بسیاری از جهان پیشرو سرمایه گذاران نگران هستند که دستاوردهای اخیر در بازار سهام ایالات متحده در حال تکرار شونده و با توجه به نامشخص چشم انداز اقتصادی و خطرات ناشی از موج دوم Covid-19 ویروس. اما آمریکا و بازارهای سهام در شرکت بسیار خوب است.

سرمایه گذاری در سهام ایالات متحده است “به سادگی بازی با آتش” جرمی Grantham که شرکت GMO نظارت در حدود 60 میلیارد دلار گفت: CNBC در روز چهارشنبه. ری Dalio را ماساچوست همکاران هشدار داد در هفته گذشته که کاهش در ایالات متحده شرکت حاشیه سود می تواند منجر به یک “دهه از دست رفته” به صورت سهام سرمایه گذاران. و در ژوئن 18, توجه داشته باشید, هوارد مارکس از Oaktree مدیریت سرمایه LP نوشت: “پتانسیل برای صعود بیشتر از همه چیز تبدیل کردن بهتر از حد انتظار و یا ارزیابی در ادامه به گسترش نیست به طور کامل جبران کند خطر ابتلا به کاهش است.” جای تعجب نیست که جهان به طور فزاینده ای به صحبت کردن در مورد حباب.

40% تجمع در معیار S&P 500 شاخص پس از آن به پایین برای سال در مارس 23, است “سریع ترین در این زمان تا کنون” Grantham گفت: به عنوان به خوبی به عنوان تنها کسی در تاریخ “طول می کشد که در برابر یک پس زمینه غیر قابل انکار مشکلات اقتصادی است.” برنده جایزه نوبل پل کروگمن اقتصاددان نوشت: در نیویورک تایمز در مورد آنچه که او تلقی “بازار جنون در این بیماری همه گیر.”

و در عین حال سود در سه ماه گذشته نیست و محدود به سهام ایالات متحده. آنها در آینه گسترده سهام شاخص. حتی کسانی که اصلا به نفع یک شرکت مایکروسافت (که 5.74% وزندهی در شاخص S&P است و تا 44 درصد از سهام ایالات متحده ظرف), Apple Inc. (5.69% وزن های 57%) یک Amazon.com Inc. (4.3 درصد از شاخص 40% سود) و یا یک Facebook, Inc. (2.19% وزن تا 60%) بهبود یافته اند.

سود سهام ژاپن را همسان کسانی که از ایالات متحده, رانده شده در بخش بزرگی از شرکت ها در بخش های از جمله ماشین آلات حمل و نقل دریایی و نفت و گاز — “خیلی افتضاح و کسل کننده, کثیف, ادواری مسائل” به عنوان جاناتان Allum مستقر در لندن استراتژیست در SMBC Nikko Securities, Inc., قرار داده و آن را در تحقیقات اخیر گزارش.

حتی منطقه ای اروپا شاخص های معیار از جمله انگلستان FTSE 100 و شاخص DAX آلمان و فرانسه شاخص CAC 40 اند تظاهرات در اندازه شبیه به S&P 500 است. در واقع اگر شما مقایسه قیمت و سود پس از S&P به آن نادر برای سال آلمان را در شاخص بازار کرده است و حتی رشد همتای آمریکایی.

همه که اخیر نشان می دهد که سرزنش از بازار ایالات متحده رنسانس در اصطلاح Robinhood Bros — ایالات متحده معامله گران روز به دنبال تکرار هیجان ورزشی شرط بندی قمار به جای سهام — نتواند تصویر گسترده تر. شده است وجود دارد گسترده گشت در بازارهای سهام در سراسر جغرافیایی هیئت مدیره.

علاوه بر این, آن را فقط سهام که آمده اند خروش دوباره. در بازارهای بدهی بازده غیر اوراق قرضه دولت را کاهش شتاب پس از خونتان بالاتر به عنوان همه گیر شروع به سطل زباله اقتصاد جهانی است. برای شرکت های استقراض دلار در بازار درآمد ثابت پول هرگز ارزان تر با عملکرد در شاخص معیار پوشش $6.5 تریلیون دلار از اوراق قرضه کاهش به پایین ترین رکورد در روزهای اخیر فدرال رزرو شروع به خرید بدهی های شرکت های بزرگ به عنوان بخشی از برنامۀ تزریق پول به اقتصاد.

منتقدان از این تجمع در دارایی های مالی می تواند نقطه به نقطه واقعی و در حال حاضر خطری که حیات عفونت ویروس و بیشتر مستندات را مانع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. نیز وجود دارد بالقوه برای تکان پیرامون آینده آمریکا.

اما بیشتر agnostic ناظران دیدن بازار به دنبال به جلو بیشتر و وزن عظیم مداخله بانک های مرکزی به عنوان نخست تعیین کننده چشم انداز سهام. “در حالی که اخبار می تواند ما را به فکر می کنم موج دوم و داستان انتخابات بزرگترین رانندگان برای بازارهای آن است که بانک فدرال در داستان است که بیش از تحمل ناپذیر” خوانده شده را علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS AG جهانی ثروت مدیریت واحد نوشت: هفته گذشته است.

به نظر می رسد که تا زمانی که بانک های مرکزی جهان در حال حاضر به ادامه نخست پمپاژ تلاش برای متوقف کردن اقتصاد جهانی از سقوط از یک صخره سرمایه گذاران در همه جا هستند شاد برای حفظ ایمان خود را در ارزش دارایی های مالی. فقط زمان خواهد شد بگویید که آیا آنها را برای پاداش خود را در بازار مى باشد.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات