برنج McGuinness اطمینان طرفداران خود را پس از او در یک تصادف درگیر در حالی که فیلمبرداری یک قسمت از دنده بالا در روز سه شنبه (16 ژوئن).

مجری سقوط £250k 1990 لامبورگینی دیابلو هنگام عکسبرداری بی بی سی نشان می دهد در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

در یک Instagram تصویری او طرفداران خود گفت: “این یک دیوانه, پیر روز در دنده بالا شما ممکن است را دیده اند که من تا به حال یک بیت از یک شنت.

“من در نهایت به رانندگی یکی از فانتزی های دوران کودکی اتومبیل لامبورگینی دیابلو اما معلوم 30 ساله supercars نمی مانند باران که می خواهم فکر می کنید؟”

او ادامه داد: “اگر شما تا به حال متعلق به یک دیابلو یا شما را رانده ایم یکی از شما می دانم که فقط به عنوان به خوبی به عنوان من, آه خدای من او می تواند یک معشوقه او می تواند یک برده است که یکی.

“که V12 lures های شما و ناگهان rawr آن گزش شما. انگشتان عبور ما ماشین در حال اجرا دوباره به دلیل آن زیبایی مطلق است.”

McGuinness سپس به شوخی: “من قصد دارم به یک فنجان چای پاراستامول و خوب گریه.”

همسر کریستین همچنین یک عکاسی از خود با او گفت که او “کاملا خوب” نسبت به ماشین. “این ‘lambo کردم آن را بسیار بیش از او بود,” او گفت:.


یک سخنگو گفت MailOnline: “در طول Top Gear فیلمبرداری در شمال یورکشایر امروز مجری برنج McGuinness ماشین skidded و در سمت چپ جاده در آینده به تقریبا فوری متوقف شود.

“برنج بود به سرعت گرفته شده برای تولید واحد پایه برای چک پزشکی و شد ، دیگر وسایل نقلیه درگیر شدند و پلیس توانست که نظارت فیلمبرداری شد و به سرعت در صحنه برای کمک به.

“ایمنی در دنده بالا است که همیشه تیم تولید را اولویت و سرعت خودرو در آن زمان بود در عرض جاده را در حد 60 مایل در ساعت.”

دنده بالا و EastEnders از سر فیلمبرداری اجتماعی فاصله اقدامات در محل این ماه پیشتر به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات