اگر پول نقد خود را آسیب دیده می شود این خزانه تیم تلاش می کند برای نجات آن

آندره Chung برای واشنگتن پست

توده ای از آب آسیب دیده و لوایح ارسال شده به مثله ارز بخش از اداره حکاکی و چاپ.

گائو E. فریمن پرس یک قطعه از نوار به انبوه مواد است که به نظر می رسد مانند gunk شما ممکن است پیدا کردن در پایین بوت خود را پس از یک گل آلود پیاده روی. با یک چاقوی کوچک جراحی او با دقت شل و آسانسور یک لایه نازک و متصل آن به رنگ آبی شاخص کارت. او تکرار این فرایند چهار بار. در دقیقه او شواهد کافی برای شناسایی قطعات به عنوان پنج 20 دلار اسکناس. مقدار صرف رها کردن در یک سطل یا در این مورد یک کیسه پلاستیکی — که ممکن است شامل 150.000 دلار. اما آن را امیدوار کننده رها با این وجود.

فریمن یکی از ده بازرسان با مثله ارز بخش از وزارت خزانه داری را اداره حکاکی و چاپ. این کارشناسان بازی دانشمند قانونی با آسیب دیده و یادداشت های بانکی; شما ممکن است آن را “CSI: ارز قربانیان واحد.” آنها بازرسی صاحب پول غیر قابل استفاده برای تعیین یک ارزش است که وزارت خزانه داری را از گرو در اوردن در بررسی فرم.

هر هفته اداره فدرال در جنوب غربی واشنگتن دریافت صدها خالی پاکت و جعبه و حتی گاو صندوق پر پول, خروس سیاه بزرگ, آب, آتش, ریز ماشین آلات حشرات و یا یک سگ دندان. “سگ خود را خوردند پول خود را. مادر بزرگ خود را به خاک سپرده $100,000 در حیاط خلوت خود. 2-ماه-پیر خرد یک پاکت پر از $1,000 می گوید:” مدیر برنامه Ty Hensell. “نگاه کنید آن را بر روی یوتیوب” او دستور با اشاره به آخرین سناریو خوبی به اطلاع عموم رویداد از اکتبر سال 2018 است.

بازرسان که مشغول به کار در 23,600 موارد در سال 2019 سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری از اسکناس به عنوان امکان پذیر است. بیشتر آنها می توانید قطعه با هم بزرگتر بازپرداخت بررسی کنید. در سال گذشته این سازمان با صدور چک برای بیش از 35 میلیون دلار به کسب و کار و افرادی که تا به حال ارائه شده خود را کتک, پول, امید به جبران تمام یا بعضی از ارزش آن است. “ما تنها از گرو در اوردن در مورد آنچه ما می توانیم اعتبار و تصدیق” را چه کسی ادعا می کند آنها را از دست داده می گوید: لیدیا واشنگتن منجر امور عمومی متخصص با این اداره است.

این سرویس رایگان عمومی تاریخ از سال 1862 زمانی که دولت ایالات متحده معرفی پول ملی. دفتر قبول ایالات متحده تمام یادداشت های بانکی از جمله قطع فرقه به عنوان $500 به $1,000, 5000 و 10000$. آن را از گرو در اوردن لت و پار سکه یا غارت کلکسیون مانند مؤتلفه دلار است. به نظر ادعا دفتر نیازهای مثله ارز بدون در نظر گرفتن شرایط خود و یا بو. “پس از طوفان کاترینا پول وحشتناک به حال بوی بد آن” Hensell می گوید. متقاضیان همچنین باید یک (پست الکترونیکی حلزون) نامه توضیح میدهد که چگونه پول رو آسیب دیده و مقدار بودن ادعا و کامل اطلاعات تماس. (دفتر قصد دارد به معرفی یک آنلاین ادعا می کند سیستم تا پایان سال است.)

مثله نقدی باید درمان شود به عنوان اگر آن را یک بدن در یک صحنه جرم: ترک آن را به عنوان که ممکن است دست نخورده مگر اینکه از آن شده است در معرض سم و یا ناخالصی های دیگر. “اگر آن سگ پو یا خون روی آن پاک کردن آن را خاموش می گوید:” واشنگتن است. “و یا اجازه دهید ما می دانیم اگر آن آلوده شده است.” (تمام ایستگاه های کاری با محیط زیست سیستم های تهویه مطبوع و دنده محافظ از جمله دستکش و ماسک و عینک.)

آندره Chung

برای واشنگتن پست

کننده به نظر می رسد از نزدیک در حکاکی و موضوعات در آسیب دیده و یادداشت ها بانک.

آندره Chung

برای واشنگتن پست

امتحان کاهش تصویر بنجامین فرانکلین از آسیب دیده 100 دلار اسکناس.

هر مورد را بدست آورده رتبه: یکی از کمترین ها در مقدار و تلاش مانند یک دلار زده در نیمی; 5 بالاترین مانند فریمن صبح پروژه که شامل یک پنسیلوانیا زیرزمین سیل و یک کیسه پول نقد. در خواست یک نمونه از چالش انتساب از 18 سال زندگی حرفه ای او پاسخ می دهد “این یکی.”

این اواسط ژانویه صبح تقریبا هر کس در طبقه سختی مورد. باربارا خاکستری کنکاش زرد جعبه کفش است که با توجه به محصور توجه داشته باشید شامل $600,000. صاحب به خاک سپرده شد وده در یک حیاط خلوت در آرژانتین. “آنها فکر آن را یک مکان امن” او می گوید. آن نبود. پس از زمان زیادی زیرزمینی, پشته, پول نقد, شبیه قالبها پس از cookout. خاکستری با استفاده از یک جفت قیچی به مالیات غیر مستقیم تصویر بنجامین فرانکلین از چند اسکناس. شش چشم زل زل نگاه کردن در او. که 300 دلار است.

برای تضعیف کلاهبرداران که ممکن است سعی کنید برای از گرو در اوردن همان نت دو بار به دفتر پادمان: یک بانک توجه داشته باشید تعداد تنها اگر بیش از نیمی از آن قابل تشخیص است (بنابراین سعی نکنید ارسال در دیگر 49 درصد در تاریخ بعد) و یا اگر آن را در کل خرابه. کارکنان شرکت نیز جلسات آموزشی led توسط سرویس مخفی به یاد بگیرند که چگونه به نقطه جعلی ارز. که نادر است, اما آن اتفاق می افتد.

زمانی که بلایای طبیعی اعتصاب وجود دارد هجوم ارسالی از منطقه آسیب دیده: New Orleans پس از کاترینا هوستون پس از طوفان هاروی منطقه سونوما کانتی پس از آتش سوزی کالیفرنیا. “رایت بدترین است می گوید:” آزما تینا بارنت. 2018, کالیفرنیا, آتش سوزی شد و مقصر در مورد رونالد لیوینگستون است مورد نقد. او لایه برداری سوخته باقی مانده از یک رول کندن از یک ظرف حلبی بهبود از یک ماشین سوختن. با یک قلم مو او نوردد سیاه بیت را کنار بگذارند. “اینها همه بیست سالگی,” او می گوید.

در مناسبت مردمی را پرداخت کمتر از خود را برآورد. بار دیگر گیرنده درو خواهد کرد یک ثروت باد آورده به عنوان غیر منتظره به عنوان اد مک ماهون نمایش با ناشران پاکسازی خانه را بررسی کنید. بارنت 20 سال کارمند, سهام تلخ و شیرین داستان یک پسر که بعد از پدر خود درگذشت کشف آب آسیب دیده در گاراژ. او حدس زده بود $50,000; بارنت شمارش $400,000. و سپس مردم وجود دارد که دانستن مقدار دقیق به گذشته صفر است. در طول بحران مالی 2008 و یک تگزاس مرد پنهان 2 میلیون دلار در گاراژ خود را. اولین محموله شامل یک میلیون دلار است که تا به حال تبدیل به پیاده در برف سفرکردن اما دومین میلیون بود فقط مرطوب است.

برای Lawann Ellerbee هر لایحه او می تواند تایید کند احساس می کند مانند یک پیروزی کوچک. به خصوص در مورد او کار بر روی: “این یک 5, 6, 7, 8, 9, 10,” او می گوید: از آن سطح دشواری. آلاباما کسب و کار گفت: آتش سوخته بود $1,300. Ellerbee مطالعات یک قطعه فلز — نقدی ثبت نام ؟ — که ذوب شده و به پول است. او حذف یک ترد توجه داشته باشید با یک ابزار که شبیه پنیر پخش و برد یک ذره بین به چشم او. “من می بینم ‘T.’ یا 10 یا 20. من فقط می توانم حرف دوم.” او خم در نزدیک تر است. “من فکر می کنم 10. من ‘N.’ ” او سوابق این رقم قبل از هاويه به ناشناخته جستجو برای بازماندگان که مناسب می تواند در داخل یک کیف پول.

Andrea Sachs است واشنگتن پست نویسنده کارکنان.

بیشتر از مجله:

او نوشت: کتاب در boomers و او فکر می کند Gen Z رپ در برابر آنها نیست کاملا OK

آرام بخش اعصاب و مسدود کردن قلدر: ببین قدرت درمانی و جواهرات کریستال

‘آن را سخت و سخت کار’: یک بار در سال این, d. C. صاحب کسب و کار جمع آوری زباله های خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>