین بار در چهار روز; او در یک رالی در شمال چارلستون کارولینای جنوبی در شب جمعه است.

او همچنین شب قبل از سه شنبه مقدماتی در بیش از دو دوجین متحده است. رئیس جمهور اذعان کرد در ماه گذشته او در حال رفتن به اولیه متحده شب قبل دموکراتیک مقدماتی سعی کنید اخلال در آن معرفی نژادها. “ما کمی چرخش او گفت:” در شارلوت.

آقای ترامپ نیز در تلاش است تا دریافت شروع به سر در تامین امنیت کارولینای شمالی 15 رای کالج انتخاباتی برای آنچه به نظر می رسد به احتمال زیاد به یک دید کلی انتخابات است.

او استقبال شد در Bojangles’ سالن بزرگ با یک صاعقه وار شعار “ما-یک!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im