اگر شما یک IRS نامه ای که می گوید مالیات خود را پرداخت سر رسیده است, don’t panic

با محاسبه او بدهکار تنها 200 دلار پس از تعطیل در یک مشاوره کسب و کار در سال گذشته است.

“من فکر نمی کنم من بدهکار $1,200 حتی اگر من فایل اواخر” تامپسون گفت. “و من نگران بود که من احتمالا نمی تواند ساخته شده اند پرداخت در زمان.”

IRS می گوید: نگران نباشید. آژانس نبود قادر به پست الکترونیکی قبلا چاپ تعادل-با توجه به اعلامیه از آنجا که دفاتر آن تعطیل شد, به دلیل همه گیر.

اما به جای چاپ اعلامیه جدیدی با تاریخ درست IRS تصمیم به ارسال های قدیمی و آنهایی که به هر حال هنگامی که سازمان مالیاتی دفاتر شروع به بازگشایی شده است.

“با توجه به زمان آن را به تغییر برنامه IRS سیستم تولید به روز شده در اعلامیه برخی از اعلامیه مالیات را دریافت کرده اند با توجه خرما که در حال حاضر به تصویب رسید” IRS گفت: در آن وب سایت irs.gov. آژانس ارائه شده است به روز رسانی در مورد عملکردهای مهمی در این بیماری همه گیر.

بیش از چند هفته آینده این اعلامیه احتمالا علت بسیار کمی از اضطراب به عنوان آنها در حال تحویل به مالیات دهندگان.

اما هر یک توجه کنید همچنین باید شامل قرار دادن که تایید موعد مقرر در اخطار تمدید شده است IRS سخنگوی اریک اسمیت گفت.

جدید پرداخت در موعد مقرر خواهد بود یا جولای 10 یا 15 ژوئیه بسته به نوع اظهارنامه مالیاتی و اصلی موعد مقرر اسمیت گفت.

تامپسون نمی توانید چنین قرار دادن اما پس از چند تلاش می کند او قادر به رسیدن به یک زندگی مرکز خدمات کارکنان که قادر به رسیدگی به اختلاف و کمک به چشم پوشیدن از اواخر هزینه تشکیل پرونده.

“عامل نمی توانست بهتر بوده است,” او گفت:.

به عنوان IRS, چکمه, به بالا, به یاد داشته باشید که بسته شد نه تقصیر از کارکنان. پس همین حالا نگاهی از سرخوردگی خود را در مرکز تماس نمایندگان. اشتباهات قطعا اتفاق می افتد اما لطفا به خاطر داشته باشید که در طول یک بیماری همه گیر با یک به طور جدی کاهش نیروی کار در وسط آن شلوغ ترین زمان از سال IRS کارکنان شجاعانه پرداخت 160.4 میلیون محرک پرداخت ارزش $269.3 میلیارد در حدود هشت هفته.

“من فکر می کنم کارکنان در حال انجام یک کار واقعا خوب در گرفتن کار مستقل انجام می شود گفت:” تونی Reardon ملی خزانه کارکنان اتحادیه رئيس جمهور.

اگر شما یک سوال در مورد تعادل خود را به علت مالیات بازدید از وب سایت ذکر شده در IRS نامه و یا تماس با شماره های ارائه شده در خود را اطلاع می دهد.

اما زمان انتظار ممکن است و شما ممکن است سعی کنید چند بار برای به دست آوردن زندگی می کنند نماینده اسمیت هشدار داد.

یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید برای انجام شده است نادیده گرفتن اخطار گفت: میشل Cagan یک حسابدار خبره عمومی و نویسنده از “بودجه 101.”

بسیاری از مردم می خواهم برای باز کردن متوجه خواهید شد چرا که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به حسابرسی و یا چیزی فوق العاده ترسناک” Cagan گفت. “اما قطعا نمی نادیده گرفتن اخطار. آن را باز کنید. نگاهی به آنچه در آن می گوید. IRS به طور معمول می فرستد اطلاعیه اگر شما مقدار مالیات اشتباه است. معمولا وجود دارد برخی از نوع اتوماتیک عدم تطابق در اظهارنامه مالیاتی خود را. مانند W-2 فرم می گوید که شما به دست آورده $700 و شما به طور تصادفی قرار داده $680 یا چیزی شبیه به آن. یا شما واصل دیر است. وجود دارد می تواند دلایل زیادی برای گرفتن یکی از این اعلامیه. اما آنها همیشه درست نیست.”

در دیگر IRS اخبار

شما ممکن است کسب سود تاخیر بازپرداخت را انجام دهید.

در یکی دیگر از پاسخ به تاخیر ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی از دفاتر خود IRS گفت آن است که پرداخت بهره 2019 بازپرداخت صادر شده پس از 15 آوریل است که می شده اند نرمال تاریخ تشکیل پرونده. در این سال مالیاتی مهلت تمدید شده است به ژوئیه 15.

بهره پرداخت می تواند به اندازه کافی برای خوب takeout شام برای دو نفر اگر خود را بازپرداخت فعلی به طور متوسط از $2,903 از ژوئن 19.

قانون نرخ بهره برای دومین سه ماهه منتهی به 30 ژوئن است و 5 درصد و مرکب روزانه. نرخ بهره برای سه ماهه سوم پایان سپتامبر. 30 سال 3 درصد است. پرداخت سود ممکن است دریافت شود به طور جداگانه از بازپرداخت را انجام دهید.

در اینجا چند چیز در مورد زمان فصل مالیات.

شما توسط قانون ملزم به برداشت از خود ایرا, ساده, ایرا, SEP ایرا یا طرح بازنشستگی مانند 401(k) هنگامی که شما در رسیدن به 72. (آن 70½ قبل از سال 2020.) اما مراقبت در عمل waives RMD پرداخت برای این سال از جمله برای به ارث برده جامعه جراحان ایران.

همچنین با شروع ماه ژوئن 29 IRS آغاز خواهد شد باز کردن در مراحل آن مالیات دهندگان کمک مراکز. اما شما باید برای تماس 844-545-5640 به یک قرار ملاقات.

چت زنده

لطفا مرا در روز پنج شنبه, جولای 2, در ظهر (به وقت شرق آمریکا) برای یک بحث زنده.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک امور مالی شخصی و یا بازنشستگی سوال و ارسال آن به [email protected] در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: من فرستاده و من اظهارنامه مالیاتی در 6 مارس. من زندگی در میشیگان و از طریق پست آن را به فرسنو, کالیفرنیا. من شده اند قادر به پیگیری آنچه اتفاق افتاده است به من بازگشت. زمانی که من تماس IRS ضبط می گوید هیچ اطلاعاتی در مورد بازگشت من. بنابراین من نمی دانم اگر IRS دریافت کرده است بازگشت من. باید چه کار کنم ؟

یک: وجود داشته است شدید و تاخیر در پردازش کاغذ اظهارنامه مالیاتی با توجه به محدود نیروی انسانی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. خبر خوب این است IRS کارکنان در حال بازگشت به کار و شروع مقابله با انباشت از طریق پست می گرداند. خبر بد این است که آن ممکن است چندین هفته طول بکشد برای آژانس برای رسیدن به خود را بازگشت. اگر شما به ثبت یک مقاله بازگشت IRS گفت: آن را پردازش آن در جهت آن را دریافت کرده بود.

وجود دارد 11 میلیون گرداند و مکاتبات آژانس است و برای باز کردن و فرایند اسمیت گفت: IRS سخنگوی.

“برای حفاظت از مردم و کارکنان و در انطباق با دستورات محلی مقامات بهداشتی در سراسر کشور برخی از نمایندگان خدمات مانند کمک زندگی می کنند بر روی تلفن و پردازش کاغذ اظهارنامه مالیاتی و پاسخ به مکاتبات بسیار محدود و یا به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی” IRS گفت: در یک عملیات اطلاع آن به طور منظم به روز رسانی در وب سایت خود را.

بهترین راه برای پیگیری وضعیت خود را بازپرداخت است و با استفاده از “من کجا استرداد” ابزار. پورتال ندارد اطلاعات در مورد بازگشت خود را تا زمانی که آن را پردازش, پس نگه داشتن چک کردن پشت.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>