از دست رفته در نقاط عطف است که در حفظ و آینده الکس Ovechkin راه — تا هشتم را در همه زمان اهداف لیست با شماره 700 آینده در چند هفته آینده — مهم ترین موضوع برای واشنگتن پایتخت به شکل بین در حال حاضر و شروع برگشتی: است rookie ایلیا سامسونوف دروازه بان هر دو آینده و حال یا برادن هولتبی باید یک اجرا در او را قبل از او (احتمالا) حرکت در رایگان آژانس ؟

سامسونوف برنده نیست کار به عنوان پایتخت’ بلامنازع شروع goaltender بعد از ظهر یکشنبه. او نه از دست دادن آن ، اما از آنجا که مربی تاد Reirden تصمیم — مناسب — که سامسونوف به دست آورده بود سمت راست شروع به دوم خود را مستقیم بازی, این یکی از nastiest از رقابت های کلاه وارد روز به روز وضعیت بین لوله ها.

“ما بسیار خوش شانس ما رو دو بچه به عقب وجود دارد که به ما یک شانس برای برنده شدن هر شب” رو به جلو تام ویلسون گفت: پس از سرگرم کننده اما ناهموار 4-3 دست دادن به پنگوئن. “که در حال تغییر است.”

که بهترین راه برای این قاب تنها احساسات هر کلاه هم تیمی می تواند در حال حاضر برای عموم وجود دارد و حقیقت آن است. اما ظریف ، یک روز پس از این کلاه باید 29 بازی باقی مانده است. سه تا از آنها در برابر متنفر پنگوئن ها که در حال حاضر در چهار نقطه شهری در بخش رده بندی است.

چه تقسیم کار بین هولتبی و سامسونوف رفتن به جلو ؟ و چه کسی شروع خواهد شد در پلی آف?

“نگاهی به گذشته تاریخ” Reirden گفت: شنبه اعلام این تصمیم است. “استنلی جام برندگان, تعداد زیادی از آنها را با استفاده از دو goalies.”

[پایتخت مربی تاد Reirden در ادامه به پیدا کردن راه هایی برای فشار بازیکنان به رقابت رمپ بالا]

اطمینان حاصل کنید. اجازه دهید فقط وانمود کنید که ترجیح داده است.

Reirden انتخاب با سامسونوف روز یکشنبه حتی پس از rookie بازی کرده بود جمعه شب در اتاوا قرار داده و ظریف نقطه واضح است: او ممکن است سه هفته از 23rd, تولد, اما او در حال پخش است بهتر از 10 سال کهنه هولتبی. بله هولتبی است Vezina جایزه و جام استنلی و موفق به کسب 48 postseason بازی در خود و سامسونوف بازی یکشنبه فقط در 21 خود NHL بازی.

اما هر دو در آمار و احساس سامسونوف است بیش از حد خود بزرگتر. حتی پس از اجازه می دهد چهار گل در 33 عکس در برابر پنگوئن ها — که در حال حاضر سالم و خطرناک است — او یک گل در برابر متوسط 2.21 که سوم در لیگ یک نجات در صد از .923 است که نهم. از دست دادن خود را روز شنبه برای اولین بار خود را از ماه نوامبر که آخرین بار او داد تا چهار گل.

هولتبی در ضمن داشتن خود shakiest سال در نا مناسب ترین زمان برای این کلاه که به شدت می خواستم برای قرار دادن سامسونوف در موقعیت های مهم این فصل اما برای خودش چه با یک برنامه به طور بالقوه سودآور رایگان آژانس های آینده در این تابستان. اهداف شغلی خود را در برابر دمای قبل از این فصل بود 2.47. در این سال آن را 3.11 بدترین کار خود را 47 در لیگ. کار خود را صرفه جویی در صد در آینده به این فصل بود .918. در این سال آن را .896 بدترین کار خود را 50th در لیگ.

نه از این آمار حساب برای بوالهوسی از شرایط goalies صورت. اما آنها به معنی چیزی. هولتبی در حال حاضر نیست آنچه که او شده است. در یک تیم با بهترین رکورد در NHL هولتبی دهکدهای از دست داد و شش از گذشته خود هشت گیری و yanked از دیگری که کلاه یورش برده و به نفع خود. آن همه آگهی کلاه به این سوال واضح: آنچه می تواند سامسونوف بود ؟

“این همیشه سخت است که هر دو از goalies بازی مانند این که” مرکز Evgeny Kuznetsov گفت. “Holts بهترین دروازه بان در لیگ — برای من. هر کس یک نظر متفاوت است.”

پس آیا Kuznetsov فکر می کنم سامسونوف را برای اولین بار در برابر پنگوئن ؟

“او دوست من است” Kuznetsov گفت. “من قصد ندارم به هر چیزی می گویند.”

است که می گویند به عنوان Reirden آیا “او خوب بود.”

نه بیشتر. و نه کمتر. بنابراین باتوم نشده است — تصویب نشده است.

پیتسبورگ ارزش آن اشاره شده است در یک وضعیت مشابه در net. تریستان جری 24 ساله که شده است یک نسخه پشتیبان تهیه قبل از این فصل در حال پخش است بهتر است و آمار بهتر از مت موری کهنه که برنده جام استنلی. پنگوئن مربی مایک سالیوان بود نازکن در مورد تصمیم خود را قبل از روز یکشنبه بازی اما او رفت و در نهایت با موری, که ساخته شده از چندین استثنایی موجب صرفه جویی در — و کمک کرده بود یک تیر و یا دو در تحمل واشنگتن سد در دوره سوم.

این گفتن که پنگوئن ها با ارائه یک بازی رقابت برگزار شد که عظیم معنی در جدول رده بندی رفت و با اعتماد و کلاه سعی کردم از مدل های جدید. این بخشی از چگونه Reirden و کارکنان مربیگری خود به ارمغان آورده اند سامسونوف همراه — به او کمی پس از آن کمی بیشتر پس از آن شروع به بزرگ در برابر پنگوئن.

این سازمان در طول راه بوده است تحت تاثیر قرار چگونه این جوان خود را به کار گرفته. بزرگترین آزمون قبل از یکشنبه که احتمالا در اواسط دسامبر شروع در خلیج تمپا. رعد و برق است هرگز پایان دادن به خوبی از قدرت شلیک تهاجمی — استیون Stamkos و نیکیتا Kucherov و Brayden نقطه و مانند آن. این یکی دیگر از روسیه آندره Vasilevskiy در net. سامسونوف بود و ناراحت شده و هیچ کدام از آن و ذخیره شده 26 28 عکس کلاه برنده دور.

اجرای چنین است که به عنوان یکی داده اند Reirden اعتماد به نفس به تصمیم او یکشنبه و نه فکر می کنم دو بار در مورد آن. حتی اگر نتیجه بود کامل نیست.

“ما باید یاد بگیرند که چیزی در مورد او” Reirden گفت: “و چگونه او می تواند یک کمی بیشتر جامد در فرصت بعدی در یک بازی این قدر.”

[داستان بازی: پایتخت سقوط به پنگوئن ها پس از باز گشت پیشنهاد می آید تا کوتاه]

ترجمه: وجود خواهد داشت بیشتر از این فرصت به آمده است.

با توجه به آنچه که هولتبی است به معنای این حق رای دادن و این جامعه ممکن است صدای دیوانه به این می گویند اما این نیز درست است: این ممکن است بهترین راه برای این فصل بازی کردن در این موقعیت.

در تابستان گذشته به Florida Panthers صادر هفت سال 70 میلیون دلار قرارداد به جواهر دروازه بان رایگان آژانس کلاس سرگئی Bobrovsky. ما می توانیم بحث که آیا هولتبی در حال پخش است راه خود را از این نوع از معامله و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای او برای پیدا کردن فرم خود را. اما با توجه به تعداد زیادی قرارداد کلاه صادر کرده اند — به Kuznetsov و T. J. Oshie و جان کارلسون و Nicklas Backstrom و Ovechkin با دیگری آمده برای کاپیتان — آنها را مجبور به صرفه جویی در پول و کلاه فضایی در جایی. چرا دروازه بان?

“او یک آینده روشن” ویلسون گفت: از سامسونوف.

در حالی که شما تعجب می کنم اگر چه که خواهد بود در شبکه سه شنبه شب در برابر لس آنجلس به یاد داشته باشید این کار بیش از حد: زمانی که کلاه خود را آغاز کرد جام استنلی اجرای دو چشمه پیش هولتبی بر روی نیمکت و فیلیپ Grubauer بين لوله ها.

آن زمان هولتبی دو بازی به کار خود بازگشت و آنچه اتفاق افتاده در طول ماه پس از آن به ارمغان آورد این شهر خود را برای اولین بار اصلی قهرمانی در بیش از یک ربع قرن است. چه اتفاقی می افتد در طول دو ماه آینده تعیین خواهد کرد که چه کسی شانس برنده شدن یکی دیگر.

ادامه مطلب: Jakub Vrana است که با داشتن یک حرفه ای کشش و بازی به طور کلی به رشد ادامه دارد هاکی زنان می درخشد در NHL all-star نور افکن اما همچنان خود را بدون مرحله الکس Ovechkin نزدیک 700 اهداف است. پایتخت در حال prepping جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im