فرماندار ایلینوی سفارشات همه ساکنان به ماندن در خانه

اقامت در خانه سفارش شده است اگر در ایلینوی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

فرماندار ایلینوی JB پریتزکر اعلام کرد این اقدام در روز جمعه.

نیویورک و ایلینوی و Calfiornia – که شامل سه تا از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده به ترتيب نیویورک شهرستان, شیکاگو و لس آنجلس را به همه دستور داد تا ساکنان خود را به در خانه بمانند مگر اینکه آنها را به دلیل ضروری به بیرون بروید.

پریتزکر توضیح داد: در طول یک کنفرانس خبری در روز جمعه که کارشناسان توصیه می شود فوری ایالتی اقامت در خانه که به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.

“شمار موارد در ایلینوی افزایش سرعت” فرماندار هشدار داد.

سفارش خواهد اثر را در 5 بعد از ظهر این روز شنبه 21 مارس و در حال حاضر مجموعه ای برای پایان دادن به 7 آوریل.

ساکنان این دولت هنوز هم قادر خواهد بود برای رفتن به خارج برای بازدید از فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه, پزشکی, ادارات, بیمارستان ها و ایستگاه های گاز.

آنها مجاز خواهد بود برای رفتن برای اجرا می شود, افزایش و به پیاده روی سگ خود را.

“برای اکثریت قریب به اتفاق شما در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زندگی خود را تغییر دهید بسیار” پریتزکر گفت.

او هشدار داد در برابر وحشت خرید و انباشت اضافه کرد: “مطلقا هیچ نیاز به عجله کردن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا ایستگاه های گاز. روز یکشنبه و دوشنبه و سهشنبه و هر روز پس از آن کسانی که در دسترس شما خواهد بود.”

“کشاورزی و مطبوعات دامپزشکان و لوله کش laundromats و بانک ها, جاده ها, پل ها و حمل و نقل – اساسی بلوک های ساختمان است که نگه داشتن جامعه ما امن و پایدار نخواهد بود closing down,” او گفت:.

“شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا شام از رستوران محلی خود را انتخاب کنید تا نسخه و فقط وقت خود را صرف با خانواده خود را.”


غیر ضروری کسب و کار باید متوقف عامل. کسانی که می توانید از خانه کار باید انجام دهند.

کارگران ضروری خواهد بود با ارائه امن مهدکودک گزینه پریتزکر گفت.

دفتر خود را سفارش شهرداری ها در سراسر کشور به توقف همه اخراج. مدارس را حفظ خواهد کرد ارائه وعده های غذایی.

پریتزکر گفت که او قادر به می گویند که مدارس را با خیال راحت بازگشایی شده است. این آزمایشی بازگشایی تاریخ به تعویق افتاده است به 8 مارس.

“به صداقت ما ندارد و منابع ظرفیت و یا تمایل به پلیس هر فرد رفتار,” او گفت:, و اضافه کرد او خواهد بود “با تکیه بر Illinoians به اعضای جوامع و شهروندان خوب با هم کار را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

اجرای قانون دستور داده شده است برای نظارت بر وضعیت و “اقدام که لازم است”.

“آسان ترین چیزی که به می گویند امروز است که به زودی همه چیز را به بازگشت به راه آن بود” پریتزکر گفت. “اما من می خواهم صادقانه به شما بگویم در مورد آن بیش از حد: ما هنوز نمی دانیم در تمام مراحل ما قصد داریم تا نگاهی به این ویروس تحت کنترل است.”

شهردار شیکاگو لری Lightfoot تاکید کرد دستياران “مسئولیت شخصی” در مواجهه با این بیماری همه گیر.

او از مردم خواست به “ذخیره کردن منابع” و تأکید کرد که آنها را در دسترس باقی می ماند و از آنها خواست برای حفظ تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در پیاده روی.

“به یاد داشته باشید: این طبیعی جدید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>