هیچ اصلی اقتصاد در حال فرار از این بیماری همه گیر. اقتصاد ایالات متحده بزرگترین در جهان است که انتظار می رود به کوچک شدن در این سال 8 درصد است. کشورهایی که با استفاده از ارز واحد اروپایی به رهبری برای کاهش بیش از 10 درصد در حالی که ژاپنی خروجی سقوط خواهد کرد 5.8 درصد صندوق بین المللی پول گفت.

اقتصاد چین و رنج دوقلو نابسامانی های همه گیر و جنگ تجاری با ایالات متحده پیش بینی شده است به اضافه کردن فقط 1 درصد به دست آوردن آن بدترین عملکرد در چند دهه.

“شاید ما می توانیم می گویند که جهان در کف در حال حاضر و ما در یک مرحله بهبود” گفت: گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد. “اما هنوز هم قدرت بازیابی بسیار نامشخص است چرا که وجود دارد هیچ راه حل و در عین حال به بحران بهداشت و درمان.”

تا پایان سال آینده همه گیر خواهد شد که هزینه اقتصاد جهانی $12.5 تریلیون دلار از دست داده خروجی او اضافه شده است.

شرایط فعلی قابل توجهی وخیم تر از “کاهش بی سابقه ای در فعالیت های جهانی” که این صندوق پیش بینی شده دو ماه پیش. از اواسط ماه آوریل داده های اقتصادی نشان می دهد “حتی رکود عمیق تر از آنچه قبلا پیش بینی شده” صندوق گفت.

صندوق سرزنش تیره تر پیش بینی اثرات اجتماعی فاصله; زخم به ظرفیت تولید جهانی از مستند از فعالیت و بهره وری هزینه جدید ایمنی و بهداشت قوانین. برخی از اقتصاد نیز هنوز در تلاش برای کنترل coronavirus صندوق اضافه شده و بدون نامگذاری خاص دولت است.

پیش بینی فرض کشورها نمی خواهد reimpose جامع مستندات حتی اگر همه گیر عود کردن دوباره.

بحران دولت-مبارزه تلاش — از جمله $11 تریلیون دلار در هزینه های دولت و کاهش مالیات — نگه داشته فروپاشی اقتصادی از بدتر شدن صندوق گفت.

“امروز گزارش صندوق بین المللی پول هشدار به جهان در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر سیاستگذاران را به خود پا کردن گاز گفت:” جاش Lipsky سابق صندوق بین المللی پول مشاور ارشد است که در حال حاضر با شورای آتلانتیک. “… نامشخص گسترش این ویروس در معرض خطر افزایش تجارت تنش ها و بدهی آسیب پذیری در اقتصادهای در حال ظهور همه منجر به همان نتیجه — ما انجام داده اند نه به اندازه کافی.”

همراه با پشتوانه ادامه داد: بانک مرکزی برای حمایت از نرخ بهره پایین صندوق بین المللی پول خواستار کشورهای ثروتمند برای کمک مالی قابل توجهی بدهی به فقیرترین کشورهای جهان است. در اوایل این ماه این صندوق تایید شده آن 70 درخواست برای اورژانس, کمک مالی میلیارد و 148 میلیون وام برای گینه.

بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به گینه مقامات پرداخت هزینه های ضروری و مورد نیاز برنامه های پزشکی برای مقابله با بدتر شدن محلی شیوع کروناویروس.

این صندوق پیش بینی های اقتصادی تر است بدبینی نسبت به برخی از عمده شرکت های سرمایه گذاری. گلدمن ساکس به عنوان مثال در اوایل این ماه خود را مطرح متحده هوا به منفی 4.2 درصد از رقم 5.2 درصد است.

این صندوق همچنین هشدار به سرمایه گذاران شده اند رو به با بازار سهام بازیابی از پایین اواخر ماه مارس است.

“میزان های اخیر دوباره بجای اول برگشتن در بازار مالی احساسات به نظر می رسد قطع از تغییرات در زمینه چشم انداز اقتصادی” صندوق گفت.

اگر سرمایه گذاران پس از آن تصمیم گیری آنها شده است بیش از حد خوش بینانه شرایط مالی می تواند سفت و بیشتر ممانعت بازیابی صندوق هشدار داده است.

که نه تنها سوال کدورت پیش بینی است. عدم اطمینان بیش از همه گیر است البته در آینده از جمله چشم انداز برای یک واکسن وزن در ارزیابی از رشد اقتصادی است. دستیابی به موفقیت پزشکی می تواند ارائه منسوخ پیش بینی کاهش است.

“خطراتی اما باقی می ماند و قابل توجه” صندوق هشدار داد.

کشورهای کم درآمد نیز به احتمال زیاد به خصوص سخت, ضربه, با نابرابری مجموعه به بدتر صندوق گفت. در سالهای اخیر پیشرفت در کاهش سهم جمعیت جهان زندگی در فقر شدید — کمتر از $1.90 در روز — می تواند معکوس میان اقتصاد جهانی طوفان.

در اوایل این ماه Kristalina Georgieva صندوق مدیر عامل, نام همه گیر رکود اقتصادی “بحران شبیه هیچ دیگر” و گفت که تا پایان سال جاری بی سابقه 170 کشور خواهد دیدن فرد متوسط درآمد قرار می گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات