اگر شما یکی از این مالیات دهندگان آمریکایی مهلت به فایل برای $500 به ازای هر فرزند محرک چک گذشت

چهارشنبه آخرین مهلت فقط به افراد خاص که نیاز به فایل 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی, اما وابسته به کودکان زیر سن 17 که واجد شرایط برای اضافی $500 محرک پرداخت.

زیرا برخی از مردم دریافت و امنیت اجتماعی بازمانده و یا ناتوانی و راه آهن بازنشستگی هستند و نه نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی IRS هیچ راهی برای دانستن آنها باید مقدماتی فرزندان — مگر اینکه آنها با استفاده از غیر filer ابزار.

آژانس گفت که عجله شامل اضافی $500 برای وابستگان با $1,200 پرداخت برای دریافت کنندگان بهره مند شوند که در حال رفتن به زودی. هنگامی که یک محرک پرداخت صادر شده است, شما می توانید با استفاده از غیر filer ابزار برای اضافه کردن کودکان واجد شرایط IRS گفت.

محرک پرداخت است که از لحاظ فنی پیشرفت های اعتباری برای سال 2020 مالیاتی. بنابراین افرادی که از دست رفته روز شنبه مهلت را هنوز دریافت پول برای فرزندان وابسته است اما نه تا سال آینده زمانی که آنها در یک فایل بازگشت.

افرادی که نیاز به فایل فدرال بازگشت چرا که آنها به دست آورده و در زیر $12,200 به عنوان یک فرد و یا $24,400 به عنوان یک زن و شوهر در سال گذشته توصیه به استفاده از غیر filer ابزار.

پورتال همچنین اجازه می دهد تا آنها را به ارائه IRS با واریز مستقیم اطلاعات را کاهش می دهد زمان آن طول می کشد برای دریافت پول خود را. در غیر این صورت این سازمان را از ارسال یک بررسی. این ابزار به معنی این نیست برای مردم خواهد شد که پر 2019 بازگشت.

گروه دیگری از فدرال ذینفع نیز باید سریع عمل می کنند با توجه به راهنمایی های جدید. افرادی که دریافت درآمد تامینی تکمیلی) و یا امور جانبازان منافع و لازم نیست به اظهارنامه مالیاتی را نیز مجبور به استفاده از غیر filer ابزار به شما اجازه IRS می دانم در مورد هر فرزند وابسته به دریافت 500 دلار محرک پرداخت برای هر کودک است.

SSI دریافت کنندگان خود را پرداخت اتوماتیک در اوایل ماه مه IRS گفت. این سازمان گفت: برنامه پرداخت برای جانبازان که دریافت غرامت و بازنشستگی هنوز در حال تعیین می شود. اما با توجه به عدم اطمینان در مورد زمان پرداخت IRS پیشنهاد بهتر است برای ورود به هر یک وابسته به اطلاعات در حال حاضر.

“برای کسانی که SSI و مزایای دامپزشکان وجود دارد کمی بیشتر زمان اما هر چه زودتر بهتر است گفت: IRS سخنگوی اریک اسمیت. “در غیر این صورت شما می توانید آن را در پایان سال خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی.”

کسانی که سقوط هر یک از این گروه های ذینفع — امنیت اجتماعی بازمانده و یا ناتوانی در راه آهن بازنشستگی مزایای SSI یا جانبازان — و لازم نیست که فرزندان باید خود را دریافت $1,200 به طور خودکار واریز مستقیم, مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و یا چک فقط به عنوان آنها به طور معمول خود را دریافت مزایای.

روز دوشنبه اعلام شد آخرین تعدادی از اشکالات و miscommunication اطراف IRS محرک پرداخت.

در حالی که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها شروع به دریافت پرداخت های خود را با پرداخت مستقیم در مارس 15, بسیاری از دیگران شکایت کرده اند اشتباه مقدار پول فرستاده شده به خود را تهیه مالیاتی حساب و یا که آنها تا به حال مشکل دسترسی به یکی دیگر از IRS آنلاین, پورتال “دریافت و پرداخت” که قرار بود برای کمک به مردم خود را پیگیری پرداخت و ورودی مستقیم سپرده گذاری اطلاعات.

چندین میلیون نفر که در زمینه مالیات خود را از طریق H&R Block, TurboTax و دیگر preparer مالیاتی خدمات قادر به دریافت و پرداخت های خود را به دلیل IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل به گفته وزارت خزانه داری شرکت ها و کارشناسان.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات