به جای تنظیم کردن تمسخر این اشتباه دوم رسیده برای تلفن خود را و شروع به ضبط صحنه است.

“اوه آره من تا به حال به مردم نشان می دهد که” Toppin گفت: با پوزخند بازیگوش زیر یک 87-79 برنده شوید.

که شادی بخش رفتار با توجه به دیتون مربی آنتونی اعطای بخشی از آنچه مجاز است مجازی قفل برای اطلس 10 بازیکن سال به شکوفا.

اما Toppin همچنین صعود به مکالمه برای ملی بازیکن سال با دیتون آماده برای شاید یک اجرا در مسابقات NCAA. آگهی (20-2, 9-0) به شماره 6 در آسوشیتد پرس نظرسنجی خود را به بالاترین رتبه بندی از سال 1967.

“شادی خود را برای بازی قابل مشاهده است برای هر کسی که به تماشای او” گرانت گفت: پس از Toppin به پایان رسید و با 24 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و چهار بلوک. “او لذت می برد رقابت. او واقعا لذت می برد که در خارج وجود دارد با هم تیمی های خود.

“و پس از آن من فکر می کنم او سقف است که هنوز هم واقعا بالا است.”

Toppin سرریزهای با سرزندگی به ویژه هنگامی که dunking به عنوان او را پنج بار در برابر عنکبوت. او در زمان خاص لذت در یک آسیاب بادی غوطه دادن در سریع شکستن دست زدن و حال کردن در مقابل دانش آموز بخش با آگهی های به راحتی در سرب.

Toppin قرار داده شده در بالا-سیم عمل از او برای اولین بار پا در دادگاه فصل گذشته با سه dunks در طول پنج دقیقه اول خود را در کالج حرفه ای. که همان فصل Toppin مربوط به یک پیروزی با یک between-the-پاها غوطه دادن.

“زمانی که او می شود یک غوطه دادن ما یک افزایش در جرم” آگهی junior گارد Jalen Crutcher گفت. “و ما فقط به نگه داشتن رفتن از وجود خود dunks.”

Toppin بومی از بروکلین بود اواخر برای ثبت نام در دانشگاه, استخدام رادار. او ایستاده بود 6-پا-2 به عنوان یک دبیرستان junior و تنها یک فصل از اول بسکتبال در اسینینگ بالا در نیویورک. اما او شکوفا شده در طی دوره کارشناسی ارشد و سال در Mt. صهیون دبستان در مریلند که در آن ارتفاع خود را در صدر در 6-9. پس از آن آمد یک دعوت نامه در تابستان 2018 از NBA مربی کریس Brickley برای شرکت در وانت بازی در یک باشگاه ورزشی در میدتاون منهتن.

در دادگاه یک روز برای کسانی که به “Black Ops” اجرا می شود به عنوان آنها شناخته شده در NBA محافل شد کارملو آنتونی, CJ McCollum و Enes کانتر, در میان دیگران. در یک توالی Toppin جمع آوری lob pass برای یک آسیاب بادی غوطه جهش بیش از کانتر در این فرآیند است.

رسانه های اجتماعی پست از Toppin برجسته ویروسی رفت و او را تبدیل به یک اینترنت, احساس خوب, قبل از اولین بازی او در دیتون.

“من بهترین dunker در کشور گفت:” Toppin که انداخت پایین 10 از آنها را در یک بازی به تنهایی در اوایل این فصل در برابر جنوب فلوریدا.

Toppin, آرسنال, اما, شامل مراتب بیشتر از به پایان رساندن در حاشیه با اقتدار. در این فصل او منجر دیتون در به ثمر (19.7 امتیاز در هر بازی) بازگشت (8.0) و بلوک (1.3) و ساخت است که 62.8 درصد از عکس های خود را. او نیز ساخته شده و 21 سه اشاره گر در این فصل است. Toppin بازیکن امتیاز بهره وری با توجه به ESPN جان Hollinger است 33.08 که رتبه ششم در کشور است.

در طول سال اول Toppin تا به حال 26 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هفت پاس گل در برابر رود آیلند دقت از دست رفته اولین سه گانه در برنامه تاریخ است. ملی خود را بیرون آمدن در آمد در ماه نوامبر در مائوئی دعوتی زمانی که او به طور متوسط 22.3 امتیاز و هفت ریباند در پیشرو دیتون به مسابقات نهایی که در آن زمان کانزاس به اضافه کاری قبل از سقوط 90-84.

Toppin, 21, گرفتار شده توجه NBA پیشاهنگی به عنوان به خوبی. او پیش بینی قرعه کشی انتخاب کنید با توجه به هر تعداد از مسخره پیش نویس وب سایت و هوا به انتخاب به عنوان بالا که شماره 4 به طور کلی.

“من می دانم که در مورد آن, اما من آن نگاه مانند” چه بازی بعدی ما?’ “Toppin گفت: با توجه به NBA آینده. “که تمرکز بعدی من, بنابراین من واقعا نمی تمرکز بر رفتن به لیگ برتر و یا هر چیزی در حال حاضر. هر بازی بعدی تمرکز هر روز.”

در این آگهی,’ جدید ترین بازی Toppin به پایان رسید و با 18 امتیاز و شش ریباند به عنوان آگهی cruised گذشته فوردهام 70-56. آن دیتون 11th مستقیم, پیروزی, برنامه طولانی ترین برنده خط از 13 در یک ردیف در 2007-08.

پیشرفته معیارهای نشان می دهد آگهی در خط بیشتر غنایم به سادگی از یک فصل به طور منظم و یا کنفرانس مسابقات عنوان شده است. KenPom.com صفوف دیتون شماره 6 به طور کلی و دوم سراسر کشور در تنظیم جرم پشت Gonzaga.

Toppin در ضمن شده است در شخصی اشک به تازگی به ثمر رساند حداقل 20 امتیاز در چهار تا از شش بازی. این خود بهترین دوم به ثمر رساند کشش این فصل پس از جمع آوری حداقل 21 امتیاز در هر یک از پنج بازی.

“آره او بهترین من می خواهم می گویند” ریچموند مربی کریس Mooney در 15 فصل گفت: وقتی پرسیده شد که در آن Toppin رتبه در میان بهترین بازیکنان او را رو در طول زمان خود را در اقیانوس اطلس 10. “او خیلی راحت در محیط. او واقعا خوب رهگذر. او ورزشکاری است که فقط در آخرت.

“او پر شور. من می خواهم می گویند او احتمالا بهترین من دیده ام و او را از استعدادهای خود را به NBA است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de