مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

من رفته در تاریکیهای جدید سری مستند های آینده به HBO با تمرکز بر زندگی واقعی مورد گلدن استیت قاتل – و واقعی جرم و جنایت نویسنده میشل مک نامارا کار را به نور گریزان جنایی.

شش قسمت منتشر خواهد شد شروع 28 ژوئن با قسمت پایانی پخش در 2 اوت است.

آن است که بر اساس مک نامارا کتاب: من رفته در تاریکی: یک زن وسواسی جستجو برای گلدن استیت قاتلکه پس از مرگ نویسنده منتشر شد و در فوریه سال 2018 است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد زندگی واقعی مورد به عنوان به خوبی به عنوان McNamara کتاب پیش از این مستند انتشار:

گلدن استیت قاتل terrorised کالیفرنیا در دهه هفتاد و هشتاد

بیش از 50 مورد تجاوز و حداقل 13 قتل شده اند نسبت به گلدن استیت قاتل در سراسر کالیفرنیا.

سریال killer همچنین به عنوان منطقه شرق متجاوز شناخته شده بود به هدف قرار دادن قربانیان (در سن 13 تا 44) در خواب خود را در طول صفحه اصلی تهاجمات در مناطق حومه که در آن ساکنان به طور کلی احساس امن است.

یک مظنون بازداشت شده است

در مارس 2018 مقامات بازداشت افسر سابق پلیس جوزف جیمز دی آنجلو و سپس 72 در سوء ظن است که او گلدن استیت قاتل.

در ماه اوت آن سال DeAngelo مواجه 13 تجاوز به عنف مربوط به اتهامات (پرونده به اتهام آدم ربایی با توجه به اساسنامه محدودیت ها مسائل) و 13 فقره قتل است.

دی آنجلو انتظار می رود که به اعتراف به گناه به ده ها تن از جنایت در یک درخواست برای جلوگیری از مجازات اعدام در طول یک جلسه در 29 اوت آسوشیتد پرس گزارش داد اوایل این ماه با استناد به قانون اجرای منبع و یک قربانی نسبی.

مک نامارا از مرگش مشکوک شناسایی شد

مک نامارا که اختصاصی سال از عمر خود را به تحقیق در مورد, درگذشت, در مارس 2016 از مصرف بیش از حد تصادفی و یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده.

او در روند نوشتن کتاب خود در مورد گلدن استیت قاتل در زمان.

شوهرش کمدین Patton Oswalt, کمک آن را به پایان برساند و او نیز به نظر می رسد در HBO مستند.

او شنیده می شود در یک تریلر منتشر شده توسط HBO پینوشت: چگونه مک نامارا نگاه در این مورد مانند یک پازل او در تلاش بود برای قرار دادن با هم در حالی که “تلاش برای ایجاد حس از خشونت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات