آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

“من پنهان شده در همه زمان ها’: مستند نشده مهاجران چپ وحشت زده در طول مستند

Rosa* دیده نشده در سال است. این ایده از رفتن به یک عمل جراحی GP وحشتزده او. “من یک GP اما من می ترسم می گوید:” فیلیپینی ملی. “من می ترسم آنها خواهید از من بپرسید برای اثبات وضعیت من. اگر آن را یک موضوع بسیار جدی من نمی رفتن. من واقعا می ترسم.”

با وجود داشتن زندگی و کار در بریتانیا برای 10 سال رزا است همیشه می ترسم. برخی از شب او خواب نمی تواند بیش از ترس که “چیزی خواهد آمد” و مستند نشده وضعیت کشف خواهد شد.

قبل از coronavirus مستند مادر-از-دو عامل شد. او مشغول به کار بود به عنوان یک داخلی مراقب رسیدگی به یک مرد مسن به کمتر از حداقل دستمزد حقوق و دستمزد – نوع کار او انجام داده است از او شده است در انگلستان. دستمزد پايين بود اما آن را به اندازه کافی برای او را به زنده ماندن و برای ارسال قابل توجهی نسبت به مادر و کودکان در فیلیپین. اما همه گیر کرده پاره پاره که تاسیسات دور از او.

“او گفت: نمی آیند به دلیل این که شما ممکن است را حذف می گوید:” رزا یادآوری لحظه ای که او اخراج شد و توسط کارفرما در پایان ماه مارس. “این احساس بسیار بد است. در حال حاضر من نمی تواند صرفه جویی در همه. من خیلی نگران است. من کودکان را به حمایت از, من یک بیمار مادر من یک مادر تنها و در حال حاضر من نمی باید هر گونه درآمد.”

روزا یکی از هزاران مستند نشده فیلیپینی در بریتانیا زندگی امروز است. بیشتر مشغول به کار هستند و اکثر شاغل هستند به عنوان داخلی و مراقبت کارگران است. یک گزارش جدید از Kanlungan فیلیپینی کنسرسیوم نشان می دهد که نه در 10 مستند نشده فیلیپینی در انگلیس در حال انجام مراقبت یا داخلی کار می کنند در حالی که بیش از نیمی (56 درصد) از دست داده اند و همه کار خود و درآمد پس از coronavirus آمار انگلستان در ماه مارس است.

این موسسه خیریه است که پشتیبانی از فیلیپینی مهاجران در بریتانیا گفت: مستقل از آن می داند که حداقل چهار مستند نشده فیلیپینی که از درگذشت مشکوک به کروناویروس در خانه به این دلیل که آنها بیش از حد می ترسم برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

یکی از آنها یک مرد شناخته شده به عنوان الویس می کنند که مرده در خانه اش در 8 مارس پس از مبتلا به تب و سرفه به مدت دو هفته و مرگ که باعث متقابل حزب نامه ای به وزیر بهداشت خواستار تعلیق فوری شارژ برای مهاجران و تمام داده های مربوط به اشتراک گذاری و مهاجرت چک.

گزارش منتشر شده در ماه گذشته و برگرفته از تحقیقات از جمله یک نظرسنجی آنلاین با 78 مخاطره آمیز مهاجران و 15 پیگیری مصاحبه می یابد که دولت در محیط خصمانه و سیاست – که نیاز به بیمه خدمات درمانی صاحبخانه و سازمان های دیگر برای بررسی مردم وضعیت مهاجرت قبل از ارائه خدمات خود را – به تشدید اثرات منفی این مستند در این گروه و همچنین نشان داد که تهدید کننده زندگی نابرابری وجود داشته است که قبل از وقوع.

محققان توصیف یک “هیچ کار بدون پرداخت” وضعیت ایجاد شده توسط سیاست که مردم را گرفتار خطرات ناشی از قرارداد و یا گسترش این ویروس در محل کار و یا در حال سقوط به فقر.

در طول کوچک اجتماعی-حقوقی جمع آوری و مستند نشده مهاجران فیلیپینی در لندن پارک چیده شده توسط Kanlungan فیلیپینی کنسرسیوم برخی از پاسخ دهندگان گفته مستقل داستان های خود را.

“من خیلی افسرده. چیزی در حال آمدن است. آن را یک بار. من فرزندان من در فیلیپین و من باید به حمایت از آنها می گوید:” رزا او صدای لرزان. “حداقل قبل از من تا به حال کار و من هنوز هم می تواند حمایت از خانواده من است.”

پس از ورود به انگلستان در سال 2010 در یک ویزای دانشجویی مورد مطالعه و مراقبت بهداشتی و اجتماعی در کریدن به مدت دو سال در حالی که همچنین انجام تغییرات در یک خانه سالمندان, رزا ارائه شد یک کار به عنوان یک پرستار بچه در کانادا از طریق یک آژانس. او پرداخت می شود هزاران پوند برای نرم افزار ها و هزینه های اضافی, اما نه قبل از او به خاطر ترک کانادا آن پدید آمده است که او تا به حال شده است conned که در واقعیت وجود دارد ،

“من صرف تمام پس انداز من در این برنامه و پس از آن من نیست و هر یک از آن را,” او می گوید: نزدیک به اشک. “مادر من بود داشتن دياليز و در فیلیپین شما را مجبور به پرداخت همه چیز برای دارو. بچه ها من با او بودند و نیاز به حمایت مالی بیش از حد, بنابراین من تا به حال به ماندن در اینجا.”

او ویزا تمام شده بود و او به طور ناگهانی مستند نشده. به پرستاری او مشغول به کار بود به صورت پاره وقت اخراج او به دلیل فقدان او را از وضعیت مهاجرت. بدون هر گونه درآمد او از جان گذشته برای کار.

رزا موفق به پیدا کردن یک شغل مراقبت از پیرمرد بودند که به زندگی در خانه سالمندان است. او مشغول به کار تمام وقت برای او و همسرش را برای دو سال زمانی که مرد در گذشت در سال 2014. پس از آن او تا به حال تعدادی از مراقبت مشاغل – اما مستند به معنای او دیگر به کار. او تا به حال به حرکت در با خواهر او که انگلستان, وضعیت, اما او می داند که این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.

“من احساس افتخار می کنم که مراقب, اما من احساس می کنم کم ارزش. افرادی مثل من در حال انجام کارهای خوب در این کشور اما در عین حال آن را بسیار سخت برای ما است. من به احساس بسیار شرمنده,” او می گوید.

یکی دیگر از مستند نشده مهاجران که در تلاش است Christina*, 68 که به بریتانیا از فیلیپین در سال 2004 پس از او ارائه می شد یک قرارداد سه ساله به عنوان یک دستیار ارشد مراقبت در مجوز کار, ویزا.

قبل از ویزا منقضی شده Christina تا به حال برای اعمال یک فرمت است, اما این رد شد بر این اساس که او تا به حال اتمام سطح 3 از NVQ در مراقبت بهداشتی و اجتماعی – که او می گوید او شده بود فقط یک واحد دور از اتمام.

کریستینا یک زن بیوه و مادر سه فرزند

بیوه و مادر سه فرزند – همه از آنها بودند و هنوز هم هستند در فیلیپین – احساس او تا به حال به ماندن در انگلستان و کار در جهت حمایت از فرزندان او به خصوص پس از کار سخت برای به دست آوردن او صلاحیت.

کریستینا خود را از دست داده کار با توجه به عدم مهاجرت, وضعیت, که در آن نقطه او به لندن نقل مکان کرد جایی که او گفته شد وجود خواهد داشت بیشتر فرصت های شغلی. او پس از کار به عنوان یک مراقب در زنده یا داخلی کارگر با های مختلف و متعدد کارفرمایان اما همواره با خطر از بهره برداری.

“کارفرمایان به دنبال مقالات بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟ شما قبول مقدار کمی. شما نمی توانید شکایت کنید اگر شما ثبت نشده است,” او می گوید.

Coronavirus همه گیر قرار می گیرد 68 ساله تحت فشار زمانی که زن و شوهر او تا به حال به کار گرفته شده توسط به عنوان یک مراقب در زنده پس از ماه نوامبر هر دو آزمایش مثبت و به طور جدی بیمار شد و او تا به حال به نگاه پس از هر دو آنها با وجود داشتن علائم خودش.

زن او شده بود مراقبت متاسفانه درگذشت و در ماه مارس و کریستینا مجبور به ترک پس از مدت کوتاهی به دلیل خدمات او نیست مورد نیاز دیگر ترک او را با هیچ کار و هیچ جا برای زندگی است. او در حال حاضر ماندن با دوستان و اگر چه او موفق به پیدا کردن گاه به گاه برای تمیز کردن و مراقبت از آنها پرداخت نمی کند و او از ترس در مورد آینده است.

“من نگران هستم. من احساس می کنم مثل من پنهان شده است برای تمام زندگی من خوب نیست. هنگامی که شما در حال پنهان کردن شما رایگان نیست. شما همیشه می ترسم کسی ممکن است شما انتخاب کنید,” او می گوید. “بزرگترین نگرانی این است که اگر من مریض من نمی قادر خواهد بود برای دریافت کمک. من برای مراقبت از افراد سالمند در سال است. من برای مراقبت از افراد مبتلا به کروناویروس اما من احساس می کنم که من برای جبران این.”

همچنین در حال رشد به طور فزاینده ای نگران وضعیت مستند نشده است Diwata* که وارد شده از فیلیپین 12 سال پیش به عنوان یک دانش آموز و می گوید او در حال حاضر احساس می کند مانند یک “زندانی” در انگلستان است.

67 ساله تغییر جنسیت زن می گوید او همچنان در بریتانیا با وجود رد شدن ویزا فرمت زیرا او می دانست که هر دو سن و جنسیت خود خواهد بود موانع به زندگی در کشور.

Diwata به انگلستان آمد و پس از او وعده داده شده بود یک شغل پرستاری هنگامی که او به اتمام درجه (ممکن است Bulman)

“من می تواند زندگی من می خواستم به سرب در اینجا من می تواند با کسی که من می خواهم به با که اتفاق می افتد نمی تواند در فیلیپین. وجود نگاه مردم در یک فرد همجنسگرا و آنها فکر می کنم آنها بی قاعده, غیر اخلاقی, اما در اینجا شما می توانید زندگی خود را بدون اینکه مورد قضاوت قرار” او توضیح می دهد.

Diwata می گوید: او او را ترک کشور پس از یک آژانس وعده داده شده او یک شغل پرستاری هنگامی که او به اتمام تحصیل در مراقبت بهداشتی و اجتماعی اما این کار هرگز به ثمر رسید. در عوض او به اتمام مطالعات و شد و سپس مستند نشده اجبار او را در زیر زمین پول نقد در دست شغل در مغازه ها و کاباره ها که او را در خطر از بهره برداری.

“آنها همیشه این تصور که من خوش شانس داده می شود یک کار” او می گوید. “دستمزد بودند استثماری مغازه داران نیست درمان من بسیار خوب, اما من فکر می کردم تا زمانی که من یک کار خوب است. آن را بهتر از هیچ چیز است.”

سال گذشته Diwata شروع به کار در یک سونا است که او می گوید: بهتر بود از بسیاری از شغل قبلی. اما زمانی که coronavirus آمار محل بود و او به طور ناگهانی در بر داشت خود را با هیچ درآمد.

“من استفاده می شود تا تمام پس انداز من قادر به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی. من تا به حال به خواهر من که زندگی در امریکا به درخواست او برای حمایت از. او به من کمک کرد و مرا فرستاده برخی از پول, اما من می توانم بستگی خواهر من برای همیشه لطفا برای. صاحبخانه من نیاز به اجاره. من نگران هستم من تبدیل شدن به بی خانمان,” او می گوید.

“کارفرمای من گفت: چند روز پیش که همه چیز ممکن است تغییر در ماه آگوست یا سپتامبر, اما من فکر نمی کنم من می توانم صبر کنید که طولانی است. من به دنبال چیز دیگری است اما آن را بسیار دشوار است در حال حاضر.”

Diwata زندگی می کند که با پنج اتاق خواب برای هشت نفر و برخی از آنان نیز مستند نشده می گوید: او بزرگترین ترس در حال حاضر در حال تبدیل شدن به بیمار است.

“من می تواند دسترسی به بهداشت و درمان,” او می گوید. “من ثبت شده بود با یک GP زمانی که من به عنوان یک دانشجو. قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات بین دفتر خانه و NHS من هنوز هم می تواند استفاده از GP من, اما من آن را استفاده نکرده پس من آموخته است که آنها به اشتراک گذاری اطلاعات. من خیلی می ترسم.”

این می آید به عنوان بیش از 30 نمایندگان مجلس حمایت کرده اند اوایل روز حرکت در تماس با دولت برای اعطای مرخصی به باقی می ماند به مهاجران در بریتانیا صرف نظر از ملیت یا وضعیت مهاجرت به طوری که آنها می توانید دسترسی به بهداشت و درمان و غذا و مسکن و پایبندی به توصیه های اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سوزان کووا متولی از Kanlungan فیلیپینی کنسرسیوم است که حمایت از این حرکت گفت: “بسیاری از مستند نشده فیلیپینی در انگلستان آموزش دیده پرستاران مراقبت های بهداشتی کارگران و معلمان و یا childminders.

“خود را تنها مایل است که به کمک مهارت های خود را به جامعه بدون استثمار و به بهبود زندگی و آینده خانواده خود را. این جرم به امید یک زندگی بهتر است.”

یک سخنگوی دولت گفت: “قانون باید برای تایید به اعتماد به نفس در سیستم مهاجرت ما به همین دلیل است که مهاجران غیر قانونی می تواند دسترسی به بودجه عمومی است. آنها باید نگاه به مستند و یا در نظر گرفتن ترک انگلستان است.

“خدمات GP و coronavirus درمان در دسترس هستند در بیمه خدمات درمانی به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت به طوری که هر کسی که ناخوشی با این ویروس قادر است به درمان آنها نیاز به آن را به طور کامل نادرست می گویند بیمه خدمات درمانی سهام داده ها با دفتر خانه برای مهاجرت اقدام است.

“هیچ کس نباید خود را قادر به تغذیه خود و یا قرار دادن یک سقف بالای سر خود را به همین دلیل است که کمک های ارائه شده توسط دولت و مقامات محلی و سازمان های خیریه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول