مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در حالی که تماشای خشونت از راست معترضان هدف قرار دادن Black Lives Matter تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته من احساس اضطراب در مورد بیرون آمدن از مستند در حال رشد است. اگر چه بسیاری از مردم هیجان زده در مورد بازگشایی مغازه ها و مستند بلند به عنوان یک مهاجر من نگران رفتن به مکان های عمومی. نه به دلیل خطر ابتلا به کروناویروس – به دلیل افزایش جرم و جنایت نفرت علیه مردم مثل من از Covid-19 همه گیر آغاز شد.

به عنوان اخبار در مورد شیوع کروناویروس در چین گسترش, من شروع به احساس بسیار مضطرب در مورد چگونه مردم به من نگاه کن. من تا به حال یک احساس سرد وقتی دیدم تیتر “چین ویروس” فلش سراسر BBC news. ناگهان متوجه شدم که این است که چگونه مردم به دنبال این بودیم که همه مردم از شرق و جنوب شرقی آسیا میراث racialised به عنوان چینی حتی وقتی مثل من, ما از جاهای دیگر. ما تا به حال تبدیل شدن به “ویروس”.

من و زندگی در انگلستان برای بیش از هفت سال است. در زمان من در اینجا من تجربه کرده ام لفظی و آزار و اذیت جنسی را منعکس تبعیض نژادی. من از دست شمارش تعداد دفعاتی که مردم فریاد می زدند:”ni hao” من با خنده و یا ساخته شده slant-eyed حرکات گاهی اوقات پس از توهین جنسی. من می دانم که اینها مشترک شرق و جنوب شرقی آسیا مثل من; ما دیده می شود به عنوان تسلیم و انتظار نمی رود که برای مقابله با نژادپرستی که در آن ما شاهد تجربه آن است.

ما هرگز نباید تحمل این نوع از روزمره نژادپرستی اما متاسفانه در طول زمان من به آن استفاده می شود. در عین حال در طول چند ماه اول این سال اضطراب من در مورد چگونه من مسابقه درک شده بود در بریتانیا رسیده سطوح جدید است.

من متوجه واضح است که مردم نقل مکان کرد و دور از من در حمل و نقل عمومی. من سعی کردم بسیار سخت به سرفه و یا پاک کردن گلو من زمانی که دیگر مردم در اطراف من به خاطر من نگران واکنش من ممکن است دریافت کنید. من دیدم بیشتر و بیشتر اخبار در مورد حملات نژادپرستانه علیه مردم مثل من در گردش در سراسر رسانه های اجتماعی با تصاویر تکان دهنده از قربانیان از جمله جاناتان Mok یک سنگاپوری بود که دانش آموز با توجه به یک چشم سیاه و شکسته چهره.

من می ترسم که من ممکن است آینده. رفتن به مستند اگر چه تنها و ناخوشایند بود یک نوع تسکین.

جرایم ناشی از نفرت در برابر شرق و جنوب شرقی آسیا جوامع باید سه برابر شده پس از Covid-19 بحران آغاز شد. وقتی دیدم این اعداد و ارقام من احساس آرامش: من حس ترس بود و نه فقط در تخیل من است.

من می خواستم به عمل بنابراین من پیوست یک گروه از جامعه برگزارکنندگان در یک تماس را به Priti Patel, دبیر خانه برای تحمل صفر در نژادپرستی و یک پرس و جو. پس از باز کردن نامه ما یک جلسه با نمایندگان پلیس و دفتر شهردار لندن. ما دعوت پاتل بیش از حد, اما او نمی آمد و یا ارسال هر نماینده فقط در پاسخ نامه دو هفته پس از این جلسه به اذعان نگرانی های ما.

در این جلسه به من آموخته که جرایم ناشی از نفرت علیه چینی و آسیایی دیگر جوامع هستند کمتر احتمال دارد به گزارش نسبت به برخی از دیگر انواع جرم و جنایت نفرت. اگر چه ممکن است بسیاری از دلایل دیگر برای این “محیط خصمانه” ایجاد شده توسط دولت بریتانیا و اجرا شده توسط دفتر خانه در طول دهه گذشته به شدت تحت تاثیر اعتماد ما در پلیس و دیگران برای درخواست پشتیبانی. شهروند به شهروند پلیس مهاجرت و وضعیت عمیقا آسیب دیده و اعتماد بین اعضای جامعه خود ما. دانستن در مورد مهاجم مهاجرت حملات نواخته برفلد توقف-و-عملیات جستجو و استفاده مکرر از زور در طول بازداشت و اخراج مهاجران بسیاری نمی خواهید به چیزی برای انجام با مقامات – حتی زمانی که ما قربانیان.

مهاجر جوامع به ویژه کسانی که با محدود و یا وضعیت مهاجرت خاموش شده اند, در محیط زیست از ترس ساخته شده است که پس از نژادپرستی نهادینه در درون دولت بریتانیا و دفتر خانه. در حالی که این سازه نژاد پرستی وجود دارد این است که هر جای تعجب است که ما در ادامه به صورت حملات نژادپرستانه در خیابان ؟

من می ترسم از مستند رو به پایان است. من می ترسم از سوء استفاده نژادپرستانه. جامعه من است می ترسم از آنچه که می تواند برای ما اتفاق می افتد اگر من آن را گزارش و به درستی می ترسم از این موسسات که قرار است ما را امن و محافظت از حقوق ما در زمانی که ما هرگز در مورد نیاز آنها بیشتر است.

بنابراین ما نیاز به پایان دادن به محیط خصمانه و اساسی در اصلاح فرهنگ در اطراف نژاد و مهاجرت در قلب دولت برای مقابله با این. اما من جامعه یک نقش بیش از حد – در حمایت و همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش ما نیز باید بیشتر آوازی در مورد تجارب ما را متنوع روایت از نژادپرستی که هنوز اغلب صحبت کردن در مورد.

به عنوان من و مستند من به خودم بگویم که ما باید به مبارزه با ترس های ما. ما باید حاضر به سکوت می شود.

Mariko هایاشی است یک محقق مستقل در مهاجرت و مسائل مربوط به حقوق بشر. او مدیر جنوب شرقی و شرق آسیا مرکز و یک مهاجر سفیر با صدای مهاجر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات