‘من به شما از دست دادن همه چیز”: میخانه و صاحبان رستوران پیوستن به نیروهای به تقاضای پرداخت از بیمه

میخانه و صاحبان رستوران که در صورت از دست دادن معیشت خود ملحق شده اند نیروهای خود را برای اقدام قانونی علیه شرکت های بیمه که در حال امتناع از پرداخت ضرر و زیان مربوط به کروناویروس مستند.

آنها می گویند که شرکت های بیمه با استفاده از ناعادلانه به معنی خارج شدن از پرداخت ادعا می کند که هزاران نفر از کسب و کار مهمان نوازی هستند در معرض خطر انقراض به دلیل آن است.

“Coronavirus تحت پوشش نمی باشد چرا که هیچ شیوع در محل می گوید:” کریس گوردون صاحب دریاسالار Benbow تاریخی میخانه در پنزنک. “اما اگر من تا به حال یک مورد از ابولا در میخانه خدای ناکرده من شده اند پوشش داده شده است. اگر من بسته به این دلیل که کل کرن خارج میخانه گرفتار ابولا من می خواهم هیچ چیز نیست. این مسخره است.”

که فقط یکی از به ظاهر مزخرف بند است که او و دیگر publicans عصبانی هستند در مورد. او می پردازد £4,500 یک سال برای یک سیاست برای پوشش کسب و کار وقفه به علت بیماری های عفونی در میان دیگر احتمالاتی اما سیاست خود را پوشش نمی دهد او را زمانی که او به آن نیاز دارد بیشتر است.

گوردون خود را تغییر بیمه گر در ماه فوریه به طور خاص به خاطر او می خواست یک سیاست است که تحت پوشش او را برای کسب و کار وقفه. او نام خود را به بیمه گر پس از بوریس جانسون اعلام کرد در ماه گذشته که بارها مجبور به بستن با هیچ مجموعه تاریخ برای دوباره باز کردن.

“مطمئنا من تحت پوشش من گفت. من شده است با تعطیل از طریق هیچ تقصیر از خود من است.”

اما او گفت که او بود — تنها برخی از نام بیماری بودند در سیاست.

“من اشاره به آنها که سیاست سند چاپ شده بود در پایان ماه فوریه و این ویروس تنها اعلام کرد به جهان در آغاز ژانویه,” او گفت:. “به من گفته شد:” من متاسفم که تنها راه آن است.”

عواقب می تواند فاجعه بار برای گوردون و هزاران نفر دیگر در یک موقعیت مشابه. واقع در سمت راست در غربی ترین نکته کرن در پنزنک کسب و کار است که به شدت فصلی. Covid-19 آمار درست در شروع پنج ماه از سال که در آن دریاسالار Benbow — مانند بسیاری از کسب و کار مهمان نوازی — باعث می شود تقریبا تمام سود آن است.

(دریاسالار Benbow)

بریتانیا صنعت مهمان نوازی به احتمال زیاد خواهد شد در میان آخرین بخش از اقتصاد را دوباره باز و بسیاری از بارها ترس آنها ممکن است مجبور به بستن درهای خود را به مشتریان برای همیشه چنین بوده است ویرانگر مالی ضربه Covid-19.

بسیاری از کافه ها و بارها باید بیمه برای پوشش آنها برای خاموش شدن غیر منتظره و یا “کسب و کار وقفه” را به عنوان آن معمولا مورد اشاره در اسناد سیاست. برخی از سیاست ها حتی به طور خاص تحت پوشش به اجرا بسته شدن توسط مقامات و یا بسته شدن به علت بیماری و در عین حال بند در چاپ های کوچک و متوسط شرکت های بیمه را تا کنون پرداخت چند ادعا می کند.

“من می خواستم به تحت پوشش به طوری که اگر من بسته شد برای چند ماه آن را نمی خواهد به طور کامل فلج کسب و کار می گوید:” گوردون که به تازگی دیده می شود یک هتل در نزدیکی مجبور به بستن پس از آتش. “که چرا من را انتخاب کرد این سیاست است.

“من خود را, ساختمان, کسب و کار, من طبقه بالا زندگی می کنند. همه تخم مرغ ها در این میخانه بان میخانه رفتن. اگر من از دست دادن این من من از دست دادن پس انداز خانه من همه چیز است.”

در حال حاضر یک شرکت حقوقی ارائه شده است publicans بالقوه تاسیسات. Mishcon د Reya گفت: آن را در کسب و کار مهمان نوازی’ بیمه نامه به صورت رایگان و که در آن یک گروه از آنها معقول ادعا برای پرداخت در مقابل بیمه گر خاص آن اقدام خواهد شد.

بدون این رویکرد بارها و رستوران ها به سادگی نمی تواند استطاعت به کوه یک چالش قانونی در برابر بیمه گر بزرگ است.

سونیا Campbell, شریک و رئیس بیمه اختلافات تمرین در Mishcon د Reya گفت: کسب و کار مهمان نوازی به شدت نیاز به کاهش ضرر و زیان ناشی از دولت-اجرا بسته شدن.

“در زمان بحران از آنها انتظار بیمه خود را به پاسخ. در عین حال من از شنیدن وقت و زمان دوباره که بیمه هستند یا سنگ ساختمانی ولنج ناعادلانه محدود و یا به سادگی point-blank امتناع از پرداخت تحت کسب و کار وقفه سیاست.”

این می تواند به چالش قانونی خانم کمپبل گفت:. “وجود دارد ممکن است برخی از نور در پایان این صنعت بسیار تونل تاریک است.”

مهمان نوازی گروه بیمه اقدام (HIGA) به روی همه باز است, هتل ها, رستوران ها, هتل ها و کافه ها که به اعتقاد آنها باید قادر به ادعا می کنند خود را بیمه.

Paul Fox, مدیر عامل صنایع دستی مردم محلی اجرا می شود که سه بارها در شمال لندن می گوید که او تا کنون شده است در دیدار با “رادیو سکوت” خود را از بیمه گر.

کمک های مالی دولت و طرح کردند که تحت پوشش برخی از هزینه های کارکنان کمک کرده اند اما بار مالی است که هنوز هم سنگین است.

“ما هنوز سربار به پرداخت صاحبخانه هنوز ما صدور فاکتورها برای اجاره در عین حال ما در فروش شده اند و به صفر کاهش می یابد,” او گفت:.

“ما مسئولیت داریم که به ما 56 کارکنان و جوامع ما آن را از طریق این بحران است. از بین بردن برخی از استرس های مالی و بدهی است که ما فکر ما تحت پوشش بیمه خواهد بود یک نقطه شروع خوب است.”

Paul Fox اجرا می شود سه بارها در شمال لندن از جمله Arnos اسلحه (تصویر). او می گوید که تا کنون شده است در دیدار با ‘رادیو سکوت’ از بیمه گر (Arnos اسلحه)

برای برخی از کسب و کار مشکل است که ادعای خود را پایین تبدیل شده است است اما که گر خود را به سادگی نادیده گرفته و مکاتبات خود را.

ترور Ayling صاحب Renoufs پنیر و شراب میله های مستقر در دورست و Hampshire می گوید او نادیده گرفته شده است توسط خود شرکت بیمه چین تایپینگ برای بیش از یک ماه است.

“آنها فقط حتی اذعان ادعای ما است. این در جریان بوده است برای چند هفته در حال حاضر و ما به ایمیل ما کارگزاران تماس گرفت و آنها را به شنیدن هیچ چیز حتی بدتر از گرفتن پاسخ آن منفی است.”

چین Taipeng کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس مستقل.

حتی با کمک دولت از طریق کمک های مالی و مالیاتی برجسته ، Renoufs نیاز به £20,000 برای پوشش سربار در حالی که آن پنج مکان های بسته هستند.

“من نمی خواهم به پایین. من قرار داده ایم خون و عرق به این کسب و کار برای شش سال گذشته این آخرین چیزی است که من می خواهم به انجام. اگر شرکت های بیمه توپ بازی آن را فقط طول می کشد کمی از این فشار اضافی.”

به عنوان فشارها برای مدیران هتل ها و رستوران آن نیز شروع به ساخت در صنعت بیمه. شهر دیده بان نوشت: به مدیران ارشد در اوایل این ماه هشدار به آنها که در بسیاری از موارد آن را روشن بود که آنها تا به حال یک تعهد به پرداخت و که آنها باید انجام دهید تا به سرعت برای جلوگیری از بیشتر باعث آشفتگی مالی برای مبارزه کسب و کار.

برای بخشی خود را بیمه کرده اند گفت: اکثر کسب و کار وقفه سیاست های در نظر گرفته شده برای پوشش چیزهایی مانند آسیب های فیزیکی و در هر صورت این صنعت احتمالا نمی تواند شانه بی سابقه هزینه های جهانی و همه گیر است که باید عهده همه ما است. Underwriters می گویند که آنها هرگز قادر خواهد بود برای پوشش ضرر و زیان از شیوع آینده در این مقیاس و این که دولت باید گام در.

چنین بحث ها فراتر از افق زمان بسیاری از میخانه ها, رستوران و هتل اپراتورها که در حال حاضر در حال متمرکز فوری بقا. آنها فقط می خواهند خود را به شرکت های بیمه به پرداخت هزینه برای آنچه آنها باور دارند که سیاست های خود را باید پوشش آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>