اگر ترنت ویلیامز برگ این Redskins’ گزینه در سمت چپ مقابله با

مارس 16 اولین روز تیم ها می توانید شروع به صحبت کردن به عوامل و واشنگتن می خواهید بدانید که چقدر پول آن را صرف و چه موقعیت آن نیاز به پر کردن. اگر ویلیامز نیست یک گزینه در سمت چپ مقابله با Rivera خواهد شد باید به دنبال جایگزین به سرعت. خبر خوب برای ردسکینز است که اگر آنها تجارت یا قطع ویلیامز آنها باید حدود 73 میلیون نفر از درپوش حقوق ، خبر بد این است که آنها نه تنها باید برای پیدا کردن یک شروع در سمت چپ مقابله با اما همچنین یک کارفرمایی به رقابت با Dwayne هاسکینس حداقل یک تنگ پایان cornerback بالقوه شروع گیرنده گسترده و احتمالا ایمنی و همچنین پر کردن عمق در جاهای دیگر.

در اینجا نگاهی که در آن ریورا ممکن است پیدا کردن خود را در کنار سمت چپ مقابله با.

رایگان آژانس

بسیاری از سطح بالا سمت چپ تکل آمار رایگان آژانس این روزها قطعا کسانی هستند که هفت بار نرم افزار کاسه بازیکنان و هنوز نسبتا جوان مانند 31 ساله ویلیامز.

بهترین عامل مقابله با است ایندیاناپولیس را آنتونی Castonzo اما کلت مدیر کل کریس بالارد هفته گذشته اعلام کرد که Castonzo در نظر دارد به بازگشت به ایندیاناپولیس فصل آینده ساخت آن را بعید است که او خواهد بود یک گزینه است. واشنگتن کارکنان می داند کارولینای Daryl ویلیامز به خوبی هر چند ویلیامز — کسی که بازی کرده است مقابله با صرف فصل گذشته در سمت چپ گارد است.

ریورا بالا گزینه ممکن است فیلادلفیا, Jason پیترز که هنوز هم به خوبی فصل گذشته در ظاهری مقرون به صرفه از یک سال 6 میلیون دلار قرارداد. ردسکینز می تواند نشانه Peters, 38, به یک یا دو سال مقابله و دیگری را به مقابله با اواخر در پیش نویس به توسعه را پشت سر گذاشت. تنسی همه کاره پشتیبان مقابله با دنیس کلی نیز می تواند در کوتاه مدت پاسخ دهد.

دونالد پن که در آغاز ویلیامز نبود فصل گذشته است و احتمال دیگر. اما در حالی که پن. 36, بازی آبرومندانه Rivera کارکنان ممکن است بخواهید برای شروع با کسی جدید.

روز پنجشنبه Carolina Panthers و لس آنجلس شارژر نادر بازیکن-برای-بازیکن معامله زمانی که Carolina فرستاده گارد Trai ترنر به شارژر برای مقابله با چپ راسل Okung. تکل نمی آیند موجود در بازار تجارت.

مثلا میامی دلفین ها داد و ستد خود را با شروع در سمت چپ مقابله با Laremy Tunsil به Houston Texans برای دو دور اول و دور دوم انتخاب سال گذشته است. Tunsil که فقط 25, به دنبال یک قرارداد جدید است که می تواند او را پرداخت تا 19 میلیون دلار در سال است. شاید ردسکینز خواهد بود مایل به انجام این کار برای یک بازیکن شش سال جوان تر از ویلیامز باید هوستون تصمیم می گیرید آن را نمی تواند جلب رضایت Tunsil.

اما ردسکینز احتمالا همین حالا باید این بازیکن در فهرست خود را به چنین تجارت و نه آنها به اندازه کافی میدارد در بالای این پیش نویس به جلب یک تیم به ارسال آنها را به یک شروع در سمت چپ مقابله با ساخت چنین معامله بیشتر به چالش کشیدن. آنها می تواند هوشمندانه در یک ممکن ویلیامز تجارت احتمالا مبادله او را برای مقابله با چپ و یا با استفاده از انتخاب آنها در بورس به پیش نویس یک.

ماندن در خانه

ریورا گفت: او دوست دارد این تیم را جوان linemen توهین آمیز و اعتماد دیرین خود خط حمله مربی, جان Matsko به توسعه آنها. هنوز, آن سخت است برای دیدن هر یک از ردسکینز’ پشتیبان گیری linemen توهین آمیز در حال حرکت به صف شروع.

Geron مسیحی یک 2018 سوم-انتخاب دور توسعه یافته نیست به بازیکن واشنگتن امیدوار است با وجود داشتن مقدار زیادی از فرصت بازی در طول زمان ویلیامز صدمه دیده بود در سال 2018 و هنگامی که او نشسته همه 2019 در اختلاف با ردسکینز و سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن. او هرگز نمی تواند کسب زمان پخش وادار ردسکینز برای پیدا کردن راه حل های دیگر در موقعیت.

در حالی که برخی هنوز باور مسیحی بالقوه او را مجبور به ایجاد یک جهش قابل توجه به نشان می دهد او می تواند اعتماد در چنین موقعیت بحرانی.

این ممکن است تبدیل به ردسکینز به احتمال زیاد راه حل است. این یک سال خوب برای چپ تکل در پیش نویس با عنوان بسیاری از چهار رود به در اولین 10-12 میدارد. با کلی دوم انتخاب ریورا می تواند هر یک از آنها از جمله گرجستان اندرو توماس یا لوئیزویل Mekhi Becton. و در عین حال واشنگتن احتمالا می خواهد به استفاده از آن انتخاب در ایالت اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان و یا احتمالا آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa.

آنها همچنین می تواند تجارت را انتخاب کنید به یک تیم است که می خواهد جوان یا Tagovailoa و حرکت به پایین به اندازه کافی هنوز هم انتخاب برترین بازیکن خط جلو و جمع آوری به اندازه کافی اضافی میدارد برای پر کردن سوراخ دیگری در این فهرست شاید در گیرنده گسترده.

اگر آنها پیش بروید و پیش نویس جوان یا Tagovailoa, اما آنها هنوز هم می تواند پیش نویس با کیفیت مقابله با, که ممکن است توسعه را به یک استارتر با Matsko مربیگری. هوستون امیدوار کننده جاش جونز, Lafayette, لوئیزیانا, رابرت شکار یا Texas Tech را Terence استیل می تواند در دسترس خواهد بود که واشنگتن (که ندارد-دور دوم انتخاب) انتخاب دوباره در شروع دور سوم.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im